Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ścibakówna narzeka na reżyserów i brak propozycji: "Każdy ma swoją aktorską stajnię. Robią PRZAŚNE FILMY"

144
Podziel się:

Żona Jana Englerta żali się, że nie należy do żadnej sitwy i dlatego nie gra w filmach. "Nigdy nie załapałam się do "stajni"".

Ścibakówna narzeka na reżyserów i brak propozycji: "Każdy ma swoją aktorską stajnię. Robią PRZAŚNE FILMY"
bEIZHpQR

Beata Ścibakówka robi, co może, by ludzie nie traktowali jej tylko jako żony wybitnego aktora. Była tak zdeterminowana, że 10 lat temu poszła nawet do programu Gwiazdy tańczą na lodzie, gdzie zajęła czwarte miejsce. Nie przełożyło się to jednak na ilość propozycji zawodowych. Życie zawodowe Ścibakówny nadal toczy się w cieniu kariery jej męża, Jana Englerta.

Beata na co dzień grywa w Teatrze Narodowym, któremu szefuje Englert, a jeśli już pojawia się przed kamerą, to tylko w produkcjach telewizyjnych.

Od lat nie zagrała w prawdziwym filmie i widać, że to jej doskwiera, bo ostatnio znalazła nawet wygodne wytłumaczenie. Zdaniem Ścibakówny, reżyserzy tworzą wokół siebie sitwy czy innymi słowy kółka wzajemnej adoracji i nie chcą pracować z nikim spoza swojego zaufanego grona.

bEIZHpQT

Żałuję, że nie gram w filmach. Myślę, że chodzi tu o to, że reżyserzy mają swoje aktorskie stajnie, a ja nigdy się do takiej nie załapałam - wyjaśnia w Fakcie Beata.

Rzeczywiście, niektórzy reżyserzy mają swoich ulubionych aktorów. Trudno wyobrazić sobie film Patryka Vegi bez Tomasza Oświecińskiego, Olgi Bołądż czy Piotra Stramowskiego. Raczej nie zdarza się, by Małgorzata Szumowska nie obsadziła w filmie swojego męża, Mateusza Kościukiewicza. Albo żeby Wojciech Smarzowski nakręcił film bez Arkadiusza Jakubika, Roberta Więckiewicza czy Jacka Braciaka.

Większość aktorów, w tym mąż Beaty, nie należy jednak do żadnej "stajni", a mimo to nie narzeka na brak propozycji.

Na szczęście Ścibakówna to sobie też już wytłumaczyła. Twierdzi, że polskie kino zeszło na psy i jest już poniżej jej aktorskiego poziomu.

bEIZHpQZ

Chciałabym grać, ale w Polsce robi się dużo przaśnych filmów, do których ja może nie pasuję - wyjaśnia.

bEIZHpRu
KOMENTARZE
(144)
Gość
3 lata temu
Prawde powiedziala a ten portal to PORAZKA ..kiedys byly art tez moze czasem zenujace ale jednak w wiekszosci INTELIGENTNE z fajnym poczuciem humoru teraz co to jest??? Dziecinne dla dzieci z gimnazjum.....a te teksty PIERSI POSZLY NA BAL.....NOGI WRACAJA Z WAJACJI.....matko kto to pisze to juz inny portal
Gość
3 lata temu
Gra u męża w teatrze więc jednak się gdzieś zalapala
gość
3 lata temu
Jak to nie należy do żadnej sitwy,a czy przypadkiem jej mąż nie zatrudnił ją w swoim teatrze? To na pewno nie po znajomości. Smiech na sali
bEIZHpRv
Gość
3 lata temu
Ale to w sumie normalne, że ludzie wola pracować z osobami które lubią i którym ufają...
gość
3 lata temu
Inteligentna i fajna aktorka. Nie to co aktorzyny u Vegi.
Najnowsze komentarze (144)
Gość
3 lata temu
Żenująca od początku do końca. Po pierwsze „ścibakówna”?!? Tak się mówi o pannie. A to stara r*****a przy starym fagasie, do tego kradzionym prosto od żony. Ona, jej fagas i jej brzydula beztalencie córka to nie sitwa?? Córka z uwagi na urodę i talent gra w serialu? A „ścibakówna” nie po znajomości ma etat u męża w teatrze??? Żenada i hipokryzja. Gdyby jeszcze talentu trochę było, możnaby przyknąć oko na ten nepotyzm. Kecz tu ni za grosz.
gość
3 lata temu
Scibakówna gdyby nie Englert w ogóle by nie istniała !!!! , tak samo jak ich córka.
gość
3 lata temu
Jak kobyłą taka stajnia.
Gość
3 lata temu
Moze nie potrzeba aktorek z martwa od botoksu twarza?
gość
3 lata temu
Nie lubię jej , a aktora z niej marna więc brak propozycji.Ani ładna , ani seksowna takie byle co.
Bozena
3 lata temu
Nie rozumiem dlaczego ta panią, mężatkę od lat - wciąż w mediach nazywają Scibakowna(!) Jeżeli juz - to Beata Scibak. Ktoś moze to wytłumaczyć?
przyrostek ó...
3 lata temu
ona nie jest Scibakówna...ona jest Scibakowa. czyli od nazwiska meza zona ma koncowke owa...a.Scibakówna to jej corka...koncowka ówna jest dla corki dodawana do męskiej formy nazwiska tworzy formę nazwiska córki
gość
3 lata temu
Skoro polskie kino zeszło na psy to może popróbuje w Hollywood-tam czekają na takie zdolne aktorki-przyjmą bez castingu
bEIZHpRn
gość
3 lata temu
Colten Englert w niejwidzial,ona ladna nigdy nie byla a teraz to masakra
gość
3 lata temu
Po co I’m stara baba,chca mlodych I ladnych
Gość
3 lata temu
Ok biedna zona dyrektora
Gość
3 lata temu
Stara lafirynda zrobiła karierę za sprawą czterech liter i teraz wymaga aby zagrać w filmach .trzeba być aktorką,a nie wycieruchem.
Gość
3 lata temu
Ona ma rację
szyderca
3 lata temu
a moglaby grac w horrorach i to bez charakteryzacji,zawsze to taniej by bylo,karma powraca,bylo nie zabierac durnego englerta dzieciom.on tez g***o wart,facet bez honoru i bez jaj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIZHpSg
bEIZHpSh
bEIZHpSi
bEIZHpSj
bEIZHpSk
bEIZHpRP