Wtorek 18.09.2018 00:20

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Zielińska, Stenka, Lewandowska… (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Katarzyna Zielińska Anja Rubik Danuta Stenka Omenaa Mensah Gigi Hadid Hailey Baldwin Kendall Jenner

Motywem dominującym na czerwonych dywanach w trakcie ostatniego tygodnia była zdecydowanie czerń z bielą plasującą się na drugim miejscu. Gwiazdy pożegnały na dobre lato, wdziewając pierwsze w tym sezonie płaszcze, oversize'owe marynarki czy nawet (być może odrobinę przedwcześnie) puchowe kurtki.

Zobacz: Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia: Kulesza, Kazadi, Herbuś… (ZDJĘCIA)

Niezaprzeczalnie największym nadwiślańskim wydarzeniem oferującym gwiazdom szansę na zabawę z modą była doroczna gala TVN-u, na której wyróżniały się Anja Rubik, Katarzyna Zielińska, a także Anna Lewandowska, częściej znana ze swoich sportowych strojów niż eleganckich kreacji. Tym razem producentka zdrowych batoników i zaciekła przeciwniczka glutenu błyszczała w luźno skrojonej sukni z nonszalancko zarzuconą na ramiona marynarką. W nieco mniej formalny sposób zaprezentowała się Danuta Stenka podczas promocji najnowszego sezonu Diagnozy. Swoim codziennym, aczkolwiek jednocześnie eleganckim strojem aktorka ponownie udowodniła, że jeżeli chodzi o klasę, to mogłaby ją rozdawać w polskim show-biznesie na pęczki. Za oceanem szczególną uwagę zwróciła narzeczona (a nawet rzekoma małżonka) Justina Biebera, Hailey Baldwin, prezentując się w nietypowym garniturze w kolorze fuksji. Świetny debiut przed aparatami zaliczyła również Emma Mackey, prezentując się niezwykle szykownie w prostym zwiewnej sukni z ciężką marynarką.

Kto wypadł Waszym zdaniem najlepiej w tym tygodniu?

 

« Poprzednie 1/17

Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia

2Najciekawsze stylizacje ubiegłego tygodnia