Poniedziałek 03.11.2008

Kasprzykowski już po rozwodzie!

Tamara Arciuch Bartek Kasprzykowski

Kasprzykowski już po rozwodzie!Agencja My Photo

Jak donosi Twoje Imperium, Bartek Kasprzykowski uzyskał rozwód z żoną. Ich 3-letnie małżeństwo zakończyło się 10 października w krakowskim sądzie, bez obecności dziennikarzy, w największym sekrecie. Pozew rozwodowy wpłynął z inicjatywy żony Kasprzykowskiego, zdradzanej przez męża z Tamarą Arciuch. Zrezygnowała jednak z możliwości orzekania o winie, prawdopodobnie dlatego, że takie rozwody ciągną się długo i oznaczają często publiczne pranie brudów.

To dla Agnieszki przykra sprawa - mówi osoba z otoczenia byłych małżonków. Z Bartkiem znali się od czasów szkoły podstawowej w Szczecinie. Byli dobrymi kumplami, a potem wydawało się, że są także idealnym małżeństwem.

Będąc osobą związaną ze światem mediów doskonale znała panujące w nim mechanizmy - pisze Twoje Imperium. Była bardzo tolerancyjna. Przymykała oko na wiele spraw, które w innych małżeństwach mogłyby wywoływać burze. Nie widziała nic złego w tym, że mąż zamieszkał w innym mieście, że kolorowa prasa publikuje jego zdjęcia, jak doskonale bawi się w innych klubach.

Tygodnik sugeruje, że skoro żona Bartka zdecydowała się na rozwód to znaczy, że uzyskała dowody na to, że mąż nadużył jej zaufania. Czyli, że sypia z Tamarą Arciuch-Szyc, oficjalnie nadal żoną Bernarda Szyca, aktora Teatru Muzycznego w Gdyni.

Małżeństwo nie mieszka wprawdzie w jednym mieszkaniu, a nawet w jednym mieście (Arciuch przeprowadziła się do Warszawy), ale rozwodu nadal nie ma. Tu sprawa jest poważniejsza, gdyż Szycowie mają 9-letniego syna, z którym oboje są bardzo związani. Bernard zapowiedział też, że nie ma mowy o rozwodzie bez orzekania winy. Zobacz: Arciuch musi PRZYZNAĆ SIĘ PUBLICZNIE DO ZDRADY!

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Agencja My Photo

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (176)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-176 z 176
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 07:48
hhhmmmmm w zyciu jak w filmie albo nie w zyciu jak w serialu!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 08:26
rozwody zawsze są okropne,najlepiej to się w domu dogadać a w sądzie tylko papiery podpisać....A propos w serialu też z nią zdradza....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 08:33
Pudel a co to za glupi tekst czy uda jej sie rozbic oba malzenstwa? Czy ona na sile ciagnela tego Pana? Jest tak samo winny rozbicia malzenstwa jak i ona. A moze i nawet bardziej bo nie wiadomo kto kogo adorowal i uwodzil. Moze to on jest winien rozbicia obu malzenstw.
Nie rozumiem tych szowinistycznych tekstow. Pudel ty szowinisto.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 08:41
Taka laska z takim kapcanem? Co on ma takiego w sobie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.11.2008 09:49
w TERAZ ALBO NIGDY też grają parę kochanków....
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-176 z 176