Trwa ładowanie...
Przejdź na

Coraz ciekawiej w procesie Cezarego P.: oskarżony krwawi z nosa, "Piotr G." dostanie grzywnę...

100
Podziel się

Na środowej rozprawie świadkowie szli w zaparte, że nigdy nie kupowali od "dilera gwiazd" narkotyków, a jedynie płyty Madonny.

Coraz ciekawiej w procesie Cezarego P.: oskarżony krwawi z nosa, "Piotr G." dostanie grzywnę...
bDTjwXAl

W środę w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ odbyła się kolejna rozprawa w procesie Cezarego P. znanego jako diler gwiazd. Jak ustaliła policja, Cezary P. przez siedem lat zaopatrywał warszawskie salony w narkotyki, a dane klientów i historię transakcji zapisywał szyfrem w notesie. Po złamaniu kodu okazało się, że zakupy robiło u niego ponad 200 celebrytów, w tym wielu z Tańca z gwiazdami, a także lekarze, prawnicy i politycy.

Niektórzy, jak znana z serialu Na Wspólnej Natalia W., były menedżer Dody, właścicielka warszawskiego butiku oraz popularny wśród gwiazd fryzjer jeszcze pomagali Cezaremu P. w rozprowadzaniu narkotyków wśród celebrytów. O tym, że interes kwitł może świadczyć fakt, że w chwili zatrzymania w kwietniu zeszłego roku diler miał w w samochodzie 430 działek kokainy przeznaczonej dla klientów.

Niestety, w toku procesu okazało się, że zdarzało mu się oszukiwać. Pewna stewardessa poskarżyła się w sądzie, że sprzedał jej... proszek do usypiania koni, oczywiście w cenie kokainy.

bDTjwXAn

Większość świadków idzie jednak w zaparte, że w życiu narkotyków na oczy nie widziała, a u Cezarego P. zaopatrywali się wyłącznie w tani alkohol oraz domowe obiady. Szlaki w tym kulinarnym trendzie przetarła Anna Głogowska która, według informacji z notesu Cezarego P. nakupowała u niego towaru za prawie sześć tysięcy złotych.

Tancerka zapewniała w sądzie, że pieniędzy nie wydała na narkotyki, lecz na domowe obiady oraz alkohol dla swojego partnera, Piotra Gąsowskiego. W sądzie przekonywała, że Cezary P. za drobną opłatą żywił ją od lat i za każdy razem, gdy była głodna, przywoził jej co tam akurat znalazł u siebie w lodówce, najchętniej kotlety i dania gotowane na parze.

Jej strategia początkowo wydawała się tak niemądra, że mogła budzić politowanie i rozbawienie, jednak okazała się na tyle skuteczna, że kolejni świadkowie poszli w jej ślady. Przesłuchana na ostatniej rozprawie warszawska fryzjerka Katarzyna Z. zapewniała, że u Cezarego P. zaopatrywała się w... płyty Madonny. Cóż, mogła się wcale nie minąć z prawdą. Nie jest tajemnicą, że w celebryckim światku Madonną nazywa się substancję odurzającą MDMA, czyli extasy.

Generalnie wychodzi na to, że Cezary P. zaopatrywał w domowe obiady pół Warszawy, a teraz jeszcze okazuje się, że również w płyty Madonny. Jak informuje Fakt, jeden ze świadków zeznał, że "nie kupował najdroższych płyt, tylko te tańsze".

bDTjwXAt

W pewnym momencie oskarżony zasłabł, a z jego nosa polała się krew. Konieczne było zarządzenie przerwy, lecz po udzieleniu mężczyźnie pierwszej pomocy rozprawa była kontynuowana.

W jej trakcie prokurator wystąpił z wnioskiem o ukaranie grzywną w wysokości tysiąca złotych Piotra Gąsowskiego., który od miesięcy miga się od zeznań. Według Anny Głogowskiej, aktor zaopatrywał się u Cezarego P. w tani alkohol, a szczególnie gustował w przecenionej whisky. Sędzia chciał na tę okoliczność przepytać samego Piotra i wzywał go wielokrotnie, jednak aktor za każdym razem przysyłał do sądu usprawiedliwienie.

W minioną środę zapowiedział, że w końcu się zjawi, ale nie o godzinie dwunastej, na którą został wezwany, tylko dwie godziny później. Wtedy sędziemu i prokuratorowi puścił nerwy i skończyło się wnioskiem o ukaranie.

bDTjwXAu
bDTjwXAv
bDTjwXAO
KOMENTARZE
(100)
Gość
3 lata temu
O ja cie, to jest czlowiek renesansu: jak nie kotlety to plyty Madonny...Ile jeszcze sie beda celebryty kompromitowac i myslec ze ludzie sa glupsi niz faktycznie sa i im w to uwierza?
gość
3 lata temu
Co za teatrzyk, banda ćpunów i degeneratów, nad którymi wisi widmo końca i tak upadłej już kariery
gość
3 lata temu
Gąsowskiego powinni odsunąć o "Twoja twarz brzmi znajomo"
bDTjwXAP
Gość
3 lata temu
Na prawde ktos jest tak g***i i naiwny zeby wierzyc w te obiadki, alkohol i plyty?
Gość
3 lata temu
Ćpuny się migają. Choć bardziej przeraża mnie to, ze ćpają lekarze, których zadaniem jest leczenie i ratowanie naszego życia.
Najnowsze komentarze (100)
gość
2 lata temu
i dobrze gąsu widac jedyny prawilny sie nie pruje pozdro morda
gość
3 lata temu
mieli odwage ćpać to teraz niech maja odwagę się przyznać a nie cyrk robią z sądu!!!!!
gość
3 lata temu
To całe towarzystwo cewlebryckie to kupa ćpunów , alkoholików i zboczeńców. Wstręni i tak g***i,że masakra. Te idiotyczne programy telewizyjne typu "TOP Model" te programy Rozenkowej z ludzi robia idiotów, a Oni robią kase na głupocie ludzkiej.
sir
3 lata temu
popaprańcy i róbta co chceta...to dewiacja i lewactwo
gość
3 lata temu
zdegenerowane ćpuny beztalencia będące cały czas na haju - hołubione przez gospodynie domowe i "wiadome stacje telewizyjne" wielki czas zrobić z tym towarzystwem porządek
Gość
3 lata temu
Głogowska?? Nie żartuj (())))))
Gość
3 lata temu
Ty bys był na liście i już bys siedział, tamci kupowali kotlety. Do p*****a z tymi celebrytami.
Gość
3 lata temu
Atak padaczki po trawie... taa. Zapewne to wlasnie trawa była przyczyną.
bDTjwXAH
Gość
3 lata temu
Niech pokażą te płyty madonny. Wszystkie.
Gość
3 lata temu
Cala ta elita chodzi nawalona pod sufit ...
Adam
3 lata temu
Cyrk na sali. Sąd się tylko ośmiesza.
gość
3 lata temu
Niezły kucharz z tego Cezarego ! Ja myślę że go powinni zatrudnić do TVN w porannym DDTVN do gotowania ...... 😈
Gość
3 lata temu
Celebryci to ćpuny !
Gość
3 lata temu
Nic im nie zrobią bo to celebryci. Ręka rękę myje.
...
Następna strona
bDTjwXBj