Piątek 14.09.2018 10:30

Rozenek-Majdan chwali się zdjęciem z AMBASADORKĄ USA w Polsce: "To zaszczyt panią powitać!" (FOTO)

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Kinga Rusin Georgette Mosbacher

Rozenek-Majdan chwali się zdjęciem z AMBASADORKĄ USA w Polsce: "To zaszczyt panią powitać!" (FOTO)

Od kilku dni trwa medialna wojna między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek. Gwiazdy TVN-u niespodziewanie weszły w ostry konflikt, którego tłem jest ponoć walka o dobro zwierząt. W rzeczywistości chodzi chyba jednak o coś innego, a mianowicie o wyrównanie starych rachunków, z czasów kiedy Małgorzata zbyt mocno "zaprzyjaźniła się" z mężem najlepszej przyjaciółki Kini, Karoliny Ferenstein.

Tak czy inaczej, zdążyliśmy już przeczytać, że Rozenek jest "sztuczną, wypindrzoną lalą, polującą na cudzych mężów". Z drugiej strony usłyszeliśmy, że Rusin jest "toksyczną osobą", która "za cel ataków obrała sobie żonę Radka".

Przypomnijmy: Waleczny Radek broni Gosi przed Kinią: "Z obrzydzeniem na to patrzę. Obrała za cel ataków moją żonę!"

W całej awanturze bardziej aktywna jest Kinga, a Gosia nie ma chyba pomysłu na to, jak się obronić i próbuje robić dobrą minę do złej gry. Ponieważ "Perfekcyjna" jest bardzo zapracowaną osobą, w chwilach wolnych od kłótni z Kingą realizuje swoje zawodowe zobowiązania i udaje, że ataki Rusin nie robią na niej wrażenia.

W czwartkowy wieczór wybrała się na bal do rezydencji Ambasadora USA w Polsce, gdzie powitała nową panią ambasador. Georgette Mosbacher to 71-letnia milionerka z Florydy, od lat związana z Partią Republikańską. Prowadziła w Stanach Zjednoczonych firmę kosmetyczną i zajmowała się doradztwem marketingowym.

Zobacz: Poznajcie Georgette Mosbacher, czyli nową ambasador USA w Polsce (ZDJĘCIA)

Małgosia była bardzo podekscytowana spotkaniem z tak ważną osobistością. Na bal zabrała oczywiście Radka. Oboje elegancko się wystylizowali.

To ogromny zaszczyt powitać Panią Ambasador w Polsce. Dziękujemy za wspaniały wieczór - napisała pod zdjęciem.

W komentarzach fani zachwycali się jej wyglądem, przy okazji dogryzając Kindze.

"Jest pani piękną kobieta, zadbaną, z klasą. Jest Pani inspiracją dla wielu kobiet! Każda chciałaby w tym wieku wyglądać tak, jak Pani. A ci, co plują jadem, to zwykle są ludzie zakompleksieni, co w życiu nic nie osiągnęli", "To Kinię szlag trafi... Jest pani wspaniałą osobą, pani Małgosiu. Tą zadufaną hipokrytką, wiecznie poszkodowaną, proszę się nie przejmować" - pisali internauci.

Właściwie trudno powiedzieć, dlaczego w ogóle Gosia i Radzio dostali zaproszenie na tego typu uroczystość. Z pewnością jednak Małgorzata chce w ten sposób podbudować mocno nadszarpnięty w ostatnich dniach wizerunek.

Myślicie, że uda jej się wyjść z tej afery obronną ręką?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (488)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 488
Odpowiedz
177 191
zgłoś
Gość 14.09.2018 10:31
Trzymaj się Gosia, nie daj się tłumokowi
Odpowiedz
149 106
zgłoś
Gość 14.09.2018 10:31
Rusin dziecki UBeków :)
Odpowiedz
245 32
zgłoś
Gość 14.09.2018 10:32
Lipa dziś pogoda. Zimno i deszczowo
Odpowiedz
19 37
zgłoś
Gość 14.09.2018 10:32
Co na to Kinga? Która ma racje?
Odpowiedz
51 46
zgłoś
Gość 14.09.2018 10:32
Wierzcie w Boga i we mnie wierzcie. Tak powiedział Jezus. Tylko on może nas uratować przed tym chorym systemem. Nie wierzcie tym wszystkim ludziom że szolbiznes. Oni bez Boga nie są szczęśliwi. Dobrze grają bo im się to opłaca i tylko tyle.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 488