Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olga Kalicka wyznaje wiarę w magazynie "Show": "Gdyby nie Bóg, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy".

172
Podziel się

Oprócz Boga, ciężarna Olga jest też mocno przywiązana do Harry'ego Pottera, którego papież Benedykt XVI uznał za zagrożenie dla chrześcijaństwa.

Olga Kalicka wyznaje wiarę w magazynie "Show": "Gdyby nie Bóg, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy".
bEgjzbrF

Olga Kalicka przeżywa obecnie najlepszy czas w dotychczasowej karierze. W telewizji Polsat poprowadzi nowy taneczny program World of Dance - Polska, a w Rosji gra Marynę Mniszchównę w historycznym serialu. W rozmowie z magazynem Show młoda aktorka przyznaje, że do roli polskiej magnatki, która na 10 dni zostaje carycą XVII-wiecznej Rosji, przygotowywał ją Żora Korolyov.

Jedynym słowem, jakie wtedy znałam było "charaszo". Pomógł mi Żora, do którego podjechałam ze scenariuszem napisanym cyrylicą i przez wiele godzin uczył mnie wymowy - wspomina aktorka.

Na szczęście znajomość języka i akcent okazały się nie mieć decydującego znaczenia.

bEgjzbrH

Rzeczywiście, był moment, w którym musiałam się rozebrać -przyznaje Kalicka. Mój filmowy partner Anton chcąc dodać mi otuchy, powiedział: "Dawaj Oleczka". To było straszne. Choć wiedziałam, że nie miał nic złego na myśli, słowo "dawaj" podświadomie mnie sparaliżowało. U nas nie kojarzy się ono najlepiej. *Zostanie to we mnie na zawsze. *

Pozostaje mieć nadzieję, że młodziutka aktorka, która niedawno ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, nie będzie miała problemu z pogodzeniem kariery z macierzyństwem.

Zdaje się, że Olga nie traci w tych kwestiach optymizmu, bo... oddała się w opiekę Najwyższemu. Jak to jest teraz bowiem w modzie, Kalicka zapewnia, że swoich sukcesów nie zawdzięcza talentowi ani pracy, tylko Bogu. Jej zdaniem, osobiście umożliwił jej to, że mogła ganiać nago po planie rosyjskiej produkcji.

bEgjzbrN

Nie wstydzę się tego - zapewnia Olga. Wiem, ze są tacy, którzy nie chodzą do kościoła, choć wierzą w Boga. Szanuję to, ale sama chodzę. Słucham Pisma Świętego, żeby je lepiej zrozumieć. Wierzę w Boga i to, że się mną opiekuje. Gdyby nie On, nie przydarzyłyby mi się te wszystkie wspaniałe rzeczy. On ma na mnie plan, który wciąż mnie zaskakuje i już nie mogę się doczekać, co będzie się działo w moim życiu.

Oprócz Boga, Kalicka kocha także Harry’ego Pottera, którego papież Benedykt XVI ogłosił zagrożeniem dla chrześcijaństwa.

Mam zrobioną na zamówienie róźdżkę Hermiony przywiezioną z Londynu i szalik Gryffindoru - chwali się Olga. Zawsze kiedy prasuję oglądam "Harry’ego Pottera", recytując na głos wszystkie dialogi. Mój tort na 25. urodziny był z motywem Harry’ego.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że przedstawiciele Kościoła nie będą mieli problemu ani z ulubionym bohaterem Kalickiej, ani z tym, że zaszła w ciążę przed ślubem.

bEgjzbrO
bEgjzbrP
bEgjzbsi
KOMENTARZE
(172)
Gość
3 lata temu
Dzisiaj mało kto - zwłaszcza młoda osoba do tego z szolbizu - ma odwagę przyznac, że jest jej po drodze z Bogiem.
Gość
3 lata temu
Ma bardzo ladna buzie.
Gość
3 lata temu
Znam Olge prywatnie. Wierzaca osoba.
bEgjzbsj
Gość
3 lata temu
I dobrze mówi, Jej sprawa
Gość
3 lata temu
Wojna rozenek i rusin a wczesniej rozenek i wojewodzkiego pokazuje jak wszyscy sie w tym tvnie kochaja. Na pokaz.
Najnowsze komentarze (172)
gość
2 lata temu
Otóż to
gość
2 lata temu
Niby mówi, że taka wierząca, ale w ciążę zaszła przed ślubem. To jak w końcu?
gość
3 lata temu
śliczna dziewczyna.......
gość
3 lata temu
nie trzeba być chodzącym aniołem żeby móc siebie nazwać osobą wierzącą! jesli by powiedziala ze nie cierpi harrego bo tak mowi kościół to zaraz byscie napisali ze poddaje sie dyktaturze kosciola a ogloszenie Benedykta XVI bylo by dla was smiesznym argumentem!
Gość
3 lata temu
Hahaha ale nawrócona haha a na dziecko przed ślubem. Ja jak się nawrocilam i mój facet też to przestalismy grzeszyć :-P i w sumie nie żałuję. Dwa lata bez seksu nas sporo nauczyły :) że dalej nam ze sobą fajnie.
Gość
3 lata temu
25 lat i młodziutka aktorka?
gość
3 lata temu
A co z ludźmi, którym nie przydarzają się wspaniałe rzeczy? Co z chorymi, głodnymi, dyskryminowanymi? Nimi Bóg się nie opiekuje? Nic mi się tu nie klei.
Gość
3 lata temu
A ja nie wierzę w duchy święte i nieswiete. Mam to,co wypracowałam ciężka pracą.
bEgjzbsb
Gość
3 lata temu
Już jan Paweł ii powiedział że Harry Potter nie jest żadnym zagrożeniem!!! Ale pudel w średniowieczu
gość
3 lata temu
Super! nie wstydźmy się wiary :)
gość
3 lata temu
kolejna która uważa ze nauka jest nic nie warta bo wszystko co się dzieje na ziemi to zasługa Boga......nie ośmieszaj się panienko.......twoja wiara twoja sprawa ......nikogo nie obchodzi w co i kogo wierzysz ......ale gdybys była inteligentna nie gadalabys takich głupot......człowiek na prawdę wierzący nie obnosi się z tym.... wiarę ma w sercu........bo gdybys urodziła się np w Algierii byłabyś dzisiaj muzułmanką bo to wpoiliby ci rodzice ......nie kompromituj sie
gość
3 lata temu
Macie problem Pudel, że jest WIERZĄCA i się NIE WSTYDZI wiary?? Naprawdę tak bardzo wam to przeszkadza? I co z tego, że zaszła w ciążę - nikt nie jest święty, bo świeci są w niebie. I nikt nie wymaga od Chrześcijan klęczenia na kolanach i wiecznego odmawiania różańca - to normalni ludzie, którzy mają swoje wzloty i upadki, plus grzechy na sumieniu. Więc co to za sensacja? Żadna.
Gość
3 lata temu
Niedojrzała osoba i jej infantylne wypowiedzi. Kogo to obchodzi.
gość
3 lata temu
PIĘKNA NATURALNA DZIEWCZYNA.
...
Następna strona
bEgjzbsD