Wtorek 04.09.2018 20:30

Grecka wyprawa Katarzyny Skrzyneckiej u boku męża i sławnych przyjaciół (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki Anna Korcz

Na początku kariery Katarzyna Skrzynecka zaliczana była do grona największych seksbomb w polskim kinie. Aktorka zatrudniana była w filmach najczęściej do ról "naiwnych ślicznotek", dzięki czemu zapisała się w pamięci widzów (głównie męskiej części), mogąc liczyć na angaż zarówno w telewizji, jak i w teatrze. W ostatnich latach Skrzynecka utrzymuje się głównie z występów na scenie i jurorowania w polsatowskim hicie Twoja twarz brzmi znajomo. Niebawem na antenie ukaże się nowa, dziewiąta edycja popularnego programu, a przed nim 47-latka postanowiła wybrać się na urlop w gronie męża, córki Alikii i 18 znajomych, z którymi wynajęli domek w ukochanej przez Kasię Grecji.

Greckie pożegnanie lata, jak co roku. Witaj, grecki domku, 18 osób z nami. Ambitny plan: ugościmy, nakarmimy, napoimy, pozwiedzamy - pisała na Instagramie.

Skrzynecka podzieliła się z fanami serią zdjęć, na których widać, jak pływa w morzu z przyjaciółkami Anną Korcz, Anną Iberszer i Magdaleną Margulewicz, nurkuje czy opala się w towarzystwie muskularnego męża, Marcina Łopuckiego.

Zobaczcie zdjęcia z rajskich wakacji Kasi Skrzyneckiej. Zazdrościcie?

« Poprzednie 1/14

Grecka wyprawa Katarzyny Skrzyneckiej u boku męża i sławnych przyjaciół

2Grecka wyprawa Katarzyny Skrzyneckiej u boku męża i sławnych przyjaciół