Sobota 15.09.2018 21:00

Tłum gwiazd na Balu Fundacji TVN. Lewandowska, Kożuchowska, Wojciechowska z Kossakowskim, Pazura z żoną... (ZDJĘCIA)

bal fundacji tvn Anna Lewandowska Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski Edyta Pazura Cezary Pazura Joanna Przetakiewicz

Bal Fundacji TVN to jedno z ważniejszych towarzyskich wydarzeń w polskim show biznesie. W tym roku impreza zapowiadała się szczególnie interesująco z powodu "wojny domowej" dwóch największych gwiazd stacji: Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Panie pokłóciły się na Instagramie o to, której autentycznie zależy na prawach zwierzach, a której na promowaniu swoich biznesów i "wypindrzonej, sztucznej" twarzy.

Żądnych sensacji roczarowała jednak Rusin, która parę godzin przed balem zapowiedziała na Instagramie, że nie zamierza się na nim pojawić z "powodów osobistych", mimo że miała już przygotowaną kreację. Ostatecznie na imprezie pojawiła się rownież Rozenek.

Tymczasem chyba największą gwiazdą wydarzenia okazała się być Anna Lewandowska, która pozowała przed fotoreporterami w białej sukni eksponującej plecy. Równie odważną stylizację zaprezentowała Małgorzata Kożuchowska. Na ściance królowały pary: Cezary Pazura z żoną Edytą, Lara Gessler z mężem, Joanna Przetakiewicz z Rinke Rooyensem oraz Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/42

Gwiazdy na Balu Fundacji TVN

2Gwiazdy na Balu Fundacji TVN