Piątek 07.09.2018 12:15

Matka, żona, trenerka, celebrytka... - Anna Lewandowska kończy dziś 30 lat! (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska 30. urodziny Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska pierwsze nieśmiałe kroki w show biznesie stawiała sześć lat temu jako (jeszcze) narzeczona Roberta Lewandowskiego. Zainteresowanie nią zaczęło dynamicznie rosnąć po ślubie z piłkarzem i utrzymuje się do dziś. Spora w tym zasługa samej Anny, która - jak się okazało - jest kobietą wielu talentów.

Zaczynała jako utytułowana, choć skromna karateczka. Dziś jest przebojową bizneswoman, która ze swojego nazwiska uczyniła prężnie działającą machinę do zarabiania pieniędzy. Założenie bloga, na którym dawała porady treningowe i dietetyczne okazało się strzałem w dziesiątkę i wkrótce Anna stała się największą konkurencją Ewy Chodakowskiej. Dziś Lewandowska ma własną linię zdrowych produktów, udziela porad na temat macierzyństwa, organizuje obozy treningowe, na które zaprasza zaprzyjaźnione gwiazdy i celebrytki. Na salonach czuje się jak ryba w wodzie. Do perfekcji opanowała też kreowanie swojego wizerunku. Udziela się charytatywnie i jest autorytetem dla wielu Polek.

Dziś Lewandowska kończy 30 lat i jest uznawana za kobietę sukcesu, która z powodzeniem łączy życie zawodowe z prywatnym.

Zobaczcie wszystkie jej wcielenia:

« Poprzednie 1/14

Wszystkie wcielenia Anny Lewandowskiej

2Wszystkie wcielenia Anny Lewandowskiej