Piątek 14.09.2018 14:15

Anita Lipnicka świętuje drugą rocznicę ślubu zdjęciem z uroczystości. "Dziękuję, że dzielisz ze mną życie" (FOTO)

Anita Lipnicka John Porter Mark Gray

Anita Lipnicka świętuje drugą rocznicę ślubu zdjęciem z uroczystości. "Dziękuję, że dzielisz ze mną życie" (FOTO)

Kiedy dwa lata temu Anita Lipnicka ogłosiła na swoim Facebooku, że wzięła ślub, udało jej się zaskoczyć zarówno fanów jak i media. Wokalistka wcześniej raczej nie chwaliła się faktem, że udało się jej już znaleźć następcę Johna Portera w swoim sercu i życiu. Z brytyjskim muzykiem była związana przez dwanaście lat, a ich "dorobek" to cztery płyty i jedna córka.

Porter i Lipnicka rozstali się w tajemniczych okolicznościach, a jeszcze zanim doszło do oficjalnego rozejścia się, muzyk ogłosił na Facebooku poszukiwania nowej partnerki. Byli kochankowie zarzekali się jednak, że kończą związek w przyjacielskich relacjach - wyjątkowo nie były to chyba słowa rzucane na wiatr, o czym może świadczyć to, że Porter chętnie przyjmuje zaproszenia na wernisaże nowego męża byłej dziewczyny.

ZOBACZ: Anita Lipnicka wita się czule z byłym partnerem na wernisażu wystawy obecnego męża (ZDJĘCIA)

Od wziętego we wrześniu 2016 roku ślubu Lipnicka jest zdecydowanie bardziej wylewna w opowiadaniu o nowej miłości, a z angielskim grafikiem Markiem Grayem zaliczyła już nawet kanapy śniadaniówki stacji TVN. Nie ma też problemu z pokazywaniem ukochanego w mediach społecznościowych. Z okazji drugiej rocznicy ślubu wokalistka pochwaliłam się zdjęciem z uroczystości, która odbyła się na greckiej wyspie Hydra.

Dziś mijają dwa lata, odkąd wybrałam się w najpiękniejszą podróż mojego życia. Jesteś moim morzem, w którym mogę się zanurzyć, moją wyspą, na której mogę odpocząć. Dziękuję, że dzielisz ze mną życie - napisała pod zdjęciem.

Wyjątkowe święto na swoim Instagramie odnotował również mąż artystki. I on nie odmówił sobie zdjęcia z poetycką dedykacją.

Myślę, że mogę powiedzieć, że zakochiwałem się w życiu więcej razy niż przeciętna osoba. Ale zawsze w tej samej osobie! Dziękuję, że trwasz przy mnie w tym naszym szalonym życiu, najdroższa.

Ładna z nich para?

 

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (63)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 63
Odpowiedz
57 17
zgłoś
gość 14.09.2018 14:15
Niech Janina pokaże swoje osobiste futro, to zobaczymy czy gra jest warta świeczki ;)
Odpowiedz
71 29
zgłoś
Gość 14.09.2018 14:16
Rozenek kłamczucha!!!!!
Odpowiedz
159 31
zgłoś
gość 14.09.2018 14:16
Ona ma jakieś turpistyczne upodobania. Najpierw Porter , teraz ten... No ale co kto lubi. Może ma dobry charakter Pan mąż.
Odpowiedz
68 12
zgłoś
gość 14.09.2018 14:17
instagramy kontra rzeczywistość....
Odpowiedz
12 10
zgłoś
gość 14.09.2018 14:17
Profilowe życie. A gdzie prywatność, intymność...?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 63