Czwartek 06.09.2018 16:30

Busta Rhymes i T.I. wierzą, że to CIA ZABIŁO BOBA MARLEYA! "Umarł od trampka, w którym umieszczono skażoną igłę"

Bob Marley T.I Busta Rhymes Bill Oxley teorie spiskowe śmierć Boba Marleya

Busta Rhymes i T.I. wierzą, że to CIA ZABIŁO BOBA MARLEYA! "Umarł od trampka, w którym umieszczono skażoną igłę"

Gdy umierają ikony popkultury, zrozpaczeni fani nie mogąc pogodzić się ze stratą, często tworzą teorie spiskowe dotyczące śmierci swoich idoli. Od lat funkcjonują m.in. plotki o tym, że takie legendy jak Elvis Presley, Tupac czy Michael Jackson nadal żyją gdzieś anonimowo z dala od show biznesu. Sporo emocji wzbudza także śmierć Boba Marleya, który według oficjalnych źródeł zmarł na raka w 1981 roku, w weku 36 lat.

Rok temu media obiegła sensacyjna teoria oparta na wyznaniach agenta CIA, który twierdził, że to on "zlikwidował" muzyka na zlecenie amerykańskiego wywiadu. 79-letni emerytowany oficer Bill Oxley na łożu śmierci opowiadał, że "król reggae" nie był jego jedyną sławną ofiarą. Oprócz niego miał zabić jeszcze 17 ludzi ze świata polityki i mediów.

Agent miał dokonać zabójstwa w niezwykle wyrafinowany sposób. Podając się za fotografa New York Timesa podarował Marleyowi trampki, w których umieścił igłę zainfekowaną wirusami rakowymi i bakteriami. W trakcie zakładania butów miała ona przebić skórę muzyka, w wyniku czego doszło do zarażenia.

Dałem mu parę trampków, rozmiar 10. Kiedy je przymierzył, krzyknął z bólu - opowiadał Oxley.

Agent utrzymywał, że odwiedził Marleya tuż przed jego śmiercią.

Kiedy ostatni raz widziałem Boba przed śmiercią, obciął dredy, a jego waga spadła drastycznie. Był bardzo wycofany, niewiarygodnie mały - skurczył się w sobie. Rak zrobił swoją robotę - opisywał oficer.

Oxley dodał też, że nie czuł się dobrze ze śmiercią wielkiego artysty, ale zabił go "dla dobra Ameryki".

Udało mu się wywołać rewolucję, która wykorzystywała muzykę jako narzędzie potężniejsze niż kule i bomby - tłumaczył.

Bill Oxley miał pracować dla CIA przez 29 lat. Był ponoć wyszkolonym snajperem z dużym doświadczeniem w niekonwencjonalnych metodach eliminowania ludzi, takich jak trucizny, indukowane ataki serca czy nowotwory.

Kwestia rzekomego zabójstwa Marleya powróciła teraz za sprawą rapera T.I., który na Instagramie opublikował artykuł na ten temat. "Ja tu tylko tak to zostawię" - napisał, dając do zrozumienia, że wierzy w tę teorię. Nie wiadomo, czy zwrócił uwagę na fakt, że strona, która jako pierwsza opublikowała (i najprawdopodobniej zmyśliła) artykuł, należy do byłego dziennikarza BBC, który pracował dla słynnego teoretyka spiskowego Davida Icke’a.

Icke jest znany ze swoich absurdalnych teorii, według których światem rządzą kosmiczne jaszczury o nazwie Reptilianie, które ukrywają się pod ludzką postacią jako czołowi przywódcy, politycy i gwiazdy show biznesu. Choć tego typu twierdzenia są niedorzeczne, nie powstrzymało to rapera przed podzieleniem się artykułem ze swoimi fanami, których ma na Instagramie prawie dziewięć milionów. Pod postem rozpętała się oczywiście gorąca dyskusja zwolenników i przeciwników kontrowersyjnej teorii.

T.I. nie jest jedynym znanym raperem, który wierzy, że Oxley zabił Marleya skażonym trampkiem. Ten sam link opublikował na swoim profilu Busta Rhymes.

Może powinni na chwilę odstawić palenie "ziół"?

fot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Imagesfot. Getty Images
fot. Getty Images
fot. Getty Images

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (100)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 100
Odpowiedz
24 3
zgłoś
Znawca tematu 06.09.2018 16:31
Kurka rurka przez ten news nie będę mógł w nocy zasnąć 😷
Odpowiedz
4 8
zgłoś
Znawca tematu 06.09.2018 16:32
Kurka rurka przez ten news nie będę mógł w nocy zasnąć 😷
Odpowiedz
138 30
zgłoś
Gość 06.09.2018 16:33
Za dużo zielska palicoe, panowie. Opary wam zaszkodziły
Odpowiedz
142 24
zgłoś
Gość 06.09.2018 16:33
Litości...co za glupota
Odpowiedz
6 37
zgłoś
Kazda Polka 06.09.2018 16:33
Bob to był przystojniak mrauuuuuu brałabym jak każda z nas mrauuuuu
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 100