Środa 19.09.2018 19:15

Nowa polska blogerka modowa pozuje z gwiazdami na Tygodniu Mody w Nowym Jorku! (ZDJĘCIA)

Karolina Wójcik Viva a Viva

W ciągu kilku ostatnich lat w Polsce dynamicznie rozwinęła się blogosfera modowa. Internet dał możliwość wykreowania się na gwiazdy takim osobom jak Jessica Mercedes czy Maffashion, które z fotografowania się w drogich strojach od sponsorów uczyniły sposób na życie i zarabianie dużych pieniędzy, co wydaje się być spełnieniem marzeń niemal każdej dziewczyny. Nic dziwnego, że po swój "kawałek tortu" próbują się upomnieć też inne blogerki. Wygląda na to, że Maff i Jess powinny wzmóc czujność, bo na horyzoncie wyrasta im poważna konkurencja.

Mowa o Karolinie Wójcik, która promuje się pod pseudonimem Viva a Viva. Blogerka ma 24 lata i prowadzi na YouTube kanał, na którym mówi o modzie, makijażu i podróżach. Jej filmy mają łącznie prawie... 25 milionów wyświetleń i ponad 300 tysięcy subskrypcji. Karolina jest absolwentką komunikacji w modzie i studentką architektury. Studiowała w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Poza nagrywaniem vlogów realizuje się jako projektantka - ma własną markę modową o nazwie Viva Gold.

Wójcik jako jedyna z polskich blogerek siedziała w pierwszym rzędzie na pokazach Escady i Marca Jacobsa w trakcie zakończonego niedawno Tygodnia Mody w Nowym Yorku. Udało jej się sfotografować m.in. z Kendall Jenner i Adrianą Limą. Została też dostrzeżona przez nowojorskie media i ukraińską edycję Vogue’a.

Myślicie, że niebawem będzie stałym gościem na polskich ściankach?

« Poprzednie 1/14

Nowa blogerka - Viva a Viva

2Nowa blogerka - Viva a Viva