Piątek 14.09.2018

Olga Kalicka wyznaje wiarę w magazynie "Show": "Gdyby nie Bóg, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy".

Olga Kalicka

Olga Kalicka wyznaje wiarę w magazynie "Show": "Gdyby nie Bóg, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy".Fot. Instagram / ONSOlga Kalicka przeżywa obecnie najlepszy czas w dotychczasowej karierze. W telewizji Polsat poprowadzi nowy taneczny program World of Dance - Polska, a w Rosji gra Marynę Mniszchównę w historycznym serialu. W rozmowie z magazynem Show młoda aktorka przyznaje, że do roli polskiej magnatki, która na 10 dni zostaje carycą XVII-wiecznej Rosji, przygotowywał ją Żora Korolyov.

Jedynym słowem, jakie wtedy znałam było "charaszo".  Pomógł mi Żora, do którego podjechałam ze scenariuszem napisanym cyrylicą i przez wiele godzin uczył mnie wymowy - wspomina aktorka.

Na szczęście znajomość języka i akcent okazały się nie mieć decydującego znaczenia.

Rzeczywiście, był moment, w którym musiałam się rozebrać -przyznaje Kalicka. Mój filmowy partner Anton chcąc dodać mi otuchy, powiedział: "Dawaj Oleczka". To było straszne. Choć wiedziałam, że nie miał nic złego na myśli, słowo "dawaj" podświadomie mnie sparaliżowało. U nas nie kojarzy się ono najlepiej. Zostanie to we mnie na zawsze. 

Pozostaje mieć nadzieję, że młodziutka aktorka, która niedawno ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, nie będzie miała problemu z pogodzeniem kariery z macierzyństwem.

ZOBACZ: Olga Kalicka JEST W CIĄŻY!

Zdaje się, że Olga nie traci w tych kwestiach optymizmu, bo... oddała się w opiekę Najwyższemu. Jak to jest teraz bowiem w modzie, Kalicka zapewnia, że swoich sukcesów nie zawdzięcza talentowi ani pracy, tylko Bogu. Jej zdaniem, osobiście umożliwił jej to, że mogła ganiać nago po planie rosyjskiej produkcji.

Nie wstydzę się tego - zapewnia Olga. Wiem, ze są tacy, którzy nie chodzą do kościoła, choć wierzą w Boga. Szanuję to, ale sama chodzę. Słucham Pisma Świętego, żeby je lepiej zrozumieć. Wierzę w Boga i to, że się mną opiekuje. Gdyby nie On, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy. On ma na mnie plan, który wciąż mnie zaskakuje i już nie mogę się doczekać, co będzie się działo w moim życiu.

Oprócz Boga, Kalicka kocha także Harry’ego Pottera, którego papież Benedykt XVI ogłosił zagrożeniem dla chrześcijaństwa.

Mam zrobioną na zamówienie róźdżkę Hermiony przywiezioną z Londynu i szalik Gryffindoru - chwali się Olga. Zawsze kiedy prasuję oglądam "Harry’ego Pottera", recytując na głos wszystkie dialogi. Mój tort na 25. urodziny był z motywem Harry’ego.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że przedstawiciele Kościoła nie będą mieli problemu ani z ulubionym bohaterem Kalickiej, ani z tym, że zaszła w ciążę przed ślubem.

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (236)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 236
Odpowiedz
283 49
zgłoś
Gość 14.09.2018 00:17
I dobrze mówi, Jej sprawa
Odpowiedz
38 46
zgłoś
Gość 14.09.2018 00:18
Kolejna hipokrytka. Jakos w tej kwestii hipokryzji nikt nie wytyka. O prawa zwierząt jak najbardziej.
Odpowiedz
47 34
zgłoś
Gość 14.09.2018 00:18
Ona tak strasznie na sile stara się być sexowna a nie jest wcale
Odpowiedz
331 45
zgłoś
Gość 14.09.2018 00:18
Ma bardzo ladna buzie.
Odpowiedz
23 16
zgłoś
Gość 14.09.2018 00:18
Czy celebryta Andrzej Wrona stuka wulgarnego babochłopa Zośke Zborowska za lajki czy dla zabicia czasu? Jak było na Mazurach w weekend?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 236