Bosacka znowu się odgraża: "To, w jaki sposób sportowcy reklamują śmieciowe jedzenie, jest OBŁUDĄ I ZAKŁAMANIEM"

229
Podziel się

Dziennikarka kontynuuje wojnę wytoczoną piłkarzom reprezentacji narodowej. Ma rację?

Bosacka znowu się odgraża: "To, w jaki sposób sportowcy reklamują śmieciowe jedzenie, jest OBŁUDĄ I ZAKŁAMANIEM"

Ostatni czas nie był dla Katarzyny Bosackiej szczególnie udany. Wojująca dziennikarka przegrała sprawę sądową założoną przeciwko producentom z firmy Formacja TV, którzy rzekomo skopiowali jej pomysły przy tworzeniu konkurencyjnego programu o podobnej tematyce prowadzonego przez Annę Guzik.

Przy okazji wywiadu zWP Gwiazdy, Bosacka wyraziła głęboki zawód spowodowany decyzją sądu. Prowadząca program Wiem co jem stwierdziła, że prawomocne oddalenie sprawy przez Sąd Apelacyjny w Warszawie był dla niej osobistą porażką.

Dla mnie to był cios, ponieważ wcześniej, zanim ukazał się mój program, miałam też napisaną książkę - powiedziała Bosacka. Nie zawsze się wygrywa procesy. To jest dla mnie w pewnym sensie porażka, ale trzeba się z tym pogodzić.
Mój program jest programem poniekąd wyjątkowym, ponieważ mam wrażenie, że to pierwszy format, który od A do Z tłumaczy etykiety produktów oraz uczy, jak jeść zdrowo i świadomie.

Przy okazji Katarzyna postanowiła po raz kolejny zaatakować sportowców, którzy reklamują niezdrową żywność, zgarniając od koncertów wielomilionowe honoraria. 46-latka po raz kolejnyzarzuciła piłkarzom hipokryzję, wytykając Lewandowskiemu, Błaszczykowskiemu i Grosickiemu korzystanie z usług sztabu dietetyków, w tym samym czasie promując śmieciowe jedzenie, które przyczynia się do wzrostu otyłości wśród Polaków.

Nie pan Robert Lewandowski jedyny. Kuba Błaszczykowski reklamuje chipsy, Grosicki napój energetyczny - wyznała dziennikarka. Mam w sobie odwagę, żeby powiedzieć jasno i prosto, że nad dietą tych ludzi czuwa sztab dietetyków. Nie wyobrażam sobie, żeby którykolwiek z nich miał przyzwolenie we własnej diecie na napoje energetyzujące czy śmieciowe jedzenie. Jednak jeśli zjemy coś takiego od czasu do czasu, nic się w sumie nie stanie. Mój syn poprosił, abym na mecz Polski z Senegalem kupiła mu chipsy. Kupiłam mu chipsy naturalne, ale u nas w domu też zdarzają się takie rzeczy. Uważam, że napoje gazowane są elementem dzieciństwa. To nie jest tak, że tego kompletnie nie ma w moim domu. Natomiast to, w jaki sposób sportowcy reklamują śmieciowe jedzenie, jest obłudą i zakłamaniem, bo im tego nie wolno konsumować. Jeśli ktoś uważa, że w związku z tym należy mi się hejt, to jego sprawa.

KOMENTARZE
(229)
gość
rok temu
I MA RACJE
gość
rok temu
Ma Pani racje!
Gość
rok temu
Dobrze mówi!
gość
rok temu
ten portal zszedł na psy! głosować nie można, bo "głos już oddany", zgłosić naruszenia też nie, bo "wystąpiły błędy", no japrdl! jaja sobie z ludzi robicie od dłuższego czasu. plajty wam życzę i nie pozdrawiam!!!
gość
rok temu
To całe żenujące towarzystwo nie ma na pewno dwóch rzeczy- wyrzutów sumienia i honoru
Najnowsze komentarze (229)
gość
rok temu
mówi prawdę , to zakłamanie np. Lewandowskich to szczyt hipokryzji, nic nie robią bezinteresownie, wszystko dla kasy
Gość
rok temu
Brawo. Pierwsze skrzypce rżną Lewandowska i ta blondyna, co się jej wydaje że pozjadala wszelkie rozumy.
Gość
rok temu
Wolę program Bosackiej. Faktycznie, gdy zobaczyłam program z Guzik pomyślałam,że to kiepska podróba ,,wiem co jem''
gość
rok temu
Oczywiście, że ma. Hipokryzja na całego. Reklamy śmieciowego jedzenia powinny zostać całkowicie zakazane i lecieć w tv tylko po 22:00-6:00 takie jest moje zdanie. Ja bym całkowicie zabroniła, bo specjaliści najlepsi na świecie dobrze wiedzą, że marketing i reklama kłamie i manipuluje.
gość
rok temu
PRAWDE MOWI!
Gość
rok temu
Racja ale co ona je ze taka gruba!!
Gość
rok temu
Kto to jest??
Gość
rok temu
jasne ma racje tylko zdrowe jedzenie a jej wygląd coś mi tu nie pasuje może najpier dieta a potem program
Gość
rok temu
Święte słowa
Gość
rok temu
Wiem co jem ale nie wiem kiedy przestać mówi jej ryj
Gość
rok temu
Ma racje. Wiem ze za remlame jest kasa ale to faktycznie obluda reklamowac cos czego samemu sis nie uzwa. Co prawda P. Kasia mowi o szkodliwosci jedzenia i czesto tez o otylosci a sama ma nadwage. To dla mnie tez troche malo wiarygodne. Co sie stalo z programem "Bosacka sie odchudza" czy jakos tak?
Gość
rok temu
Bosacki sama kłamie w swoich programach . Wystarczy oglądnąć odcinek o oleju kokosowy kto mądry wyciągnie wnioski!
Gość
rok temu
Kobieta z otyłością 2-go stopnia mówi Polakom jak mają się zdrowo odrzywiać... nic dodać nic ująć...
Gość
rok temu
Zgadzamy się
...
Następna strona