Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tadla nadal nie pogodziła się ze zwolnieniem? Wbija szpilę Kurskiemu: "Dzisiejsza TVP stworzyła NOWĄ JAKOŚĆ PROPAGANDY"

162
Podziel się

Beata pochwaliła się zdjęciem z Robertem Janowskim z jego pierwszej chałtury "na wolności". Internauci zarzucają jej hipokryzję.

Tadla nadal nie pogodziła się ze zwolnieniem? Wbija szpilę Kurskiemu: "Dzisiejsza TVP stworzyła NOWĄ JAKOŚĆ PROPAGANDY"
bCGKuHCJ

Gdy po wygranej Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono nominację na nowego prezesa Telewizji Polskiej w osobie Jacka Kurskiego, kwestią czasu było kiedy nowy szef zaprowadzi własne porządki. Bardzo szybko "oczyszczono" TVP z nie sprzyjających PiS-owi pracowników i zastąpiono ich bardziej "lojalnymi" dziennikarzami. Wśród osób, które otrzymały wymówienie była Beata Tadla i jej ówczesny partner Jarosław Kret.

Dla pary prezenterów zwolnienie było wyjątkowo bolesne, bo na głowie mieli kredyt w wysokości 860 tysięcy złotych, który zaciągnęli na wspólny, luksusowy dom. Nie przewidzieli najwyraźniej, że po zmianie władzy nie będą mieli z czego go spłacać. Ratunek znaleźli w trzecioligowej stacji Nova TV, gdzie Tadla zaczepiła się przy programie informacyjnym, a Kret dostał posadę pogodynka. Aktualnie nie jest to dla nich zbyt komfortowe rozwiązanie, bo muszą ze sobą pracować, mimo że nie są już razem.

bCGKuHCL

Choć minęły dwa lata, Beata nadal nie kryje żalu do Kurskiego o to, że pozbył się jej z Jedynki. W niedzielę w Legnicy odbyła się impreza z okazji imienin ulicy Najświętszej Marii Panny. W chałturze udział wzięli Tadla i Robert Janowski, który także ostatnio pożegnał się z pracą w TVP, a na odchodne usłyszał, że "skończy jak Grażyna Torbicka".

Spotkanie na jednej scenie stało się okazją do wspólnego zdjęcia, którym Beata pochwaliła się na Instagramie. Podpis wywołał jednak sporo kontrowersji.

Pierwszy koncert Roberta "na wolności", co sam podkreślał. To były piękne emocje, tłum szalał, ja płakałam... - napisała dziennikarka.

bCGKuHCR

Internauci uznali jej przytyk za niestosowny.

Było super, ale po co ta prywata o wolności? Nie ma po co o tym mówić, dzielić Polaków - pouczył Beatę jeden z użytkowników.

To są ludzkie emocje. I nie Robert dzieli. Proszę o tym pamiętać - odpisała Tadla.

Dyskusja nabrała jednak rumieńców, a Beacie zarzucono hipokryzję.

bCGKuHCS

Bardzo lubię panią, ale to, co pani wypisuje o TVP zakrawa o hipokryzję w najczystszej postaci... Niech pani nie wmawia ludziom takich bredni, że TVP za pani czasów była lepszą i bardziej obiektywną poglądowo telewizją. Powiedzmy to wyraźnie - to była taka sama propagandówka, jak teraz, tylko realizowana dla innego obozu rządzącego. Świadczy o tym chociażby to, gdzie pani i koledzy z ówczesnego zespołu TVP wylądowali, a tym samym jakie media obecnie reprezentują. TVP była, jest i będzie telewizją rządową. A mówienie publicznie, że teraz jest źle, bo inni przyszli, a jak my byliśmy, to było super, jest jak pisałem na wstępie hipokryzją w najgorszej postaci - ocenił internauta.

Gdy Beata poprosiła o konkretne przykłady, internauta stwierdził, że w czasie wyborów prezydenckich w 2015 roku TVP promowała Bronisława Komorowskiego kosztem Andrzeja Dudy. Tadla twierdzi jednak, że przykład jest nietrafiony, bo skala obecnej propagandy w TVP jest nieporównywalnie większa niż za rządów Platformy Obywatelskiej.

