"World of Dance": Herbuś zachwyca się tancerzami, Malitowski docenia, a "Roofi" krytykuje

115
Podziel się

Jak można się było spodziewać, taneczne show Polsatu wygląda tak jak wszystkie inne. Oglądaliście pierwszy odcinek?

"World of Dance": Herbuś zachwyca się tancerzami, Malitowski docenia, a "Roofi" krytykuje

Tej jesieni Polsat postanowił wzbogacić ramówkę kilkoma nowościami, z których jedną z najbardziej reklamowanych jest taneczne show World of dance. Pierwszy odcinek zaczął się "na bogato" i miał chyba przytłoczyć widzów olbrzymim spektrum możliwości: widzowie będą oglądać taneczne zmagania ludzi "w różnym stylu, różnym wieku i różnych konfiguracjach".

To, co udało się nam z tego zapamiętać to fakt, że show opiera się na ocenach w pięciu kategoriach (np. kreatywność, technika), a w każdej z nich można dostać po 20 punktów. Trójka jurorów (Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński) wystawia swoje oceny, z których później wyciąga się średnią. Żeby przejść dalej, trzeba mieć minimum 80 punktów na 100 możliwych.

Tancerze występują w trzech grupach: juniorzy do 18 lat, dorośli w grupach do 4 osób oraz formacje, czyli 5 i więcej osób.

Jako pierwsza występowała formacja Szał, która przedstawiła układ inspirowany wojnami. Jak można się było domyślać, najbardziej wzruszona była Edyta Herbuś, pełniąca w show rolę połączonych Beaty Tyszkiewicz z Olą Jordan. Widzowie zobaczyli jeszcze występ dwójki młodych tancerzy, którymi zachwycił się z kolei Michał Malitowski. Żeby nie było tak różowo, do następnego etapu nie dopuszczono formacji z Ukrainy, co mogło zwiastować drobny konflikt międzynarodowy.

Dość surowym jurorem okazał się Roofi, który skrytykował dziewczyny w indyjskich strojach, ale bardzo podobała mu się formacja złożona z nastolatek ubranych w kuse spódniczki. Pozytywnie wyróżnił się za to duet tancerzy baletowych, zwłaszcza że chłopak był rudowłosym Irlandczykiem.

Pozostałe występy były do bólu przewidywalne i niestety, nudnawe. W natłoku wrażeń wszystko wydawało się identyczne i zostało spłycone do zachwytów, komplementów i momentu zwątpienia przy wystawianiu ocen.

Już w jednej trzeciej pierwszego odcinka można było poczuć słuszne zmęczenie od nawału występów, ocen i min jurorów. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedy skończy się etap przesłuchań, Polsat uporządkuje ten chaos i zainwestuje w jakieś uspokajacze dla Edyty, która z nadmiaru emocji może nie wytrzymać...

Będziecie oglądać? My chyba na szczęście nie.

Jeżeli macie ochotę obejrzeć World of dance, możecie zrobić to na darmowej platformie WP Pilot. Wystarczy kliknąć TU.

KOMENTARZE
(115)
Gość44
rok temu
Proponuję nowy program, który wypromuje np.ludzi literatury. Ile można tańczyć i śpiewać? A reszta talentów?
Gość44
rok temu
Nie za dużo tych programów o tańcu? Więcej programów niż tancerzy...
Gość
rok temu
Okropnie nudny. Wszystko to już bylo
gość
rok temu
Nie widziałam i tego będę się trzymać!
Gość
rok temu
Nudny ten program
Najnowsze komentarze (115)
Polak
rok temu
Przed chwilą jeden z jurorów po występie zespołu z Ukrainy krzyczy " Sława Ukrajini" Czy Pan Roofi wie ,że używa pozdrowienia ukraińskich nacjonalistów z UPA? Wstyd!!!!
gość
rok temu
Wybranie kici do jury to strzał w kolano
Mężatka
rok temu
Fajny program. A Pani Edyta zachwyca, pod każdym względem. Kwintesencja kobiecości. Nie mogłam oderwać od Niej wzroku 😊
gość
rok temu
Co ten Malitowski tam robi? Nie wstyd mu siedzieć w tak wątpliwym towarzystwie??????
gość
rok temu
Flaki z olejem a na dodatek ta głupawa pińdzia w jury jest tak wnerwiająca, że nie będę oglądać następnych odcinków!
Gość
rok temu
Kto promuje kielecki zelmer ?Herbuś wstydu nie masz .
Gość
rok temu
Jaki wielki juror się zrobił z tego rufiego co za ciota pierdoloną!!!!
Godc
rok temu
Nie podoba mi się program
Gość paździoc...
rok temu
wszędzie to samo tańce sztuczki jakieś pokazy ludzie No będziesz to się tego nie da w ogóle oglądnąć Herbuś owa Nie mogę na nią patrzeć jak sobie przypomnę jej krzywe paluchy w sandałach Jedynie co to Malitowski super gościu
Mnm
rok temu
Kielce przepraszaja za herbus
gość
rok temu
co tam kur.szon herbusiowy robi? przeciez ona nadaje sie tylko do robienia loda,nie dosc ze t***n to jeszcze bezwstydna
zuzanna
rok temu
program fajny, realizacja denna. Chcę widzieć występ w całości nie przerywany "dowcipnymi" komentarzami prowadzących czy jurorów. Fonia BEZNADZIEJNA, na tle wrzasków publiczności i tła muzycznego nie słychać co dany prowadzący czy juror... mówi. Okropność. Za długo przedstawiany jest aktualnie występujący tancerz, czy formacja....
gość
rok temu
absolutnie nie. Chociaz Malitowski jest wspanialy, wole go sledzic na fb, niz ogladac kolejne SZOU przerywane reklamami. Bye !
gość
rok temu
słaby ten program, Edyta bezbarwna, mało charyzmatyczna
...
Następna strona