Piotr i Justyna Żyła W KOŃCU się rozwodzą. "Jeden z najgorszych dni w życiu"

341
Podziel się

Po miesiącach prania brudów popularny skoczek spotkał się z małżonką na pierwszej rozprawie rozwodowej. Nie powinien tego zrobić wcześniej?

Piotr i Justyna Żyła W KOŃCU się rozwodzą. "Jeden z najgorszych dni w życiu"

W przypadku rozłamu jakiegokolwiek małżeństwa winę, z punktu widzenia opinii publicznej, najczęściej ponosi mężczyzna. Inaczej stało się jednak w przypadku małżeństwa Żyłów - głównie za sprawą desperackich wyczynów małżonki skoczka, Justyny, która zabiegała o atencję mediów, chcąc oczernić małżonka. Swoimi poczynaniami zgorzkniała góralka sprawiła jedynie, że społeczeństwo zaczęło współczuć Piotrowi, a ona sama stała się pośmiewiskiem.

Kobieta regularnie szkalowała w mediach swojego męża, zarzucając mu zdradę oraz lekceważenie obowiązków rodzicielskich. Oskarżenia te jednak nie pasowały do pozytywnego wizerunku sportowca. Sprawa stała się bardziej jasna w momencie, gdy Justyna postanowiła zapozować na golasa w popularnym magazynie dla panów, jednocześnie rozpoczynając karierę celebrytki. Następnym krokiem do wejścia zdeterminowanej Żyły na warszawskie salony było pojawienie się na Flesz Fashion Night w wątpliwej urody sukni balowej niefortunnie odsłaniającej jej stanik.

Najwyraźniej skoczek zmęczony już celebryckimi aspiracjami małżonki postanowił zebrać siły i podjąć decyzję o rozwodzie. Super Express donosi, że we wtorek odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa nieszczęśliwej pary. Wybierając się do sądu w Bielsku-Białej, Justyna nie zmarnowała okazji, by po raz kolejny zabłysnąć swoim wyczuciem chwili, eksponując swoje "złamane serce" na Instagramie.

Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki - napisała rozemocjonowana Żyła.

Naprawdę zdziwiła się, że sprawa rozwodowa w końcu ruszyła? Nas dziwi jedynie, że tak długo zajęło parze wybranie się z tym bałaganem do sądu.

KOMENTARZE
(341)
gość sołacz
rok temu
Jak to mawiają starzy górale, trzeba było iść wcześniej po rozum do głowy albo zrobić wjazd na wsb ❣
Gość
rok temu
Siatkarze wygrali z Bułgarią!! To jest news! Wiem, że to nie portal sportowy, ale miło byłoby wspomnieć o czymś pozytywnym. Nie tylko kopacze i kopacze. Pudel pisz o siatkarzach!!
gość
rok temu
artykul napisala chyba gimbaza, poziom - masakra
Gość
rok temu
Kobiety chcecie mieć dobrze w życiu. Zadbajcie o wykształcenie i niezależność a potem facet. Inaczej będziecie skazane na takich właśnie frajerów.
gość
rok temu
rozwód to TRWAŁY ( około roku) i zupełny rozpad małżeńśtwa!!!! terminy w Sądach to co najmniej 3 miesiace Pudel nie wypowiadaj sie o prawie, bo się nie znasz!!!!
Najnowsze komentarze (341)
gość
rok temu
Wredna japa Piotra. Patrzeć na niego mogę. Panie A.Małysz pogońcie tego drania z Kadry.
gość
rok temu
Bałaganu to narobił p. Piotrek przy wsparciu mamusi. Kciuki trzymamy za p.Justynę i dzieci.
gość
rok temu
ze ona takiego pajaca wziela to az nie mozliwe ,kijem bym nie dotknela pomimo ze jestem starsza
gość
rok temu
Rozwód najgorszym dniem w życiu haha a to dobre.U mnie był to najlepszy dzien.Najgorsza jest smierc dziecka a nie rozwód.Calkiem ich powaliło
BABCIA
rok temu
CO ze sportowiec to taki niewinny........ Zdradzil ,ma inna kobiete, ktora Justyne wyzywala a on nawet nie obronil Justyny a to jest Matka jego DZieci. Wstyd panie Zyla ,zaden z pana sporiowiec gi gdzie pana rodzice co na to pozwalaja,WSTYD, WSTYD ALE KARA pana spotka za JUSTYNE I DZIECI.
gość
rok temu
Bardzo ładna z Justyny kobieta. Super.
gość
rok temu
Splunąć na to towarzystwo nie warto. Justynko idź do przodu.
gość
rok temu
Piotrek ma porządnie za uszami. Nie ma argumentów dla których ewentualnie mógłby próbować ratować swoją rodzinę - to jedno, a drugie to, to że małżeństwo było fikcją-tam rządy sprawowała jego matka, a on się grzecznie słuchał od początku... wżeniając się w rodzinę Małyszów. Osiągnęli co chcieli Żyłowie i im już wystarczyło. Pazerne chamstwo. Teraz niszczą Justynę. Nie przewidzieli, że chłoptaś zgłupieje i wpadnie z kochanka, a to może im kiedyś odpłaci za wszystko.OBY!
gość
rok temu
Cwana gapa. Władował się w rodzinę Małyszów. Tak przypadkiem, niechcący? Młoda i ufna dziewczyna padła ofiarą wiejskiego cwaniaka.
warszawianki
rok temu
Pani Justyno jesteśmy z Panią! Wierzymy, że to Żyłowe towarzystwo w sądzie polegnie na własne życzenie - tyle kłamstw i oszczerstw- nikt normalny w to nie uwierzy. Spokoju życzymy Pani na te trudne dni.Potem będzie już tylko lepiej !!!!
Gość
rok temu
Kibicuje pani Justynie
Gość
rok temu
Te rozpuszczone loki do sadu to bardzo odpowiednia fryzura
gość
rok temu
NUDNA KOBITA
gość
rok temu
Wystarczy jedna kontuzja i po herbacie. Niech ten "wielki skoczek" będzie trochę bardziej skromny. Jeszcze nie wiadomo kto do kogo będzie musiał przyjść w łaskę. Rodzice nie są wieczni.
...
Następna strona