Piątek 14.09.2018 13:30

Doda komentuje wojnę Kini z Małgonią: "Ci, którzy wspierają Rozenek, notorycznie OBRAŻAJĄ RUSIN"

Doda Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska-Stępień Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Kinga Rusin

Doda komentuje wojnę Kini z Małgonią: "Ci, którzy wspierają Rozenek, notorycznie OBRAŻAJĄ RUSIN"

Od kilku dni trwa medialna wojna między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek-Majdan. Wszystko zaczęło się od wpisu Kingi na Instagramie, w którym nazwała Małgosię "wypindrzoną, sztuczną lalą". Była to ponoć reakcja na komentarz Gosi, w którym ta stwierdziła, że Rusin "wykorzystuje ekologię do promowania swoich biznesów". Histeryczna reakcja Rusin nieco zastanawia i sugeruje, że Rozenek-Majdan trafiła w wyjątkowo czuły punkt. W efekcie, od środy jest przez Kingę atakowana i określana niewybrednymi epitetami.

Jak to zwykle bywa w tego typu przypadkach, show biznes podzielił się na dwa obozy. Po stronie Małgosi stanęli m.in. Hanna Lis, Marcin Tyszka, Tatiana Mindewicz Puacz, Ewa Minge oraz jej mąż i tata.

Kinię wsparło znacznie więcej celebrytów, takich jak Michał Piróg, Viola Kołakowska czy Renulka. Głos zabrały także jej córki. Oczywiście poparła ją też przyjaciółka, która wydaje się być zarzewiem całego konfliktu - Karolina Ferenstein. Można odnieść wrażenie, że w sprawie nie wypowiedział się dotąd jedynie pies Czarek i prezydent Andrzej Duda. Teraz swoje trzy grosze dorzuciła także Doda, która - co nie jest zaskoczeniem - wyraźnie obiera stronę Kingi. W relacji na Instagramie była żona obecnego męża Małgorzaty zakrzywia rzeczywistość w typowym dla siebie stylu.

Zauważyłam, że branża, która wspiera Rusin nie obraża personalnie Rozenek. Natomiast ci, którzy wspierają Rozenek (głównie rodzina) robią to w kierunku Rusin notorycznie: wyzywanie jej od obrzydliwych, toksycznych osób na Instagramie, czy na łamach gazety nie jest w porządku - napisała Rabczewska.

Tezę Doroty łatwo obalić, gdy przyjrzy się sprawie z bliska. To Kinga zaatakowała "personalnie" Gosię, nazywając ją "sztuczną lalą polującą na cudzych mężów". Nie przypominamy sobie też, aby ktoś z otoczenia Gosi wprost nazwał Kingę "obrzydliwą osobą".

Dalej Rabczewska pisze: "Wolę poczytać mocne argumenty niż wyzwiska kierowane w kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona sama ma odpierać ten atak?" - pyta "zatroskana" Dorota.

Nietrudno się domyślić, że pisząc "mężczyzn" Rabczewska ma na myśli tatę Małgosi i... Radka. Można odnieść wrażenie, że sytuacja, w której Doda może wbić byłemu mężowi szpilę, wyjątkowo ją cieszy. Fakty są jednak takie, że Rusin nie odpiera ataku "sama", bo - jak łatwo zobaczyć na naszym wykresie, stoi za nią cała armia "lojalnych" celebrytów, którzy już zdążyli wypowiedzieć się w sprawie. Poza tym, jeżeli mowa o "atakowaniu kobiety przez mężczyzn", to czym był wpis kolegi Kingi, Michała Piróga, mówiący o "krwi zwierząt na rękach"?

Zobacz: Piróg też staje po stronie Rusin: "Dziękuję za aktywność w ramach uświadamiania konsumentów"

Żeby była jasność - Pudelek w tym sporze nie staje po żadnej ze stron, ale warto zachować obiektywizm i nie przeinaczać faktów. Rozumiemy, że Dorocie przychodzi to z trudem, gdy wreszcie nadarza się okazja, by dopiec znienawidzonej od dawna rywalce. Bądźmy szczerzy - mało prawdopodobne, by w jakimkolwiek innym konflikcie Doda stanęła za Rusin, gdyby nie chodziło o awanturę z Gosią.

W całej sprawie zabawny jest fakt, że to pierwszy od bardzo dawna konflikt w show biznesie, którego nie rozpętała sama Doda. Do tej pory bowiem to przeważnie ona wdawała się w bójki i pyskówki z celebrytami.

Jak myślicie, kto jeszcze przyłączy się do tej wojny?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (616)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 616
Odpowiedz
472 167
zgłoś
Gość 14.09.2018 13:36
No i masz jvz sie wstretny translator wpiernicza😱😱
Odpowiedz
137 44
zgłoś
Gość 14.09.2018 13:37
Jedna lepsza Od drugiej i trzeciej w tym wypadku. Rusin hipokrytka. Dlaczego nie ma pretensji do Kraski?
Odpowiedz
640 135
zgłoś
Gość 14.09.2018 13:37
Po co się miesza, atencji szuka?
Odpowiedz
836 70
zgłoś
Gość 14.09.2018 13:37
Teraz wszyscy trzecioligowi celebryci bedą sie próbowali wybić na tym gownianym konflikcie. Cyrk na kółkach.
Odpowiedz
142 56
zgłoś
Gość 14.09.2018 13:37
Reklamy kremow Rusin wyskakuja co chwile na pudelku! Zalosne! Nie moge juz patrzec na jej wredna twarz
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 616