Środa 12.09.2018 20:30

Joanna Krupa też zabrała głos w wojnie Rusin-Rozenek: "Nie mogę sobie pozwolić na obrażanie mojej koleżanki!"

Joanna Krupa Małgorzata Rozenek-Majdan Kinga Rusin wojna Rusin z Rozenek

Joanna Krupa też zabrała głos w wojnie Rusin-Rozenek: "Nie mogę sobie pozwolić na obrażanie mojej koleżanki!"

Środa 12 września z pewnością przejdzie do historii polskiego show biznesu. Wcześniej niezdefiniowany głośno konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kingi Rusin został obnażony przez zdenerwowaną dziennikarkę, która postanowiła wypomnieć Małgosi hipokryzję:

Kinga Rusin MIAŻDŻY Małgorzatę Rozenek: "To sztuczna, WYPINDRZONA LALA!"

Wystarczyło zaledwie kilka godzin, by w sprawę zaangażowało się pół polskiego show biznesu, broniąc albo jednej, albo drugiej strony (choć niektórzy postanowili stanąć w rozkroku, "lajkując" posty obu pań jednocześnie).

Trzeba przyznać, że to chyba najtrudniejszy moment w karierze Małgosi, która dzięki instagramowej walce na posty z Kingą może zobaczyć (prawdopodobnie pierwszy raz w życiu), kto tak naprawdę jest jej sprzymierzeńcem. Na razie, jak wynika z instagramowych polubień, po jej stronie stoją Ewa Minge, Hanna Lis i Marcin Tyszka.

Na zabranie głosu zdecydowała się najbardziej do tej pory znana polska obrończyni zwierząt wśród celebrytów, Joanna Krupa:

Kochani jak do tej pory nie komentowałam zaistniałej sytuacji, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na oszczerstwa i obrażanie mojej koleżanki, która również jak ja dba o prawa zwierząt - tłumaczy.

Nie pozwolę, by ktoś mnie obrażał i mówił nieprawdę. W takich sytuacjach atak nie jest dobrym rozwiązaniem, rozumiem ze można czegoś nie wiedzieć lub być wprowadzonym w błąd przez firmę, ale wystarczy przyznać się do błędu i postąpić wedlug swojego sumienia. Ja i Kinga nie atakujemy, dbamy o dobra zwierząt, chcemy uświadamiać ludzi, mając świadomość tego, ze świata nie zbawimy - dodaje. Moja Mama zawsze mowi „kto zjada flaki myśli, że każdy taki...” - skwitowała.

I choć trudno już zorientować się, komu w całej tej aferze o co chodzi, jedno jest pewne: dla Małgorzaty Rozenek-Majdan zaczyna się nowy etap życia w polskim show biznesie.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1191)

Odpowiedz
47 14
zgłoś
On 12.09.2018 20:38
Obie sie wypromowaly na obronie dla zwierzat a z czego nosza buty i torebki
Odpowiedz
51 16
zgłoś
Zebra 12.09.2018 20:38
Rozumiem, ze obie panie (Rusin i Krupa) nie noszą skór, futer i są wegankami?
Odpowiedz
33 33
zgłoś
gość 12.09.2018 20:38
JOANNA DAJ SPOKOJ SMIERDZACA CIPE PAMIETAMY
Odpowiedz
36 8
zgłoś
Bóbr samiec 12.09.2018 20:38
Powinny pokazać która ma większego bobra. Wtedy okaże się kto jest bardziej eko.
Odpowiedz
29 36
zgłoś
Gość 12.09.2018 20:38
Brawo Kinga !!!
Ładowanie komentarzy…