Wtorek 28.08.2018 00:20

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Trump, Margaret, Woźniak-Starak… (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Melania Trump Kylie Jenner Kim Kardashian Jennifer Lopez Margaret Agnieszka Woźniak-Starak Marta Żmuda Trzebiatowska Ewa Chodakowska

Miniony tydzień w modowym świecie został zdominowany przez dwie imprezy, rozdanie VMA i prezentację jesiennej ramówki TVP. Obie okazje zostały idealnie wykorzystane przez celebrytów o co najmniej wątpliwym guście, jednak ich estetycznym klapom poświęcimy osobną galerię.

Zobacz: Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Górniak, Kayah, Szpak... (ZDJĘCIA)

Niestety, mało lotnych strojów było na czerwonych dywanach ostatnio tak wiele, że jako "najlepsze" wybiły się stylizacje kompletnie przeciętne, które w innych okolicznościach najpewniej nie zwróciłyby naszej uwagi. Nie wiedzieć czemu, celebrytki wyraźnie zasmakowały ostatnimi czasy w bieli oraz zdekonstruowanej męskiej garderobie. Swoje zabawy z przerobionymi koszulami i marynarkami zaprezentowały między innymi Marta Żmuda-Trzebiatowska, Olga Kalicka, a także Agnieszka Woźniak-Starak. Klasycznie w naszym zestawieniu pojawiły się też siostry Kardashian, które pod czujnym okiem Kanye Westa awansowały do grona "ikon stylu". Wyjątkowo uwzględniliśmy też Aleksandrę Hamkało. Aktorka co prawda nie wyróżniła się wyjątkowo swoją stylizacją, jednak na tle pokazu przaśności, jaki odbywał się na prezentacji ramówki TVP, urzekła nas swoją urodą i prostotą ubioru.

Która stylizacja z ubiegłego tygodnia najbardziej przypadła wam do gustu?

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/16

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia

2Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia