Środa 12.09.2018 22:30

Młodsza córka Kingi Rusin też poparła mamę: "OD LAT lat POŚWIĘCASZ KAŻDY DZIEŃ na walkę z represją!"

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan Iga LIs Pola Lis Kinga Rusin Rusin kłóci się z Rozenek Rusin o Rozenek

Młodsza córka Kingi Rusin też poparła mamę: "OD LAT lat POŚWIĘCASZ KAŻDY DZIEŃ na walkę z represją!"

Kiedy w środę rano Gosia Rozenek wstawała z łózka, zapewne nie pomyślała, jak źle skończy się dla niej ten dzień. Zaczęło się jeszcze przed południem, gdy Kinga Rusin w dość agresywny sposób wróciła do konfliktu z firmą kosmetyczną oferującą produkty testowane na zwierzętach. Potem poszło już z górki: posty celebrytki i dziennikarki zaczęli lubić ich znajomi z show biznesu, dzieląc się na dwa obozy: #teamGosia i #teamKinga. Mleko się rozlało i w trakcie kilku godzin doczekaliśmy się lawiny postów i komentarzy wspierających jedną lub drugą stronę.

Za Kingą Rusin murem stanęły oczywiście jej córki. Pierwsza głos zabrała Pola, która niezbyt elegancko napisała o Rozenek, że ta jest w stu procentach sztuczna: Pola Lis też atakuje Rozenek: "Jest w 100 procentach SZTUCZNA!"

Kilka godzin później odpowiedni komunikat wystosowała także młodsza Iga. Córka dziennikarki postanowiła uderzyć jednak w znacznie bardziej patetyczny ton i nawiązała do obrony wyższych wartości.

Mamo, jesteś przykładem dla nas wszystkich - zaczęła. Od lat poświęcasz każdy dzień na walkę z niesprawiedliwością i represją. Niektórzy próbują zrekompensować swój brak zaangażowania bezpodstawnym atakiem na osobę, które reprezentuje sobą wyższe wartości. Ale to przecież nie zmienia sedna Twojej działalności. Ja jestem z Ciebie bardzo dumna - napisała.

Wygląda na to, że w całym konflikcie głosu nie zabrał jeszcze Czarek Lis.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (855)

Odpowiedz
55 2
zgłoś
gość 12.09.2018 22:35
represja? słowa chyba pomylila, juz jedna wstawiala sie za ojcem i do tej pory pracy ne moze znalezc.
Odpowiedz
37 0
zgłoś
Gość 12.09.2018 22:35
Proponuje konferecje prasowa zwolac.
Odpowiedz
32 4
zgłoś
*** 12.09.2018 22:36
Rodzina Czerwonych Potworków. I czerwonych Ludów.
Odpowiedz
29 6
zgłoś
Gość 12.09.2018 22:36
A kto to jest Kinga Rusin???
Odpowiedz
77 5
zgłoś
Gość 12.09.2018 22:36
Gdyby była poważną dziennikarką, to nie wypowiadałaby się na temat jakiejś tam Rozenek. To jest koszmar kim są dzisiejszy dziennikarze. Kiedyś to był zawód szanowany, a teraz? Kinie, Durczoki i inne wsioki. Koszmar!
Ładowanie komentarzy…