Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak płaci 11 tysięcy miesięcznie za hotel w Warszawie? "To dla niej i tak oszczędność"

149
Podziel się

"Ma wszystko na skinienie ręki" - wyjaśnia osoba z otoczenia piosenkarki. "Obsługa za nią sprząta, robi śniadanie, pranie". 

Górniak płaci 11 tysięcy miesięcznie za hotel w Warszawie? "To dla niej i tak oszczędność"
bCzNjSBh

Edyta Górniak minione miesiące spędziła w Polsce. Ledwo podreperowała zdrowie, nadszarpnięte częstymi przelotami na trasie Los Angeles - Warszawa to zaczął się festiwal w Opolu. Po aferze z Donatanem głaszczącym ją po pupie, Edyta wyjechała na krótki urlop do Tajlandii, a kiedy wróciła na nagrania The Voice Kids, na zdrowiu podupadła jej mama.

Na początku sierpnia Grażyna Jasik z podejrzeniem udaru trafiła do opolskiego szpitala. Ze względu na stan zdrowia mamy, Górniak zrezygnowała z zasiadania w jury programu i pojechała do Opola dopilnować spraw na miejscu. Mamę Edyty wypisano już do domu, jednak o powrocie do Kalifornii piosenkarka na razie nie myśli. Na jesień ma zaplanowaną trasę koncertową, poza tym wciąż przeżywa miłosne uniesienia ze swoim nowym chłopakiem mieszkającym na stałe w Łodzi.

Górniak zastanawiała się nawet nad wynajęciem mieszkania w Warszawie lub w rodzinnym mieście nowego ukochanego, jednak na razie nie znalazła takiego, które by spełniało jej wyśrubowane wymagania.

bCzNjSBj

Na razie mieszka w warszawskim hotelu Bristol. Jak twierdzi Fakt, za pokój płaci 550 złotych dziennie.

Za 40 noclegów Edyta musiała zapłacić 22 tysiące złotych, średnio 11 tysięcy za miesiąc - pisze tabloid. Paradoksalnie to dla niej i tak oszczędność. Górniak rozglądała się jakiś czas temu za mieszkaniem do wynajęcia w Warszawie. Nie byle jakim, bo w grę wchodziły tylko luksusowe apartamenty, za które musiałaby płacić 35 tysięcy złotych za miesiąc.

Oj, coś nam się nie wydaje, by Edyta zadowoliła się zwykłym 25-metrowym pokojem hotelowym typu classic. A ceny apartamentów w Bristolu zaczynają się od 3.700 złotych, nie wspominając o suicie Paderewskiego po 5.700 złotych za noc. Nawet biorąc pod uwagę, że wynegocjowała zniżkę na znaną twarz i dłuższy pobyt, i tak wypada drogo.

Co gorsza, odkąd rozstała się z programem The Voice Kids, nie może oczekiwać, że producenci pokryją koszty. Na szczęście hotelowy tryb życia bardzo się Edycie spodobał.

bCzNjSBp

Ma wszystko na skinienie ręki - wyjaśnia osoba z jej otoczenia. Obsługa za nią sprząta, robi śniadanie, pranie.

bCzNjSBq
bCzNjSBK
KOMENTARZE
(149)
Gość
2 lata temu
nie rozumiem jej fenomenu. Owszem głos ma wyjątkowy ale żadnych hitów od 15 lat!
gość
2 lata temu
heh tacy to pożyją:)
Gość
2 lata temu
Ktoś tutaj nie umie liczyć 😂
bCzNjSBL
gość
2 lata temu
upiklam tort. Jestem z siebie dumna
Gość
2 lata temu
Zaradna kobieta, która kocha swojego syna i chce mu zapewnić najlepsza z możliwych edukacji. Nie kradnie, a pieniądze ma ze swojej pracy. Wszystkim dobrze życzy. Jak dla mnie osoba bez zastrzeżeń.
Najnowsze komentarze (149)
Marek
2 lata temu
Edytko kocham Cię!
Gość
2 lata temu
I czy to warto być sławnym tyle obelg i za co ze ze młodszy czy starszy się kochają i chcą być czy to jakaś zbrodnia weźmy Olejnik i jej partnera jest większa różnica między nimi! Tam też było przed laty to samo nawet jej bliscy koledzy z nią pracujący życzyli im źle dziś oni da już razem 22 lata miłość ciągle kwitnie.Tego samego życzę Edytcie i Mateuszowi
Gość
2 lata temu
Pudel ty plotkarzu!!!
Gość
2 lata temu
O wielu utworach Pani Edyty nie miałam pojęcia przez tą napaść na jej osobę zainteresowałem się niektóre nucac sobie kompletnie nie kojarzylam z Edytą to piękne wykonania...nie oglądam też żadnych seriali utwór do leśniczówki magiczny albo nawet te innych wykonawców bajka nawet lepsze wykonania przez nią. Nie byłam fanką była mi pani obojętna EDYTO ale od dziś jestem i przykro się czyta tych wulgarnych komentarzy na pani temat tylko dlatego że jest pani z młodszym mężczyzną. Jest to spowodowane tym że media to rozdmuc***a tylko co komu do prywatnego życia inaczej zaglądania do gara. Mam pocztę założoną na O2 to tam właśnie wyczytałam te jakże paskudne przez pudel obelgi! Oj Boże w jakim my żyjemy kraju Ale dzięki temu wiem jak pani świetnie sobie artystycznie radzi! Pani EDYTO niech pani będzie szczęśliwa ze swoim partnerem!!
gość
2 lata temu
Pani Edyto! Proszę cieszyć się tą chwilą miłości, póki jeszcze trwa. Wszystkiego dobrego!
Gośćiiii
2 lata temu
Skąd ja na to stać, skąd ma tyle pieniędzy, bla bla bla. A co Was to obchodzi??? Poprostu ma polaki cebulaki!!!!!
Gość
2 lata temu
No przecież jej nowy facet jest ponoć właścicielem hotelu to nie może jej przekimać za darmoooo????!!!
gość
2 lata temu
a składki emerytalnej płacą 1.80 zł...pootem lament że emerytury 200 zł...na głupoty ich stać
bCzNjSBD
gość
2 lata temu
i za co ta kasa ...???
gość
2 lata temu
Kupilaby mniejsze mieszkanie w W-wie
Olo
2 lata temu
Ciekawe czy lubi w pupę ?
Gość
2 lata temu
Głos ma piękny. Celebrtka jak każda ale chociaż ma talent A nie tylko goła d**e
kk
2 lata temu
co robi umiejetne wciskanie ludziom kitu
gość
2 lata temu
w ramach sciagniecia gosci i reklamy mogla dostac zniżkę ;)))))
...
Następna strona
bCzNjSCf