Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rinke Rooyens wzruszająco o Przetakiewicz: "Pierwszy raz w dojrzałym życiu JESTEM SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANY"

237
Podziel się:

"Nie mam potrzeby udzielania wywiadów" - mówi były mąż Kayah i znany producent. "To, co robię prywatnie, pozostaje moją sprawą".

Rinke Rooyens wzruszająco o Przetakiewicz: "Pierwszy raz w dojrzałym życiu JESTEM SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANY"

Rinke Rooyens stawiał pierwsze kroki w show biznesie już dwadzieścia lat temu, pracując przy programach TVN-u. To zresztą na planie jednego z nich poznał Kayah, z którą wkrótce potem wziął ślub i doczekał się syna, Rocha. Po kilku latach byli już w separacji i ostatecznie rozwiedli w 2010 roku. Od tamtej pory Holender spotykał się między innymi z Malwiną Wędzikowską i Katarzyną Wołłejnio, a od kilku miesięcy jest chłopakiem Joanny Przetakiewicz.

Wygląda na to, że Rinke i Joanna są ze sobą bardzo szczęśliwi: projektantka zabiera go na ważniejsze imprezy, chociaż nie epatuje nowym związkiem i stara się nie pozować z mężczyzną na ściankach: Uradowana Joanna Przetakiewicz wychodzi z imprezy w objęciach Rinke Rooyensa (ZDJĘCIA - TYLKO U NAS)

Być może to związek z Joanną tak twórczo na niego zadziałał, bo od jesieni tego roku Holender realizuje własny projekt pod tytułem Rinke. Na krawędzi, w którym pomaga bezdomnym. W najnowszym wywiadzie nieco żali się, że dziennikarze nie interesują się tym, co robi dla innych, ale właściwie mu to nie przeszkadza.

Nie mam potrzeby udzielania wywiadów - wyjaśnia. Chętnie porozmawiam z dziennikarzami o mojej pracy. Ale oni zbyt mało o tym piszą. To, co robię prywatnie, pozostaje moją sprawą.

Mimo tej niechęci do uzewnętrzniania się w rozmowie z Onetem padła jedna deklaracja, z której Joanna powinna być zadowolona. Rinke przyznał, że "po raz pierwszy w dojrzałym życiu" jest spełniony i zakochany.

Nie chcę podać jednej odpowiedzi, co jest dla mnie najważniejsze w życiu, bo to tak, jakby się zamknąć w jednym pokoju. Dbam, aby życiu robić to, co mnie inspiruje, co przynosi szczęście... - powiedział. Bardzo ważne jest teraz także to, że pierwszy raz w dojrzałym życiu jestem szczęśliwie zakochany. Spełnienie uczuciowe przynosi mi duży spokój.

Wzruszyliście się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(237)
Gość
4 lata temu
Zęby okropne.... tyle kasy ....nie rozumiem
Gość
4 lata temu
Kayah i im wspólnemu dziecku mysi być teraz super miło... brawo
Gość
4 lata temu
Ach te początki..
Gość
4 lata temu
No i fajnie
Gość
4 lata temu
Bogaty gość musi być skoro ta pani taka w nim zakochana hahaha
Najnowsze komentarze (237)
Gość
4 lata temu
Kawał ch..ja. Czyli dwa poprzednie małżeństwa (z Kayah i Wędzikowską) plus ostatnie zaręczyny to były akty z litości? Nie wiem, co kobiety w nim widzą (poza portfelem oczywiście), bo jest wyjątkowym oblechem, wyglądającym starzej niż wskazuje metryka. Teraz chyba rzeczywiście stracił głowę. Leciałam z nimi tym samym samolotem do Londynu. Maślany wzrok Rinkego I głaskanie jej po policzku przez cały lot - bezcenne...
gość
4 lata temu
oni nie pasuja do siebie
gość
4 lata temu
ona nie dla niego,,,wydaje sie fałszywa
gość
4 lata temu
staro przy niej wygląda
Gość
4 lata temu
Ale program ma fajny
Lolo
4 lata temu
Kasa, kasa tylko kasa i lans
gość
4 lata temu
ponoć to jego sprawa "życie prywatne" a jednak bredzi o tym życiu. co za niekonsekwencja. to takie niemęskie. może ta pani namówi go na nowe zeby, bo te sa okrropne. pani P. po Janie Kulczyku taki ktoś - DZIWNE,
er
4 lata temu
On może i zakochany ale ona .Pewnie też tylko w jego kasie:)0
Gość
4 lata temu
Ta blondyna wygląda na starą k...obietę.
Gość
4 lata temu
Szczęśliwy, bo ma bogatą zdziręę.
Gość
4 lata temu
Rin tin tin se podzwoń zbukami i tyle bo kasa od Kulczyka głucha jak pień
facia
4 lata temu
on ma 48 lat? no chyba, że łoił z litra dziennie
nani
4 lata temu
A moze w jej kasie po Panie Janie ???????? straszny facet nie pocalowalabym go nie .
jol
4 lata temu
obrobiła kulczyka, teraz dorwała następnego jelenia, ile to można na d***e osiągnąć, stary zawód
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie