Wtorek 04.09.2018 00:20

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Lady Gaga, Jessica Mercedes, Tilda Swinton… (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Cate Blanchett Tilda Swinton Lady Gaga Jessica Mercedes Ewa Farna Julia Wieniawa Victoria Beckham

Początek jesieni przynosi nie tylko upragnione ochłodzenie, ale też początek nowego sezonu telewizyjnego i nadejście słynnego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Wydarzenia te dają gwiazdom i ich stylistom szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o modowe wyczyny.

Zobacz: Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Trump, Margaret, Woźniak-Starak… (ZDJĘCIA)

Nie dziwi więc, że najciekawsze stylizacje ostatniego tygodnia pojawiały się przede wszystkim na czerwonych dywanach. Największą uwagę przykuła zdecydowanie Lady Gaga promująca swój nadchodzący film Narodziny Gwiazdy w zjawiskowej sukni Valentino. Niedaleko w tyle pozostała Cate Blanchett, która zdążyła już nas przyzwyczaić do swojego nienagannego wyglądu w kreacjach Armaniego. Wierna swojemu stylowi pozostała również Tilda Swinton, stawiając na androgeniczną i minimalistyczną elegancję. Polska reprezentacja również dała nam powody do dumy, czy to w przypadku Jessiki Mercedes w sukni Gosi Baczyńskiej we Włoszech, czy Ewy Farnej w monochromatycznym zestawie na prezentacji Polsatu.

Która gwiazda zachwyciła Was najbardziej?

« Poprzednie 1/17

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia

2Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia