Sobota 08.09.2018 16:15

Doda bez makijażu i w nowej fryzurze zaszczyca Emila swoim milczącym towarzystwem (ZDJĘCIA)

Doda Dorota Rabczewska Emil Stępień

Niechybnym zwiastunem końca lata jest malejąca z tygodnia na tydzień liczba plenerowych koncertów, z jakimi jeżdżą po Polsce nasze gwiazdy. Każda z nich inaczej wykorzystuje zdobyty na nowo wolny czas: niektórzy wyjeżdżają na wakacje, inni zamykają się w studiu nagraniowym, a jeszcze inni... szukają zaczepki.

To ostatnie tyczy się najczęściej Dody, która nieraz już udowodniła, że nie potrafi długo wytrzymać bez świeżej kłótni. Ostatnio na jej celowniku ponownie znalazła się Małgorzata Rozenek, którą Dorota oskarża o systematyczne "inspirowanie się" jej wyjątkowym stylem.

ZOBACZ: Doda kpi z Rozenek kopiującej jej styl: "Może KOD RABATOWY "RADEK"?"

Rabczewska sama też postanowiła odświeżyć coś w swoim wyglądzie i niedawno nieco przyciemniła włosy, a także zdecydowała się na grzywkę. Właśnie w takim wydaniu przyłapali ją w piątek paparazzi.

Doda w towarzystwie męża, Emila Stępnia, wybrała się do jednego z centrów handlowych w Warszawie, jednak najwyraźniej w żadnym z butików nie znalazła dla siebie niczego specjalnego. Na pocieszenie, Emil zabrał ją więc na sushi do restauracji znajdującej się nieopodal ich mieszkania.

Doda, która na randkę z mężem wybrała się bez makijażu, zadbała, by nikt nie miał problemu z jej rozpoznaniem: założyła bowiem koszulkę z... własną podobizną.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/15

NATURALNA Doda na randce z mężem w koszulce ze swoją twarzą

2NATURALNA Doda na randce z mężem w koszulce ze swoją twarzą

Fot. Pudelek Exclusive