Olga Kalicka wyznaje wiarę w magazynie "Show": "Gdyby nie Bóg, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy".
olga kalicka
13.09.2018 00:15

Olga Kalicka wyznaje wiarę w magazynie "Show": "Gdyby nie Bóg, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy".

Oprócz Boga, ciężarna Olga jest też mocno przywiązana do Harry'ego Pottera, którego papież Benedykt XVI uznał za zagrożenie dla chrześcijaństwa.

Podziel się
Dodaj komentarz

**

Olga Kalicka** przeżywa obecnie najlepszy czas w dotychczasowej karierze. W telewizji Polsat poprowadzi nowy taneczny program World of Dance - Polska, a w Rosji gra Marynę Mniszchównę w historycznym serialu. W rozmowie z magazynem Show młoda aktorka przyznaje, że do roli polskiej magnatki, która na 10 dni zostaje carycą XVII-wiecznej Rosji, **przygotowywał ją Żora Korolyov. **

Jedynym słowem, jakie wtedy znałam było "charaszo". Pomógł mi Żora, do którego podjechałam ze scenariuszem napisanym cyrylicą i przez wiele godzin uczył mnie wymowy - wspomina aktorka.

Na szczęście znajomość języka i akcent okazały się nie mieć decydującego znaczenia.

Rzeczywiście, był moment, w którym musiałam się rozebrać -przyznaje Kalicka. Mój filmowy partner Anton chcąc dodać mi otuchy, powiedział: "Dawaj Oleczka". To było straszne. Choć wiedziałam, że nie miał nic złego na myśli, słowo "dawaj" podświadomie mnie sparaliżowało. U nas nie kojarzy się ono najlepiej. *Zostanie to we mnie na zawsze. *

Pozostaje mieć nadzieję, że młodziutka aktorka, która niedawno ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, nie będzie miała problemu z pogodzeniem kariery z macierzyństwem.

Zdaje się, że Olga nie traci w tych kwestiach optymizmu, bo... oddała się w opiekę Najwyższemu. Jak to jest teraz bowiem w modzie, Kalicka zapewnia, że swoich sukcesów nie zawdzięcza talentowi ani pracy, tylko Bogu. Jej zdaniem, osobiście umożliwił jej to, że mogła ganiać nago po planie rosyjskiej produkcji.

Nie wstydzę się tego - zapewnia Olga. Wiem, ze są tacy, którzy nie chodzą do kościoła, choć wierzą w Boga. Szanuję to, ale sama chodzę. Słucham Pisma Świętego, żeby je lepiej zrozumieć. Wierzę w Boga i to, że się mną opiekuje. Gdyby nie On, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy. On ma na mnie plan, który wciąż mnie zaskakuje i już nie mogę się doczekać, co będzie się działo w moim życiu.

Oprócz Boga, Kalicka kocha także Harry’ego Pottera, którego papież Benedykt XVI ogłosił zagrożeniem dla chrześcijaństwa.

Mam zrobioną na zamówienie róźdżkę Hermiony przywiezioną z Londynu i szalik Gryffindoru - chwali się Olga. Zawsze kiedy prasuję oglądam "Harry’ego Pottera", recytując na głos wszystkie dialogi. Mój tort na 25. urodziny był z motywem Harry’ego.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że przedstawiciele Kościoła nie będą mieli problemu ani z ulubionym bohaterem Kalickiej, ani z tym, że zaszła w ciążę przed ślubem.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
14-09-2018

GośćDzisiaj mało kto - zwłaszcza młoda osoba do tego z szolbizu - ma odwagę przyznac, że jest jej po drodze z Bogiem.

14-09-2018

GośćMa bardzo ladna buzie.

14-09-2018

GośćI dobrze mówi, Jej sprawa

25-03-2019

gośćOtóż to

25-03-2019

gośćNiby mówi, że taka wierząca, ale w ciążę zaszła przed ślubem. To jak w końcu?

15-11-2018

gośćśliczna dziewczyna.......

15-09-2018

gośćnie trzeba być chodzącym aniołem żeby móc siebie nazwać osobą wierzącą! jesli by powiedziala ze nie cierpi harrego bo tak mowi kościół to zaraz byscie … Czytaj całość

14-09-2018

GośćHahaha ale nawrócona haha a na dziecko przed ślubem. Ja jak się nawrocilam i mój facet też to przestalismy grzeszyć :-P i w sumie nie żałuję. Dwa … Czytaj całość

14-09-2018

Gość25 lat i młodziutka aktorka?

14-09-2018

gośćA co z ludźmi, którym nie przydarzają się wspaniałe rzeczy? Co z chorymi, głodnymi, dyskryminowanymi? Nimi Bóg się nie opiekuje? Nic mi się tu nie … Czytaj całość