Wtorek 18.09.2018 08:30

Wojciechowska czule o związku z Kossakowskim: "Zawsze szukałam takiego partnera. Dodajemy sobie skrzydeł!"

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski Przemek Kossakowski

Wojciechowska czule o związku z Kossakowskim: "Zawsze szukałam takiego partnera. Dodajemy sobie skrzydeł!"

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego jest jedną z największych niespodzianek tego roku. Media przywykły już do Martyny jako singielki i nic nie zapowiadało, że jej status miałby się zmienić. Nieoczekiwanie, podczas długiego majowego weekendu, paparazzi przyłapali podróżników na randce. Nie było wątpliwości co do łączącej ich relacji, bo "wymieniali czułe uściski, przytulali się i szeptali sobie do ucha".

Przypomnijmy: Wojciechowska i Kossakowski są parą? "Wymieniali czułe uściski"

Ponoć połączyła ich miłość do podróży, "chęć przekraczania własnych ograniczeń" oraz to, że potrafią sobie zaimponować. Rzeczywiście, trudno byłoby znaleźć w polskim show biznesie mężczyznę, który dorównałby Martynie i odwrotnie. Od tamtej pory Wojciechowska i Kossakowski są niemal nierozłączni, choć starają się trzymać swój związek z dala od mediów.

Nie ma potrzeby zaczepiać nieznajomych i nachalnie im się zwierzać, bo to działanie redukujące intymność i wytrącające wyjątkowość - napisał swego czasu Kossakowski.

Paparazzi widują ich jednak co jakiś czas w różnych miejscach, gdzie dyskretnie okazują sobie uczucia.

Zobacz: Nieśmiałe czułości Wojciechowskiej i Kossakowskiego w Sopocie... (ZDJĘCIA)

Choć para bardzo dba o prywatność, ostatnio zrobiła wyjątek i pojawiła się na dorocznym balu charytatywnym Fundacji TVN. Przy okazji udzielili krótkiego wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej.

To jest nasz debiut na salonach, również z tego powodu jest to dla nas wyjątkowe. Ja jestem pierwszy raz w takiej sytuacji - przyznał Przemek. Myślę, że jeżeli już mamy coś zrobić ze swoimi twarzami, to dobrze jest się dać wykorzystać w dobrej sprawie. To jest główny motyw, dlaczego tu jesteśmy. Tutaj sytuacja jest wyjątkowa i w tej wyjątkowości się odnajdujemy chyba dobrze.

Tak, tu wyjątkowo się pokazujemy, aczkolwiek nie możemy obiecać, że będziemy robić to regularnie, bo raczej stronimy - zastrzegła od razu Martyna. A tak, to wolimy jakieś tam naturalne sytuacje, z dala od czerwonych dywanów.

"Naczelna plotkara TVN-u" zauważyła, że wiele osób kibicuje ich związkowi.

Zawsze lepiej, kiedy ludzie kibicują niż nie, ale jakoś specjalnie nie przykładam do tego wagi, ale to miłe - skomentował Przemek.

Choć wiele osób wyobraża sobie, że związek dwójki podróżników kochających adrenalinę jest bardzo intensywny, oni zaprzeczają.

Duża doza szaleństwa zestawiona z dużą dozą szaleństwa i nagle się okazuje, że jest dużo spokoju. Jak się spotykamy, to jest bardzo spokojnie - zapewniają.

Wojciechowska skomentowała też niedawną decyzję o wspólnym zamieszkaniu.

Jeden plus jeden nie powinno się równać dwa, tylko trzy albo pięć, ale nie chodzi o dzieci tylko o to, żeby dawać sobie więcej. Zawsze szukałam takiego partnera. Dodajemy sobie skrzydeł - powiedziała.

Wy też kibicujecie ich miłości?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (368)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 368
Odpowiedz
1158 58
zgłoś
Gość 18.09.2018 08:32
Fajni są! :) sympatyczni ciepli ludzie :) życzę im szczęścia :)
Odpowiedz
70 24
zgłoś
Gość 18.09.2018 08:32
Czasem myślę że to ustaw na, ale obym się myliła😆 szczęścia !☺
Odpowiedz
647 50
zgłoś
Gość 18.09.2018 08:32
Mam męża a i tak jej zazdroszczę. Wydają się być wyjątkowo dobrze dobrani. Życzę szczęścia i wytrwałości.
Odpowiedz
764 47
zgłoś
Gość 18.09.2018 08:32
Prawdziwa miłość to musi byc cudowne uczucie. Ale najwyrazniej nie kazdy na nią zasługuje... Gratuluję im udanego związku.
Odpowiedz
49 13
zgłoś
Diva 18.09.2018 08:32
Gratulacje:)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 368