Coraz ciekawiej w procesie Cezarego P.: oskarżony krwawi z nosa, "Piotr G." dostanie grzywnę...

100
Podziel się

Na środowej rozprawie świadkowie szli w zaparte, że nigdy nie kupowali od "dilera gwiazd" narkotyków, a jedynie płyty Madonny.

Coraz ciekawiej w procesie Cezarego P.: oskarżony krwawi z nosa, "Piotr G." dostanie grzywnę...

W środę w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ odbyła się kolejna rozprawa w procesie Cezarego P. znanego jako diler gwiazd. Jak ustaliła policja, Cezary P. przez siedem lat zaopatrywał warszawskie salony w narkotyki, a dane klientów i historię transakcji zapisywał szyfrem w notesie. Po złamaniu kodu okazało się, że zakupy robiło u niego ponad 200 celebrytów, w tym wielu z Tańca z gwiazdami, a także lekarze, prawnicy i politycy.

Niektórzy, jak znana z serialu Na Wspólnej Natalia W., były menedżer Dody, właścicielka warszawskiego butiku oraz popularny wśród gwiazd fryzjer jeszcze pomagali Cezaremu P. w rozprowadzaniu narkotyków wśród celebrytów. O tym, że interes kwitł może świadczyć fakt, że w chwili zatrzymania w kwietniu zeszłego roku diler miał w w samochodzie 430 działek kokainy przeznaczonej dla klientów.

Niestety, w toku procesu okazało się, że zdarzało mu się oszukiwać. Pewna stewardessa poskarżyła się w sądzie, że sprzedał jej... proszek do usypiania koni, oczywiście w cenie kokainy.

Większość świadków idzie jednak w zaparte, że w życiu narkotyków na oczy nie widziała, a u Cezarego P. zaopatrywali się wyłącznie w tani alkohol oraz domowe obiady. Szlaki w tym kulinarnym trendzie przetarła Anna Głogowska która, według informacji z notesu Cezarego P. nakupowała u niego towaru za prawie sześć tysięcy złotych.

Tancerka zapewniała w sądzie, że pieniędzy nie wydała na narkotyki, lecz na domowe obiady oraz alkohol dla swojego partnera, Piotra Gąsowskiego. W sądzie przekonywała, że Cezary P. za drobną opłatą żywił ją od lat i za każdy razem, gdy była głodna, przywoził jej co tam akurat znalazł u siebie w lodówce, najchętniej kotlety i dania gotowane na parze.

Jej strategia początkowo wydawała się tak niemądra, że mogła budzić politowanie i rozbawienie, jednak okazała się na tyle skuteczna, że kolejni świadkowie poszli w jej ślady. Przesłuchana na ostatniej rozprawie warszawska fryzjerka Katarzyna Z. zapewniała, że u Cezarego P. zaopatrywała się w... płyty Madonny. Cóż, mogła się wcale nie minąć z prawdą. Nie jest tajemnicą, że w celebryckim światku Madonną nazywa się substancję odurzającą MDMA, czyli extasy.

Generalnie wychodzi na to, że Cezary P. zaopatrywał w domowe obiady pół Warszawy, a teraz jeszcze okazuje się, że również w płyty Madonny. Jak informuje Fakt, jeden ze świadków zeznał, że "nie kupował najdroższych płyt, tylko te tańsze".

W pewnym momencie oskarżony zasłabł, a z jego nosa polała się krew. Konieczne było zarządzenie przerwy, lecz po udzieleniu mężczyźnie pierwszej pomocy rozprawa była kontynuowana.

W jej trakcie prokurator wystąpił z wnioskiem o ukaranie grzywną w wysokości tysiąca złotych Piotra Gąsowskiego., który od miesięcy miga się od zeznań. Według Anny Głogowskiej, aktor zaopatrywał się u Cezarego P. w tani alkohol, a szczególnie gustował w przecenionej whisky. Sędzia chciał na tę okoliczność przepytać samego Piotra i wzywał go wielokrotnie, jednak aktor za każdym razem przysyłał do sądu usprawiedliwienie.

W minioną środę zapowiedział, że w końcu się zjawi, ale nie o godzinie dwunastej, na którą został wezwany, tylko dwie godziny później. Wtedy sędziemu i prokuratorowi puścił nerwy i skończyło się wnioskiem o ukaranie.

KOMENTARZE
(100)
Gość
rok temu
O ja cie, to jest czlowiek renesansu: jak nie kotlety to plyty Madonny...Ile jeszcze sie beda celebryty kompromitowac i myslec ze ludzie sa glupsi niz faktycznie sa i im w to uwierza?
gość
rok temu
Co za teatrzyk, banda ćpunów i degeneratów, nad którymi wisi widmo końca i tak upadłej już kariery
gość
rok temu
Gąsowskiego powinni odsunąć o "Twoja twarz brzmi znajomo"
Gość
rok temu
Na prawde ktos jest tak g***i i naiwny zeby wierzyc w te obiadki, alkohol i plyty?
Gość
rok temu
Ćpuny się migają. Choć bardziej przeraża mnie to, ze ćpają lekarze, których zadaniem jest leczenie i ratowanie naszego życia.
Najnowsze komentarze (100)
gość
rok temu
i dobrze gąsu widac jedyny prawilny sie nie pruje pozdro morda
gość
rok temu
mieli odwage ćpać to teraz niech maja odwagę się przyznać a nie cyrk robią z sądu!!!!!
gość
rok temu
To całe towarzystwo cewlebryckie to kupa ćpunów , alkoholików i zboczeńców. Wstręni i tak g***i,że masakra. Te idiotyczne programy telewizyjne typu "TOP Model" te programy Rozenkowej z ludzi robia idiotów, a Oni robią kase na głupocie ludzkiej.
sir
rok temu
popaprańcy i róbta co chceta...to dewiacja i lewactwo
gość
rok temu
zdegenerowane ćpuny beztalencia będące cały czas na haju - hołubione przez gospodynie domowe i "wiadome stacje telewizyjne" wielki czas zrobić z tym towarzystwem porządek
Gość
rok temu
Głogowska?? Nie żartuj (())))))
Gość
rok temu
Ty bys był na liście i już bys siedział, tamci kupowali kotlety. Do p*****a z tymi celebrytami.
Gość
rok temu
Atak padaczki po trawie... taa. Zapewne to wlasnie trawa była przyczyną.
Gość
rok temu
Niech pokażą te płyty madonny. Wszystkie.
Gość
rok temu
Cala ta elita chodzi nawalona pod sufit ...
Adam
rok temu
Cyrk na sali. Sąd się tylko ośmiesza.
gość
rok temu
Niezły kucharz z tego Cezarego ! Ja myślę że go powinni zatrudnić do TVN w porannym DDTVN do gotowania ...... 😈
Gość
rok temu
Celebryci to ćpuny !
Gość
rok temu
Nic im nie zrobią bo to celebryci. Ręka rękę myje.
...
Następna strona