Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czartoryska nie chce oddać roli Koroniewskiej? "Mocno zżyła się z Beatą Ścibakówną"

93
Podziel się

O angażu Czartoryskiej na miejsce Koroniewskiej zadecydowała żona Jana Englerta...

Czartoryska nie chce oddać roli Koroniewskiej? "Mocno zżyła się z Beatą Ścibakówną"
bCOvmROt

Joanna Koroniewska ma zwykle zmienne szczęście w karierze. Sześć lat temu prawie wyskakiwała z lodówki, dostając propozycję za propozycją, teraz jest z tym zdecydowanie trudniej. Rok temu miała jeszcze przynajmniej rolę w spektaklu Intryga w Teatrze Kamienica, jednak to już przeszłość.

Siedem miesięcy temu, gdy Koroniewska szykowała się do narodzin drugiej córki, w spektaklu zastąpiła ją Anna Czartoryska. Miało to być chwilowe zastępstwo, a teraz okazuje się, że Czartoryska wcale nie ma ochoty oddać roli.

Jak donosi tygodnik Na Żywo, podobno również producentka sztuki Beata Ścibakówna, ani reżyser spektaklu, Jan Englert nie chcą Koroniewskiej z powrotem.

bCOvmROv

Bardzo polubili Anię, zwłaszcza odkąd zabrała ich na wakacje do należącego do jej teściów hotelu Bryza w Juracie. Englertowie jeżdżą tam wakacje od lat, jednak, jak można się domyślać, odkąd za pośrednictwem Czartoryskiej zżyli się z Niemczyckimi, mogą liczyć na co najmniej gwiazdorskie traktowanie. Trudno się dziwić, że w tak korzystnej sytuacji musiało dojść do znacznego zacieśnienia kontaktów.

Beacie świetnie pracuje się z Anią - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo znajomy obu aktorek. Panie i ich rodziny polubiły się też prywatnie. Teraz, kiedy aktorzy jeżdżą ze spektaklem po całej Polsce, w ekipie cały czas jest Anna. O tym angażu zdecydowała Beata.

Joanna widzi, że jej konkurentka mocno zżyła się z Beatą i obawia się, że w tej sytuacji jej powrót do roli stoi pod znakiem zapytania. Liczyła na to, że Beata przypomni sobie o niej. W ostatnich latach była to dla niej jedyna okazja do zaprezentowania swojego talentu na teatralnej scenie. Ma jedynie nadzieję, że jej talent nie został tak zupełnie zapomniany.

bCOvmROB
bCOvmROW
KOMENTARZE
(93)
gość
2 lata temu
No cóż... "It doesn't matter what you know but who you know"
gość
2 lata temu
Czartoryska jest piękna, ale talentu zero
gość
2 lata temu
Czy to prywatny teatr Englertów?
bCOvmROX
Gość
2 lata temu
Celebrytki a nie aktorki więc wszystko jedno które drewno gra...
gość
2 lata temu
No tak właśnie wyglada o obsadzanie ról .... Czartoryska milionerka mogłaby bez”spinki”
Najnowsze komentarze (93)
gość
2 lata temu
Bylo nie odchodzic z M jak milosc
Gość
2 lata temu
Asia jest lepsza! I bardzo brakuje Jej w "emce" 😔
Gość
2 lata temu
Świństwo
Gość
2 lata temu
Mogła wrócić do M jak Miłość jako Małgorzata Mostowiak w 1329 odcinku gdy to jej ojciec Lucjan Mostowiak (śp.Witold Pyrkosz) umarł w szpitalu. Bardzo lubiałem Małgosie Mostowiak ,ale widzę ,że Pani Koroniewska nie zamierza wrócić i odgrywać tej roli ponownie.
gość
2 lata temu
to w koncu kto komu nie chce dac roli ..." o angażu czartoryskiej w miejsce koroniewskiej " czy czartorydka nie chce oddać rokli - kto to pisze buractwo
gość
2 lata temu
zero talentu i w ogóle jest zarozumiałą gąską urodą nie grzeszy
Gość
2 lata temu
Pieniążki,pieniążki...
gość
2 lata temu
W życiu nikt nie patrzy na talent i mądrość tylko układy tak zawsze było one obie. Krysię !!!???
bCOvmROP
gość
2 lata temu
Mimo wszystko Czartoryska jest lepsza. Przede wszystkim piękna z niej kobieta, a Koroniewska to totalne drewno. W czym ona gra?. Chyb a tylko w teatrze.
Gość
2 lata temu
Dajcie im broń to się po zabijaja i będzie żałoba narodowa
gość
2 lata temu
Kobieta od wielu lat zamężna a pisze się Ścibakówna jakby była panienką.Śmiesznie.
gość
2 lata temu
co za farmazony. czartoryska poznała w tym hotelu Englertów, a oni używali bryzy od nastu lat i za nią płacą. oj pudlu aż żal czytać te bzdury. właściwie to współczuje celebrytom, że właściwie na codzień może ich coś takiego spotykać. Wy sobie coś napiszecie z d..y, leci w świat i oni żadnego wpływu na tłumaczenie się nie mają. naprawde żenada.
Jan
2 lata temu
Otóż to:Scibakowna jest tylko i wyłącznie żona Englerta tak jak ta brzydka córunia
Gość
2 lata temu
Koroniewska za słaba i za biedna na te układy, w tej Juracie już wszystko obgadali, nie znoszę scibak
...
Następna strona
bCOvmRPr