Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa znów poniża byłego męża: "Nie było chemii, nie chciałam mu urodzić dziecka"

292
Podziel się:

"Można znać się kilka lat i nie być pewnym, że to ten jedyny" - wyjaśnia Joanna. "Romanin powiedział, że chyba trochę za szybko zdecydowałam się po raz kolejny wyjść za mąż".

Krupa znów poniża byłego męża: "Nie było chemii, nie chciałam mu urodzić dziecka"

Wkrótce miną dwa lata, odkąd Romain Zago zadzwonił do Joanny Krupy z siłowni i zażądał od niej rozwodu. Sposób, w jaki postanowił zakończyć ich trwającą od 10 lat miłość zabolał ją bardziej niż odkrycie, że Zago nie chce już być jej mężem, ani nawet to, że zdradził ją z Brandi Glanville.

Modelka podkreślała zresztą w wywiadach, że od początku przeczuwała, że "ktoś o bardzo złym sercu" nastawił Romaina przeciwko niej, ale kiedy tylko zły czar minie, mąż na pewno się opamięta i zacznie błagać o kolejną szansę. Podobno nawet tak się stało, a przynajmniej tak twierdzi Joanna. Kłopot w tym, że całą sprawę znamy w zasadzie tylko z jej wersji.

Zago dla polskiej prasy wypowiada się rzadko i niechętnie, więc była żona, w poczuciu bezkarności, regularnie poniża go w wywiadach.
Rok temu ogłosiła, że do Romka już dotarło, że zaprzepaścił jedyną miłość swojego życia i nawet wrócił do niej z płaczem, ale ona już nie chciała go znać. Tym bardziej, że na jej drodze, konkretnie alejce parku Laurel Canyon Dog w Hollywood, stanął Douglas Nunes i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

W tym wypadku też znamy tylko wersję Joanny, bo Douglas, chociaż zgodził się na wspólną sesję w Gali, to słowem się do dziennikarza nie odezwał.

Douglas myślał, że jestem aktorką, która ukończyła szkołę, ale nie udało jej się zaistnieć, dlatego zajmuje się wyprowadzaniem psów - wspomina Krupa. To było "love at first sight". Można znać się kilka lat i nie być pewnym, że to ten jedyny, a my już po trzech tygodniach wiedzieliśmy, że weźmiemy ślub. Spędzaliśmy razem każdą wolną chwilę, rozmawialiśmy tak, jakbyśmy od lat byli nierozłączni. Douglas kilka raz dziennie powtarza mi, że jestem kobietą jego marzeń, przy której chciałby już być na zawsze.

No i od słowa do słowa, zaledwie rok po poznaniu wzięli ślub, najpierw w urzędzie w Kalifornii, a potem w kościele w Krakowie.

W wywiadzie dla Gali Joanna dalej znęca się nad Zago, wytykając mu nieomal w punktach, pod jakim względem jej nowy mąż jest lepszy od niego.
Z Romkiem spędziłam 10 lat, ale brakowało w naszym związku chemii - twierdzi bezlitośnie. Z Douglasem jest inaczej. Pamiętam, że nasz pierwszy pocałunek zrobił na mnie takie wrażenie, jakbym była nastolatką!

Cóż, o tym, że Zago nie dorównuje jej w łóżku, słyszeliśmy już od dawna. No i oczywiście o tym, że nie nadaje się na ojca, podczas gdy przy nowym mężczyźnie Joanna poczuła instynkt macierzyński już na pierwszej randce.

Myślałam, że mam jeszcze czas na założenie rodziny, ale tak naprawdę to była wymówka, bo brakowało przy moim boku mężczyzny, któremu chciałabym urodzić dziecko - wyjaśnia w Gali. Douglas jest niesamowicie czuły i opiekuńczy. Ostatnio miałam okazję zobaczyć, jak traktuje dzieci swojego brata i siostry. Ma do nich dużo cierpliwości, serca, jest wyrozumiały. Uważam, że z takim podejściem będzie doskonałym ojcem. Na przykład ostatnio, jak chciałam sobie kupić coś drogiego i zupełnie niepotrzebnego, zaprotestował: "Pamiętaj, że niedługo będą dzieci, musimy na nie oszczędzać". Chciałabym mieć dwoje dzieci: dziewczynkę i chłopca. Najlepiej w takiej kolejności. Kiedy będzie lepszy moment niż teraz? Poślubiłam mężczyznę, którego kocham i któremu chcę urodzić dziecko. Znam wiele gwiazd, które pracują do siódmego miesiąca.

Cóż, zobaczymy jak to będzie. Nie brakuje opinii, że Krupa zdecydowała się na ślub tak szybko, by utrzeć nosa byłemu mężowi, który nie jest nawet bliski ułożenia sobie życia. Romain zresztą też ma takie podejrzenia.

Złożył mi gratulacje, ale powiedział, że chyba trochę za szybko zdecydowałam się po raz kolejny wyjść za mąż - przyznaje Joanna. Ja mu kibicuję i wierzę, że znajdzie kobietę, przy której będzie szczęśliwy.

KOMENTARZE
(292)
gość
4 lata temu
trochę słabo wypowiadać się tak o byłym publicznie... Asia trzymałabyś poziom. Taka duża baba a zero klasy :)
Gość
4 lata temu
Po co tak bredzić
Gość
4 lata temu
Takie komentarze są moim zdaniem zbędne. Było razem kupę czasu i z samego szacunku do Romka nie powinna wywlekać brudów. Ludzie coraz mniej mają szacunku do siebie nawzajem, co za czasy.
Gość
4 lata temu
Jaka ona jest głupiutka. 40 letnia kobieta z umysłem 8 latki.
Gość
4 lata temu
Myślę że ona jeszcze go kocha i tak sama siebie przekonuje ze teraz ma lepiej i teraz urodzi i teraz yo ma najlepiej
Najnowsze komentarze (292)
Gośćtadzio
4 lata temu
Krupa ,a tobie jedzie z d**y..
Gosia
4 lata temu
Joaśka i po co o tym opowiadasz publicznie....,sesja w Gali......,masakra. Niczego się nie nauczyłaś.
gość
4 lata temu
szlaufem mi tu zajeżdża
Gość
4 lata temu
To prawda, że wali jej z pi. Py?
Gość
4 lata temu
P i e p r z y jak potrzaskana
Gość
4 lata temu
Dziwi mnie, że o Aśce panuje opinia równej babki. To okropnie złośliwa osoba i straszna hipokrytka.
Gość
4 lata temu
Dżoana ogarnij w końcu brwi plemniki takie ;P
Gość
4 lata temu
Jak się zdecydyjesz na dziecko to będzie już za późno, gwiazdki z p****li!
Kościelny
4 lata temu
Joanna niech cie Daglas szybko zapłodni
xcfvgbhgfd
4 lata temu
prostaczka jakich wiele w pl
Po
4 lata temu
Dobrze niech ja obracają
gość
4 lata temu
Spoko, za 10 lat rozstanie się z Douglasem i też powie to samo o nim :)
gość
4 lata temu
nie wyobrazam sobie tego pustaka jako matki jej wypowiedzi zalosne a sama tylko cyce wystawic
Gość
4 lata temu
Chemi nie było to po co było brać ślub.Proszę częściej używać programu MŚLENIE.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie