Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odeta Moro przyszła na ściankę półtora tygodnia (!) po porodzie (ZDJĘCIA)

205
Podziel się

Chciała pobić rekord Natalii Siwiec?

Odeta Moro przyszła na ściankę półtora tygodnia (!) po porodzie (ZDJĘCIA)
bCHToDIl

Choć Odeta Moro dotąd sprawiała wrażenie trzymającej się z dala showbiznesowych wyścigów i niezdrowej rywalizacji, okazuje się, że dziennikarka nie do końca jednak ma taki dystans. Jeszcze podczas pobytu na sali poporodowej, Odeta lokowała produkty od sponsorów, które miały być pomocne w uśmierzeniu bólu.

Jak się okazuje, reklamowanie nakładek żelowych na porodówce to nie jedyny falstart, jaki zaliczyła Odeta. Moro pojawiła się zaledwie półtora tygodnia po porodzie na ściance podczas bardzo ważnego eventu, którego najwyraźniej nie mogła przegapić - gotowania z gwiazdami.

bCHToDIn

Dziennikarka założyła chabrowy komplet: spodnie w kant ze ściągaczem i luźną marynarkę bez guzików, pod którą wybrała czarny t-shirt z dekoltem. Stylizację dopełniła białymi, sportowymi butami.

Zobaczcie, jak wyglądała.

Przypomnijmy, że niepisany "rekord" w pozowaniu na ściance po porodzie należy do Aleksandry Żebrowskiej, żony Michała, która wdzięczyła się do paparazzi zaledwie tydzień po urodzeniu drugiego (!) dziecka: *Żona Żebrowskiego TYDZIEŃ PO PORODZIE! (FOTO) *

bCHToDIt
bCHToDIu
bCHToDIO
KOMENTARZE
(205)
Gość
2 lata temu
expresowy połóg przeszła dziewczyna ...
matka
2 lata temu
matkooo. Ja po 1,5 tygodnia od porodu chodziłam z podkładami między nogami i nie myślałam o wyjściach na imprezy
Gość
2 lata temu
Wyglądała, jakby bardzo tam chciała nie być.
bCHToDIP
Gość
2 lata temu
Niech każda kobieta robi co chce. Co nam do tego
gość
2 lata temu
nie interesuje mnie ta Pani.
Najnowsze komentarze (205)
gość
2 lata temu
każdy robi co mu pasuje co komu do tego
Gość
2 lata temu
Ja w takie rzeczy nie wierze, tydzień po porodzie to człowiek obolały, pozszywany, opuchnięty, to tak jakby one rodziły inaczej.
Gość
2 lata temu
A pod chabrowym kompletemem wkladki bo polog trwa w najlepsze:))))))
Gaja.
2 lata temu
Dziwne komentarze. Dziwne kobiety piszą. Chyba, że to faceci, np. pismaki z pudla sie wypowiadają... jakby poród był traumą, po której nie można sie otrzasnąć z 6 tyg.(usredniony statyst. okres połogu) albo i nigdy... Poród - normalna sprawa. Fizjologiczna. Urodziłam 5 dzieci, sn i cc. I po ścianach nawet po cesarce nie chodziłam. Nie przesadzajcie. Po kilku dniach kobieta się ogarnia. A zamiast wielgachnych podkładów poporod. można użyć zwykłych podpasek, niewidocznych dka oka, o ile gin.(położnik) się sprawił db. Dawniej kobieta rodziła 11, 15 dziecko s głębokim polu kapusty, spódnice zawijała i następnego dnia wracała do roboty w polu 😜 Widać nid tylko facdvi teraz franc. piz*y ale i pańcie wszecgobecne 😂😂😂
gość
2 lata temu
Czy to prawda że dała synowi na imię Lew?
Ja
2 lata temu
Wg mnie jest nadętą babą. Jakoś nigdy Jej nie lubiłam, a po Agencie to już zupełnie straciła w moich oczach.
gość
2 lata temu
Baba Jaga brzydka, wielka, nieustawna, beznadziejna dziennikarka, nie pokazujcie jej!
gość
2 lata temu
Baba Jaga brzydka, wielka, nieustawna, beznadziejna dziennikarka, nie pokazujcie jej!
bCHToDIH
gość
2 lata temu
NIBY TAKI NAJWAZNIEJSZY synek , NA DZIECIAKU ZAROBILA bo sponsorowane posty, a teraz zostawia dziecko z nianką czy z kims, i wylazi na pol wieczora celebrytka z bozej l***i
gość
2 lata temu
parcie baby na szklo, dziecka szkoda
gość
2 lata temu
BIEDNE DZIECKO CHOREJ MATKI
tomek
2 lata temu
BIEDNE DZIECKO! NIEMOWLĘ! TYGODNIOWE! gdzie by nie musiała być, dokąd chodzić, co załatwiać, dziecko w połogu potrzebuje bliskości, czułości i bezpieczeństwa! bezpieczeństwo daje matka, jej obecność. makijaże, wychodne, nieobecność cztery godziny to w rozwoju emocjonalnym dziecka cała wieczność, CO TO ZA MATKA? moja zona dwa tygodnie lezala spala przytulala sie i patrzyła na nasz cud, a ta wilanow, scianki i te madrosci, ze wszystko na jej glowie, ze sprzata, zabiegi zdjecia z miotlą i odkurzaczem, ze niby fajna! MATKA KTORA MA WIEZ i jest normalna, w poczuciu normalnosci i bliskosci nie robi takich rzeczy!
Gość
2 lata temu
Przecież ona jest jeszcze w połogu...
gość
2 lata temu
to nie ladnie ze impreza jest wazniejsza od wlasnego dziecka.
...
Następna strona
bCHToDJj