Trwa ładowanie...
Przejdź na

Justin Bieber i Hailey Baldwin SĄ JUŻ PO ŚLUBIE?! "Zrobili to, nie słuchając nikogo"

187
Podziel się:

Tak twierdzi magazyn "People". Na wesele podobno przyjdzie jeszcze czas.

Justin Bieber i Hailey Baldwin SĄ JUŻ PO ŚLUBIE?! "Zrobili to, nie słuchając nikogo"

Wygląda na to, że Justin Bieber ma (pozorny?) zamiar ustatkować się, gdyż postanowił błyskawicznie ułożyć sobie życie prywatne dzięki szybkim (i oby przemyślanym) decyzjom. Zaledwie dwa miesiące temu media zelektryzowała wiadomość, że kanadyjski gwiazdor oświadczył się młodszej o trzy lata Hailey Baldwin: Justin Bieber ZARĘCZYŁ SIĘ z Hailey Baldwin?!

Bieber i Baldwin postanowili jeszcze raz zaszokować fanów i podobno już wzięli ze sobą ślub. Tak przynajmniej twierdzi magazyn People, który podaje, że krótka i kameralna ceremonia miała miejsce w odpowiednim urzędzie w Nowym Jorku. Piosenkarz i celebrytka byli widziani w odświętnych strojach przed urzędem stanu cywilnego. Część religijna wraz z weselem mają odbyć się później.

Poszli i zrobili to, nie słuchając nikogo - donosi People. Justin i Hailey planują jeszcze jedną ceremonię, bardziej wystawną, przed Bogiem i ze wszystkimi ludźmi, których kochają.

Podobno młodej parze wyjątkowo zależy na wątku religijnym. Serwis TMZ twierdzi zaś, że wesele odbędzie się w przyszłym tygodniu w Kanadzie.

Przypomnijmy, że ostatnio spekulowano, że Justin i Hailey zostaną rodzicami. Media za oceanem łączą więc szybki ślub z ciążą Baldwin: Nerwowa reakcja Biebera na pytanie paparazzo o ciążę Hailey: "O co ci chodzi, stary?" (WIDEO)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(187)
gość
5 lata temu
ona niestety nie wygląda na młodszą od niego, a on wygląda strasznie.....
Gość
5 lata temu
On nie wygląda na wpełni normalnego.. Z leksza oblakany..
Gość
5 lata temu
Szczęścia młodej parze
Gość
5 lata temu
Mój były też ekspresowo się ochajtał po naszym rozstaniu, tylko że swojej żonie oświadczył na 3 miesiące przed naszym rozstaniem.
Gość
5 lata temu
Na tym zdjęciu wygląda jak matka, do której przytula się przedszkolak niechcący iść do klasy..😂
Najnowsze komentarze (187)
gość
4 lata temu
no i super :) śłub to fajna sprawa, ale ja bym nie chciała tak po cichu bo marzę o pięknej sukni nawet znalazłam już sobie idealną u Violi Piekut
Sandra
5 lata temu
Szkoda, że z Seleną nie wyszło. Oni naprawdę się kochali.
Gośćstery
5 lata temu
może 1rok wytrwają
gość
5 lata temu
Bardzo ładna i naturalna dziewczyna, on okropny, jakiś obrzydliwy i te tatuaże!
Gość
5 lata temu
Chyba kapci hotelowych zapomniał zdjąć :-)
Thc
5 lata temu
Dwa p****y
gość
5 lata temu
A my to g***o kupujemy
Gość
5 lata temu
Jest nawet polski akcent, kapcie + skarpy ;D
Gość
5 lata temu
Aaasssssff
Ania
5 lata temu
To jest seksowne
Gość
5 lata temu
Aaasasssss
gość
5 lata temu
mazu tof
Gość
5 lata temu
Tacy młodzi...za rok rozwod 90 % malzenstw zawieranych m 20 a 24 r.z rozpada sie.....niestety zycie
gość
5 lata temu
Ale on jest szpetny
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie