Trwa ładowanie...
Przejdź na

Centrum Zdrowia Dziecka udostępniło zdjęcia Lewandowskich z otwarcia oddziału: "Główni darczyńcy przekazali na remont 500 tysięcy złotych" (FOTO)

369
Podziel się

Robert i Ania oficjalnie przecinali wstęgę.

Centrum Zdrowia Dziecka udostępniło zdjęcia Lewandowskich z otwarcia oddziału: "Główni darczyńcy przekazali na remont 500 tysięcy złotych" (FOTO)
bEiSWUJh

Choć działalność charytatywna gwiazd to często nic więcej niż kupowanie sobie przychylności obserwatorów i ocieplanie wizerunku, polski show biznes zna kilka przypadków bezinteresownej pomocy. Wśród osób, które nie obnoszą się chęcią niesienia pomocy są między innymi polscy piłkarze: Kuba Błaszczykowski, który przekazuje duże środki na rozwój młodych talentów oraz Robert Lewandowski i jego żona, którzy ostatnio zasilili konto Centrum Zdrowia Dziecka kwotą 500 tysięcy złotych.

Minęło pół roku od przekazania 500 tysięcy złotych przez Lewandowskich na remont Oddziału Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. W poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie oddziału, na którym jako goście honorowi Lewandowscy przecinali czerwoną wstęgę:

bEiSWUJj

Kochani, z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym (3 września br.) w naszym Instytucie odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału Rehabilitacji. W uroczystości udział wzięli Dyrekcja IPCZD, Zespół Oddziału Rehabilitacji, Pacjenci i ich Opiekunowie oraz Anna i Robert Lewandowscy - główni darczyńcy, którzy na remont przekazali 500 000 zł. Po oficjalny otwarciu oddziału nasi Pacjenci mieli okazję spędzić czas z naszymi darczyńcami. Dziękujemy @annalewandowskahpba i @_rl9 za nieustające od kilku lat wsparcie, zarówno w postaci odwiedzin i wspólnie spędzonych chwil z naszymi Pacjentami, jak również wsparcie finansowe dla Oddziału Rehabilitacji 500 000 zł i Kliniki Neurochirurgii 150 000 zl (i cały czas rośnie) - czytamy pod zdjęciem uśmiechniętej "power couple".

Na zdjęciach widzimy dzieci przytulające się do Ani i Roberta, którzy odwzajemniają wszystkie uśmiechy i uściski. Pod postem na profilu Centrum Zdrowia Dziecka pojawiły się dziesiątki komentarzy internautów zachwyconych postawą Lewandowskich:

"Wspaniali ludzie", "Cudowni", "Ogromna wdzięczność", "Wspaniali jako ludzie, wspaniali jako sportowcy", "Jak tu ich nie lubić?" - pisali.

Piękny gest?

bEiSWUJp
bEiSWUJq
bEiSWUJK
KOMENTARZE
(369)
gość
3 lata temu
I to jest najpiękniejsze w zarabianiu dużej kasy...
gość
3 lata temu
no i super! ludzie nie hejtujcie
Gość
3 lata temu
To piękne. Umieć się dzielić i troszczyc, tego powinni uczyć w szkole. Reszta gwiazd i plebsu niech bierze przykład
bEiSWUJL
Gość
3 lata temu
I bardzo fajnie To się ceni Są jacy są ale nie zachwalają się bogactwem na insta czy coś Brawo dla was !!
Gość
3 lata temu
Wspaniałe 💖💖wydarzenie . Oni tez fajni
Najnowsze komentarze (369)
Gość
3 lata temu
I to sie chwali brawo
Gość
3 lata temu
Super!!!
Gość
3 lata temu
Super
Gość
3 lata temu
A to oni dali czy goscie sie zrzucili na prxyjeciu? Pomagac nalezy
Gość
3 lata temu
Bardzo fajnie, ze pomagają. Niektórzy bogaci ludzie nie maja takiego gestu- szkoda:( ......dobrze jest się dzielić tym co się ma!
Gość
3 lata temu
Odpiszą od podatku 😉
Gość
3 lata temu
ja pitole ale wy ludzie fałszywi jesteście. jak wszyscy piszą źle to wy też. jak wszyscy liżą dupkę to wy też. A ja pisze że po nagonce mają chwilę spokoju. nie lubię ich baaardzo niestety. Ale przynajmniej dzieci skorzystają
Miejcie honor...
3 lata temu
Wszyscy powinni oddać całą kasę za wakacje w Rosji na podobne cele. Tzn za mundial.
bEiSWUJD
Gość
3 lata temu
Ania - super! Pierwszy raz wszystko mi pasuje :) Zdjęcia z dziećmi prawdziwe i naturalne. Gest piękny. Robert... is not my 'favourite' ale spoko, pasuje do roli. Gdyby nie on to by kasy i remontu nie było. Buzka Lewki :*
Gość
3 lata temu
Aż miło robi się na sercu, gdy dwoje dorosłych ludzi pomaga najmłodszym 😄
Gość
3 lata temu
Co to 500 tyś.dla nich? To jak dla zwykłego gościa 50 zł.
Gość
3 lata temu
Ale wy jesteście choragiewki. Jak jest o kulkach mocy to jest hejt, a teraz uwielbienie. Zdecydujcie się!
Gość
3 lata temu
Niech się nie chwala bo Błaszczykowski przekazuje o wiele większe kwoty i nie obnosi się z tym a przy tym Anka jeszcze bardziej zbrzydła 👎👎
Gość
3 lata temu
Dlaczego nie dali swoich tylko zbierali na imprezie lepiej dac od gosci niz swoje swinstwo cwaniacy niedlugo mecz z wlochami zobaczymy co pokaze cwaniak
...
Następna strona
bEiSWUKf