Dysproporcja w pokazywaniu kandydatów wynika wyłącznie z konieczności transmisji uroczystości z udziałem głowy państwa, a taką był wówczas Bronisław Komorowski. (...) Rozmowa z Andrzejem Dudą - przyszedł kompletnie bez przygotowania. Obiecał, że następnego dnia przekaże analizy ekonomiczne swoich obietnic, nie zrobił tego - broniła się Beata. Zapewniam pana, że po mojej rozmowie z Bronisławem Komorowskim posypała się na mnie taka sama krytyka od jego zwolenników co po rozmowie z Andrzejem Dudą od jego wyznawców. Hipokryzję może pan zarzucać, gdy znajdzie pan symetryczne przykłady. A będzie o to trudno, bo dzisiejsza TVP stworzyła kompletnie nową jakość propagandy, właśnie taką, jak definiuje ją jej obecny prezes, o czym napisałam na wstępie.

Zgadzacie się z Beatą, że Kurski stworzył "nową jakość propagandy"?

bCGKuHCT
bCGKuHCU
bCGKuHDm
KOMENTARZE
(162)
gość
2 lata temu
Być rzuconą przez Kreta Najwieksza to w świecie tandeta. A taka Tadla nie kuma I mysli że to jest duma ;)
Aghii
2 lata temu
Czy ona zawsze taka była, czy jej niedawno odbiło?
Kioskareczka
2 lata temu
Pudel, pisz co tam Serena nawywijała na korcie, i jak nie umie przegrywać, a nie jakieś pierdoły
bCGKuHDn
Gość
2 lata temu
Kobieto o czym ty mówisz? Szczułaś na opozycję gdy byłaś w TVP a teraz święta zgrywasz?
gość
2 lata temu
raczej jest słabą dziennikarkąi zawsze stronniczą, a opluwanie swojego pracodawcy publicznie jest zwyczajnym brakiem klasy i kultury ale co ona może o tym wiedziec?
Najnowsze komentarze (162)
Rechot histor...
2 lata temu
O... to ja jestem "wyznawcą", a pani Tadla "zwolennikiem". To jest właśnie symetria tego komuszego stada świń odgonionych od koryta. Kurski nie moja bajka, ale pan Bóg nierychliwy i Kurskiego użyje ja chce.
Monika..
2 lata temu
To jest praca jak każda inna. Ludzie pracują w firmach, korporacjach i tez sa zwalniani. Musza sobie jakoś poradzić i nie żalą sie na to tak jak Wy!!! Telewizyjni celebryci.
Goscja ja
2 lata temu
Ona jest glupkowata rozpoznawalność jej jest a gwiazda z.niej taką jak z koziej d...i trąbka a nawiasem TVPtez nie lubię chciała abyśmy za nią kredyt splacali idź babo do normalnej pracy jak dostaniesz.3 tyś na rękę to będziesz się cieszyć
Dana
2 lata temu
Bardzo dobrze że tej pani już nie oglądamy.
Gość
2 lata temu
Tadla fajna jesteś ale zawsze źle wybierasz
gość
2 lata temu
a znajdżcie mi nie hipokryte w celebrytcwie...wyrzuceni się zbiorą i bedzie tvw-yrzuceni
gość
2 lata temu
Kurd**el o propagandzie a sama tylko o po i komorowskim zalosna myszka
gość
2 lata temu
Tadla ty o propagandzie obejrzyj swoj wywiad z Duda kiedy walczyl o fotel prezydencki. Wxtydu wasc nie masz ty o propagandzie
bCGKuHDf
gość
2 lata temu
Tadla ty o propagandzie obejrzyj swoj wywiad z Duda kiedy walczyl o fotel prezydencki. Wxtydu wasc nie masz ty o propagandzie
gość
2 lata temu
a ciekawe czy za PO propagandy nie bylo,byla jej propaganda lewicowa
gość
2 lata temu
nie madruj sie krasnalu, zal ci koryta, tak dobrze sie chlalo
Gość
2 lata temu
Bardzo dobrze zrobił Kurski..Dosyć mamy Tadla i Janowskiego..Kurski to nie Kret..Beztalencie i pustaki..Brawo panie Kurski..
gość
2 lata temu
Bardzo dziękuje panu Kurskiemu ze wywalił Tadle , ponieważ była bardzo męcząca i kompletnie nie profesjonalna
PM
2 lata temu
I gdzie ta bezstronność dziennikarzy :-( Same wypowiedzi sugerują za kim są i jeszcze mówi że nie było propagandy za ich czasów. Lubię ja ale bez przesady.
...
Następna strona
bCGKuHDH