Sobota 15.09.2018 11:00

Mało podekscytowane gwiazdy "Diagnozy" promują trzeci sezon serialu (ZDJĘCIA)

Diagnoza Maja Ostaszewska Danuta Stenka Maciej Zakościelny Aleksandra Konieczna Magdalena Popławska Michał Czarnecki Kamila Kamińska

TVN przez lata słynął jako stacja, której serialowe produkcje zawsze cieszą się dużą popularnością widzów i uznaniem krytyków. Seriale jak Kasia i Tomek, Kryminalni czy Przepis na życie przez lata zbierały wielomilionową widownię i na dobre zapisały się w historii polskiej telewizji.

Niestety, potem coś poszło nie tak i szefostwu stacji nie udało się wypromować nowych hitów, nawet mimo zatrudnienia najpopularniejszych gwiazd swoich poprzednich produkcji.

PRZYPOMNIJMY: Nowe seriale Brodzik i Schejbal to klapy!

Dopiero od kilku sezonów TVN-owi powoli udaje się odbudować dawną pozycję lidera. Jedną z produkcji, które są w tym wyjątkowo pomocne, jest Diagnoza. Serial łączący wątki medyczno-kryminalne okazał się dużym sukcesem, a w tym sezonie możemy oglądać już trzeci sezon.

W piątek w Warszawie odbyła się oficjalna konferencja prasowa Diagnozy, w której wzięły udział gwiazdy serialu. Przyszli między inymi wcielająca się w główną rolę Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska czy Danuta Stenka, która niedawno dołączyła do obsady.

Zobaczcie, jak promują swój serial:

« Poprzednie 1/15

Gwiazdy "Diagnozy" na konferencji prasowej 3. sezonu

2Gwiazdy "Diagnozy" na konferencji prasowej 3. sezonu

Fot. ONS