Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pawłowicz kłóci się o koncert Boney M. na Święcie Papryki. "Niedouczenie, KUPIŁA TYTUŁ PROFESORSKI!"

197
Podziel się:

Krewka posłanka podała błędne koszty organizacji imprezy. "Nie jest godne posła, żeby pisać obraźliwe wobec mieszkańców teksty".

Pawłowicz kłóci się o koncert Boney M. na Święcie Papryki. "Niedouczenie, KUPIŁA TYTUŁ PROFESORSKI!"

Krystyna Pawłowicz zachowuje się w polityce trochę jak Justyna Steczkowska w show biznesie: zawsze jest przekonana o tym, że to ona ma rację, co chwila wdając się w nowe awantury. Jusi trzeba jednak oddać to, że przynajmniej nikogo nie obraża, bo Krystyna ma to we krwi, rzucając obelgami na lewo i prawo:

Krystyna uwielbia tropić różne afery, zwłaszcza gdy związane są z nieodpowiednim jej zdaniem wydawaniem pieniędzy. Ostatnio była już całkiem blisko, podając na Twitterze, ile rzekomo kosztował koncert grupy Boney M. na Święcie Papryki w Klwowie na Mazowszu. Posłanka wywołała do tablicy wójta gminy Klwów, Piotra Papisa, który według je informacji miał zapłacić za koncert... milion złotych.

„Gospodarny” wójt Papis z PSL gm Klwów k/Przysuchy,przedwyborczo swym „poddanym”,na lokalne Święto Papryki,do gminy liczącej 600 głów,ściągnął na koncert zespół...Boney M. Wydał na ten wyczekiwany przez rolników koncert ok 1 mln tj ok 1/10 całego budżetu - napisała oburzona Krystyna.

Każdy, kto chociaż trochę orientuje się w muzyce, wie, że Boney M. od trzydziestu lat koncertuje w kilku składach, które mają prawo do posługiwania się marką zespołu. Niestety, kulminację popularności Boney M. też ma za sobą, więc to niemożliwe, by jeden z kilku składów zainkasował za występ milion złotych... Zresztą, nawet gdyby tak było, to o ile gmina ma tak duży budżet, może przecież zapraszać kogo chce i płacić mu tyle, ile chce. Pawłowicz nie spodobał się jednak polityczny konkurent i na domiar złego pomyliła się w liczebności gminy jakoś sześciokrotnie.

Nawet nie sądzę, że trzeźwo myśląca osoba mogła te rzeczy pisać - skomentował to Papis w rozmowie z Polsat News. Nie wiem, czy można mówić o Krystynie Pawłowicz per poseł, gdyż to nie jest godne posła, żeby schodzić tak nisko i pisać obraźliwe wobec mieszkańców teksty. To pokazuje cynizm pani Pawłowicz. Chciałoby się powiedzieć "niedouczenie", pomimo że ma tytuł profesorski. Ale sądzę, że go kupiła.

Wójt Papis stwierdził także, że koszt organizacji Święta Papryki wyniósł nie milion, a około 100 tysięcy złotych. Sam zespół miał zarobić na występie 25-30 tysięcy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(197)
gość
4 lata temu
jej oczy wyrażają tęsknotę za rozumem
Gość
4 lata temu
Oto do czego jest w stanie doprowadzic brak faceta i samotnosc 🙉
gość
4 lata temu
Pawłowicz ta nienażarta bestia cały czas agresywna
Gość
4 lata temu
jak ta baba mnie mierzi
gość
4 lata temu
Ciekawe czy tą Panią ktoś kocha..
Najnowsze komentarze (197)
Tfu
4 lata temu
To ochydne b***e dalej swoje
Gośćiuwa
4 lata temu
Stara klempa vel salatozerca
Gość
4 lata temu
W końcu ktoś to ogarnie? Pani Pawłowicz nie ma tytułu profesora....
Marek
4 lata temu
Krystyna to karma dla kotów
Gośćolo
4 lata temu
A od kiedy Pawłowicz jest Profesorem, nie przypominam sobie aby któryś Prezydent wręczył jej nominację profesorską. A profesor uczelniany to nic innego jak po.Profesora
Gość
4 lata temu
PASZTETOWA Z PISU
gość
4 lata temu
Zrobiliście z Pawłowicz kozła ofiarnego. WSTYD PLOTKARZE,SPÓJRZCIE NA SIEBIE i swoje rodziny. Wstyd.
JVC
4 lata temu
Baba bez b***a, dostaje p*****lca !!!
Olo
4 lata temu
pan krystian pawlowicz nie da zapomniec o sobie!!!! czemu pan?? bo nie wierze ze to jest kobieta!!!! przy niej grodzki to lolitka
gość
4 lata temu
Oj g****a kobieto, jak długo jeszcze???!!!!
gość
4 lata temu
I*****a inaczej nie można tego nazwać ale przyjdzie czas
Gość
4 lata temu
Bezmyślne " coś" o tępym wyrazie twarzy, pozbawione kultury i moralności, Piwowskiego chamidlo
Marek
4 lata temu
Ona juz w dziecinstwie byla jakas inna. Nie nalezy sie dziwic co teraz wyprawia. Nie zwracac uwagi I to wszystko.
gość
4 lata temu
ona nie ma żadnego tytułu profesora to są brednie!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie