Piątek 14.09.2018 00:10

Wesoła Brigitte Macron gra w piłkę w adidasach za ponad 2500 złotych (ZDJĘCIA)

Brigitte Macron

Odkąd okazało się, że największe szanse na zostanie nowym prezydentem Francji ma młody i przebojowy Emmanuel Macron, oczy mediów z całego świata były skierowane na jego żonę. Brigitte Macron, starsza od męża o 25 lat, była jego nauczycielką w liceum, co nawet dla dość swobodnych obyczajowo Francuzów było sporym szokiem.

Emocje nie opadły nawet po tym, jak Macron wygrał wybory, a jego żona została nową Pierwszą Damą Francji. Sama Brigitte zdaje się jednak zupełnie nie przejmować powodami, dla których stała się często bohaterką tabloidów.

Prezydentowa skupia się na działalności dobroczynnej, za co jest szanowana i ceniona przez swoich rodaków.

W środę Macron pojawiła się na paryskim Stade de France, aby wziąć udział w meczu charytatywnym, który zorganizowała fundacja Deniker, zajmująca się autystyczną młodzieżą.

Prezydentowa, której dopisywał świetny nastrój, zchęcią pozowała do zdjęć z działaczami sportowymi i młodymi podopiecznymi fundacji. Brigitte pochwaliła się nawet swoimi umiejętnościami piłkarskimi, w czym z pewnością pomogły jej wygodne sportowe buty od Louisa Vuittona, warte niemal 2600 złotych.

Zobaczcie, jak Brigitte Macron wypełnia swoje obowiązki. Zazdrościcie Francuzom takiej wyluzowanej Pierwszej Damy?

« Poprzednie 1/15

Wesoła Brigitte Macron gra w piłkę na paryskim stadionie

2Wesoła Brigitte Macron gra w piłkę na paryskim stadionie

Fot. ONS