aktualizacja

Magda Gessler zarobi 600 tysięcy złotych więcej. Dostanie CZWARTY program...

99
Podziel się

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, jej zarobki z samej tylko telewizji wzrosną do blisko trzech milionów złotych rocznie. Niestety, restauratorka ciągle narzeka...

Magda Gessler zarobi 600 tysięcy złotych więcej. Dostanie CZWARTY program...

Magda Gessler często podkreśla, że w Polsce nie widzi dla siebie konkurencji, zarówno w kuchni jak i w show - biznesie. Nie jest tajemnicą, że uważa się za Zorro i Matkę Boską polskiej gastronomii, a także "polskiego Gordona Ramseya". Jest do tego stopnia z siebie dumna, że chciała nawet, by Pedro Almodovar nakręcił o niej film. Mało tego, publicznie ogłosiła, że reżyser już się za to zabrał, niestety, zapomniała, że istnieją telefony i każdą informację można zweryfikować.

No ale i bez tego TVN uważa Gessler za jedną ze swoich największych gwiazd. Trudno się dziwić, celebrytka zarabia dla stacji średnio 160 milionów w rok. Niestety, zdaniem Magdy, zyski z reklam za mało przekładają się na jej osobiste zarobki.

Gdybym miała taki program jak "Kuchenne rewolucje" w Ameryce, to moje życie inaczej by wyglądało i opływałabym w luksusy - żaliła się w jednym z wywiadów. W Polsce gwiazdy nie mają procenta z przychodów reklamowych jak tam. Niestety zyski stacji nie mają nic wspólnego z moimi. Nie zarabiam na tym i to najgorsza strona mojej pracy.

W ustach Magdy wyrażenie "nie zarabiam" znaczy oczywiście zupełnie co innego niż dla zwykłych ludzi.
Kiedy Gessler mówi, że "nie zarabia", oznacza to, że otrzymuje 700 tysięcy złotych rocznie za Kuchenne rewolucje, 600 tysięcy za Masterchefa i milion za Sexy Kuchnię. *
Czyli w jej przypadku "brak zarobków" przekłada się na *
zysk w wysokości 2 milionów 300 tysięcy złotych
z samych tylko programów telewizyjnych, nie licząc milionów z reklam, prowadzenia restauracji, książek kulinarnych oraz sprzedaży kuchennych gadżetów.

No ale na szczęście koncern ITI ulitował się nad Magdą, że taka biedna i nic nie zarabia i dał jej do prowadzenia nowy program, w którym restauratorka będzie jeździć po Polsce i szkolić kucharzy. Jak donosi Super Express, ma obiecany kontrakt na 600 tysięcy złotych. J

eśli wszystko dobrze pójdzie, na samych programach telewizyjnych będzie zarabiać blisko 3 miliony rocznie. Myślicie, że to dobry powód, by przestać narzekać?

KOMENTARZE
(99)
gość
rok temu
Prawda jest taka,że jak zaczynamy dużo zarabiać to chcemy więcej,po co mi milion jak mogę mieć dwa.
Gość
rok temu
To pozazdrościć takich problemów
Gość
rok temu
Tez bym chciała więcej... skoro stacja na niej zarabia krocie?
Gość
rok temu
3 mln? Przez całe życie tylu nie uzbieram
Gość
rok temu
I po co oglądacie to badziewie
Najnowsze komentarze (99)
gość
rok temu
Magda zasluguje kazdych pieniedzy swiata
Gość
rok temu
Ot chwast pazerny
gość
rok temu
Jakie talenty ma ta osoba? Nie widzę. Oni to ładne,ani zgrabne,ani mądre,ani ciekawe. O co chodzi? Na siłę pakujecie tą panią do telewizorni,a my nie mamy czasami wyboru. Jest..... wyłączyć.
Gość
rok temu
Kto to ogląda ? Wojewódzki i ta pani to suchary ale nawet gdy nie maja widowni trzeba reklamować tu
Gość
rok temu
Stare,obrzydliwe babsko.Widzac ja w tv natychmiast zmieniam kanal.
Gośćfan
rok temu
Niech ma A wam wszystkim po prostu żal dupkę ściska
Gosc z Kanady
rok temu
Hello! Gdzie jest moj komentarz?
Gosc z Kanady
rok temu
Jasne,bilety lotnicze do Kanady drogie,a Waldi nieglupi,nie funduje
Gość
rok temu
Madziu a może tak wyjedziesz do USA??? Na zawsze!
Gość
rok temu
W życiu nie byłem i nie będę u tej „specjalistki” w przepoconych włosach. Jak moza komuś robić aferę z jakiś powodów a samemu robić tak samo???HIPOKRYTKA. No ale jaka tv taka publiczność.
Gość
rok temu
Pieniądze nie są najważniejsze wyluzuj Magda życzę Ci dużo zdrówka
Gość
rok temu
I co ze zarobi jak pojechała na odpoczynek do Spa w miejscowości Wielki Gleboczek to nie zapłaciła za pobyt wyszła tylnym wyjściem i powiedziała że jak będę naglasniac sprawę to zdejmie właścicielowi gwiazdki z restauracji...wielka biznes women -dziaduwa
gość
rok temu
przesada - jest fajna ale bez przesady - co by serce wytrzymało
Gość
rok temu
Ale z niej potwór...fuj
...
Następna strona