Czwartek 06.11.2008

Tom stosuje... ziołowe okłady na jądra!

Tom Cruise Katie Holmes

Tom stosuje... ziołowe okłady na jądra!Agencja My Photo

Kariera Toma Cruise’a dobiegła końca. Nikt nie chce angażować do filmu aktora, który ma poważne problemy z prawem, a astronomiczna kara, jaką zapłacił, dodatkowo podkopała jego pozycję w Hollywood. Jedyne, co pozostało gwiazdorowi, to dalej terroryzować swoją żonę. Tom postanowił podreperować swoje męskie ego i za wszelką cenę pragnie mieć z Katie syna.

Aktor zmusza swoją żonę do przestrzegania specjalnej diety, która ma zwiększyć prawdopodobieństwo urodzenia chłopca. Sam stosuje naturalne mineralne kąpiele, odżywia się tylko mięsem i stosuje ziołowe okłady na jądra. Holmes jest pod stałą opieką ginekologa, który dokładnie wyliczył jej płodne dni. Zgodnie z zaleceniami lekarza, para uprawia seks w wybranych fazach księżyca, aby zwiększyć prawdopodobieństwo spłodzenia męskiego potomka.

Sytuacja jest raczej krepująca, bo Katie dostaje nagle telefon od męża i pędzi do domu lub pobliskiego hotelu – powiedział dziennikarzom asystent aktorki. Wszyscy wiedzą, że Cruise i Holmes uprawiają seks o dokładnie określonych porach. Oboje są tym strasznie zestresowani.

Nic dziwnego, że pod taka presją nie udaje im się spłodzić upragnionego dziecka.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (230)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:34
Niech zapłodni swoją głowę...rozumem!
to sie nadaje na główną !!! lol!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:36
Na okłady na głowę już za późno? A poza tym ich "superlekarze" nie wpadli na to, że te wszyswkie zabiegi szlag trafi, jeśli dochodzi do tego ogromny stres?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Szeryff 06.11.2008 08:41
Jesteśmy zaprogramowani na autodestrukcję...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:43
Piszecie okropieństwa same.Co Wy robicie ,nic Wam się nie podoba.A niech robią co chcą to ich sprawa i tylko życzyć powodzenia.Wy natomiast ich chcecie zniszczyć/To tylko Polacy potrafią być tacy zazdrośni.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2008 08:43
troszke to wszystko dziwne bo plec dziecka zalezy tylko od faceta;|
Ładowanie komentarzy…