Chodakowska wbija szpilę Lewandowskiej: "Wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no TROCHĘ OBCIACH"

499
Podziel się

Czy to początek otwartej wojny między trenerkami fitness?

Chodakowska wbija szpilę Lewandowskiej: "Wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no TROCHĘ OBCIACH"

Nie od dziś wiadomo, że bycie popularną i osiągającą sukcesy celebrytką ma wiele zalet i wad. Z jednej strony możesz liczyć na uwagę mediów i uwielbienie fanek, a twoje konto powiększa się cyklicznie o kolejne zera, z drugiej zaś każdy twój krok jest szeroko komentowany w sieci, przez co jest się stale narażonym na krytykę zarówno ze strony internautów, jak i rywalizujących z tobą pretendentek o tytuł "największej gwiazdy w branży". Z tym zjawiskiem boryka się właśnie Ania Lewandowska, która niedawno wydała kalendarz motywacyjny na rok 2019. Ten ostatni został mocno skrytykowany między innymi za ciężką pracę grafika.

Osobą, której "dzieło" Lewandowskiej także nie przypadło do gustu, jest jej odwieczna konkurentka, Ewa Chodakowska. 35-letnia trenerka fitness postanowiła wbić szpilę "koleżance", wydając własne kalendarze na przyszły rok, decydując się jednak na okładki bez swojej podobizny. Swoją decyzję argumentowała stwierdzeniem, że "chodzenie ze swoją podobizną pod pachą i wyciąganie na spotkaniu kalendarza ze swoim zdjęciem na okładce to obciach".

Jak Ci się podoba mój nowy kalendarz bez wielkiej głowy na okładce? - napisała Ewa. Tym razem będzie troszkę inaczej. Zupełnie serio, dostałam przesytu swojego wizerunku - Choda wyskakuje z lodówki! Tak, biję się w pierś, dlatego zdecydowałam, że okładki kalendarza, będą w dwóch kolorach: czarnym i białym, ale już bez mojego wizerunku - dodała.

Sama chciałabym korzystać z tego kalendarza, bo środek jest mega funkcjonalny, no ale żeby chodzić ze swoją podobizną pod pachą, żeby wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no trochę obciach. Zatem jest neutralnie - wyznała i ciężko nie uznać, że był to prztyk w kierunku Ani.

Pod postem Chodakowskiej pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci przyznali swojej idolce rację.

"Przepiękne oba! Brawo za pomysł", "Właśnie dlatego nie kupiłam nigdy tego kalendarza, bo była na nim twoja twarz. Nie że mam coś do twojej twarzy, ale kalendarz z czyimś zdjęciem to dla mnie wiocha. Gdybym miała 15 lat i były by to lata 90, to pewnie jako podjarana nastolatka kupiła bym coś takiego. Jednak teraz, wstyd by mi było w pracy albo wśród ludzi, wyciągnąć taki kalendarz", "Nie lubię twarzy zerkających na mnie z każdej strony, wiec ten kalendarz mi się bardzo podoba" - pisali.

KOMENTARZE
(499)
Gość
rok temu
A czyj kalendarz ma wyciągnąć ...Chodakowskiej ??
gość
rok temu
a co w tym dziwnego?przeciez nie kupi sobie terminarza z obca geba na okladce
xD
rok temu
Ale z klasą byłoby raczej, jakby w ogóle o tym nie wspominała albo zmieniła formę (I TAK PRZECIEŻ WYSKAKUJE Z LODÓWKI!!!!) :/
Gość
rok temu
Ktoś w ogóle kupuje takie kalendarze?
gość
rok temu
pudelek nakręca kolejną WOJNĘ
Najnowsze komentarze (499)
Kopie
miesiąc temu
Lewa to jej kopia dla bogaczy...
gosc
12 miesięcy temu
- Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg
gosc
12 miesięcy temu
- Amoxicillin Amoxicillin Without Prescription
anka
rok temu
Obie panie mega cwane ... trzepią kasę i tyle w temacie ;) Obciach ??? Jedynymi osobami które sobie robią obciach to ich fanki ... z takiego wielbienia idolki wyrasta się na etapie 12 / 13 lat ... potem to już należy stwierdzić jedynie chorobę psychiczną lub co gorzej skłonności do dołączania do sekty ... Puknijcie się w głowę stare baby i trochę opamiętajcie - czas dorosnąć !!! Naiwnych nie brakuje na świecie - i tak długo jak się będą znajdować naiwni to takie Panie NIKT będą zarabiać mega łatwą kasę
gość
rok temu
Lewandowska ma teraz zupełnie inny nos niż kiedyś. Teraz to taki nos... czarownicy, niestety.
Gość
rok temu
Lewandowska piękna kobieta ! Chodakowska brzydok.
Gość
rok temu
Sportsmenka wydająca kalendarz, nie mam pytań
Jerzy Michala...
rok temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Myślicie, że we Wrocławiu jest w tej chwili wystarczająco dużo stacji roweru miejskiego?
Janek
rok temu
No cóż pani Lewandowska jest piękna a pani Chodakowska wręcz przeciwnie więc musi tej pierwszej dokopać gdzie się da. Ostatnio stało to się modne.
Gość
rok temu
Ani jedna ani druga nie jest mi potrzebna by dobrze wyglądać. Ot lans na takie baby byle kasę od ludzi wyciągnąć a wystarczyłoby te pieniądze na siłownię czy aerobik przeznaczyć.
Gość
rok temu
Chodakowska to zero przemadrzale zero bez klasy. Poszla w*n
gość
rok temu
uwazam ze obydwie panie sa super i nie chcialabym i nie zycze im by mialy jaka kolwiek wojne medialne :* :* buziaki dla obydwu pan
Gość
rok temu
Obie jestescie siebie warte. Malo macie jeszcze sobie zazdroscicie i siebie atakujecie. Obie w*n z Polski
Gość x
rok temu
Wstrętna ta Chodakowska
...
Następna strona