Rinke Rooyens wzruszająco o Przetakiewicz: "Pierwszy raz w dojrzałym życiu JESTEM SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANY"

237
Podziel się

"Nie mam potrzeby udzielania wywiadów" - mówi były mąż Kayah i znany producent. "To, co robię prywatnie, pozostaje moją sprawą".

Rinke Rooyens wzruszająco o Przetakiewicz: "Pierwszy raz w dojrzałym życiu JESTEM SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANY"

Rinke Rooyens stawiał pierwsze kroki w show biznesie już dwadzieścia lat temu, pracując przy programach TVN-u. To zresztą na planie jednego z nich poznał Kayah, z którą wkrótce potem wziął ślub i doczekał się syna, Rocha. Po kilku latach byli już w separacji i ostatecznie rozwiedli w 2010 roku. Od tamtej pory Holender spotykał się między innymi z Malwiną Wędzikowską i Katarzyną Wołłejnio, a od kilku miesięcy jest chłopakiem Joanny Przetakiewicz.

Wygląda na to, że Rinke i Joanna są ze sobą bardzo szczęśliwi: projektantka zabiera go na ważniejsze imprezy, chociaż nie epatuje nowym związkiem i stara się nie pozować z mężczyzną na ściankach: Uradowana Joanna Przetakiewicz wychodzi z imprezy w objęciach Rinke Rooyensa (ZDJĘCIA - TYLKO U NAS)

Być może to związek z Joanną tak twórczo na niego zadziałał, bo od jesieni tego roku Holender realizuje własny projekt pod tytułem Rinke. Na krawędzi, w którym pomaga bezdomnym. W najnowszym wywiadzie nieco żali się, że dziennikarze nie interesują się tym, co robi dla innych, ale właściwie mu to nie przeszkadza.

Nie mam potrzeby udzielania wywiadów - wyjaśnia. Chętnie porozmawiam z dziennikarzami o mojej pracy. Ale oni zbyt mało o tym piszą. To, co robię prywatnie, pozostaje moją sprawą.

Mimo tej niechęci do uzewnętrzniania się w rozmowie z Onetem padła jedna deklaracja, z której Joanna powinna być zadowolona. Rinke przyznał, że "po raz pierwszy w dojrzałym życiu" jest spełniony i zakochany.

Nie chcę podać jednej odpowiedzi, co jest dla mnie najważniejsze w życiu, bo to tak, jakby się zamknąć w jednym pokoju. Dbam, aby życiu robić to, co mnie inspiruje, co przynosi szczęście... - powiedział. Bardzo ważne jest teraz także to, że pierwszy raz w dojrzałym życiu jestem szczęśliwie zakochany. Spełnienie uczuciowe przynosi mi duży spokój.

Wzruszyliście się?

KOMENTARZE
(237)
Gość
rok temu
Zęby okropne.... tyle kasy ....nie rozumiem
Gość
rok temu
Kayah i im wspólnemu dziecku mysi być teraz super miło... brawo
Gość
rok temu
Ach te początki..
Gość
rok temu
No i fajnie
Gość
rok temu
Bogaty gość musi być skoro ta pani taka w nim zakochana hahaha
Najnowsze komentarze (237)
Gość
rok temu
Kawał ch..ja. Czyli dwa poprzednie małżeństwa (z Kayah i Wędzikowską) plus ostatnie zaręczyny to były akty z litości? Nie wiem, co kobiety w nim widzą (poza portfelem oczywiście), bo jest wyjątkowym oblechem, wyglądającym starzej niż wskazuje metryka. Teraz chyba rzeczywiście stracił głowę. Leciałam z nimi tym samym samolotem do Londynu. Maślany wzrok Rinkego I głaskanie jej po policzku przez cały lot - bezcenne...
gość
rok temu
oni nie pasuja do siebie
gość
rok temu
ona nie dla niego,,,wydaje sie fałszywa
gość
rok temu
staro przy niej wygląda
Gość
rok temu
Ale program ma fajny
Lolo
rok temu
Kasa, kasa tylko kasa i lans
gość
rok temu
ponoć to jego sprawa "życie prywatne" a jednak bredzi o tym życiu. co za niekonsekwencja. to takie niemęskie. może ta pani namówi go na nowe zeby, bo te sa okrropne. pani P. po Janie Kulczyku taki ktoś - DZIWNE,
er
rok temu
On może i zakochany ale ona .Pewnie też tylko w jego kasie:)0
Gość
rok temu
Ta blondyna wygląda na starą k...obietę.
Gość
rok temu
Szczęśliwy, bo ma bogatą zdziręę.
Gość
rok temu
Rin tin tin se podzwoń zbukami i tyle bo kasa od Kulczyka głucha jak pień
facia
rok temu
on ma 48 lat? no chyba, że łoił z litra dziennie
nani
rok temu
A moze w jej kasie po Panie Janie ???????? straszny facet nie pocalowalabym go nie .
jol
rok temu
obrobiła kulczyka, teraz dorwała następnego jelenia, ile to można na d***e osiągnąć, stary zawód
...
Następna strona