Festiwal Filmowy w Gdyni: Weronika Rosati w złotej sukience gra nogą na ściance (ZDJĘCIA)

180
Podziel się

Aktorka pozowała w Gdyni na zakończeniu 43. edycji festiwalu. Ładnie wyglądała?

Festiwal Filmowy w Gdyni: Weronika Rosati w złotej sukience gra nogą na ściance (ZDJĘCIA)

Weronika Rosati nie ma szczęścia w miłości. Tuż po romantycznym wywiadzie udzielonym jednemu z kolorowych magazynów rozpadł się jej związek z Mariuszem Maxem Kolonko, później raper Tede tuż po rozstaniu obrażał ją w swoich piosenkach. Ostatecznie rany po nieudanych relacjach Weronika leczyła w ramionach Andrzeja Żuławskiego, który nie szczędził słów pod jej adresem w książce zatytułowanej Nocnik. Dwa lata temu głośno było o jej relacji z zagranicznym aktorem, Thomasem Janem znanym między innymi z występu w filmie Punisher. W międzyczasie w życiu Weroniki przewinął się także Jonathan Tybel i Piotr Adamczyk, ale i te relacje spełzły na niczym. Ostatnim krokiem na drodze do szczęścia miał być związek z ortopedą, Robertem Śmigielskim, któremu aktorka urodziła córkę. Niestety, tym razem również coś poszło nie tak. Nie pomogła nawet interwencja Magdy Gessler.

Jak się jednak okazuje, Weronika ma już tak duże doświadczenie w rozstaniach, że nie widać po niej, by się specjalnie przejmowała kolejnym nieudanym związkiem.

Rosati pojawiła się na zakończeniu 43. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni. Aktorka pozowała na ściance odziana w złotą suknię z długim rozporkiem, który umożliwił jej zmysłową grę nogą. Weronika wieczorową stylizację uzupełniła typowym dla siebie, dającym złudzenie rozmazanego, makijażem i rozpuszczonymi włosami.

Zobaczcie zdjęcia. Śmigielski już żałuje rozstania?

KOMENTARZE
(180)
Gość
rok temu
Zapomnieliście wymienić Harveya W.
gość
rok temu
ciekawe o co chodzi z tą dziewczyną, że ma takie dziwne związki i ci faceci potem tak jej nie lubią.... może wybiera sobie takich ch***ów a może....
gość
rok temu
bardzo ją postarza ta wątpliwej urody kreacja
gość
rok temu
Chciałoby sie powiedzieć światowo!, ale chyba jednak nie...
gość
rok temu
co ona m za siano na czubku głowy?
Najnowsze komentarze (180)
Gość
rok temu
Śliczna😉
Gość
rok temu
Ona dla mnie jest najpiekniejsza polska aktorka, jej uroda zniewala, nic dziwnego, ze miala tylu adoratorow i nawet ksiazke o niej napisal. Chcialabym byc tak piekna.
gość
rok temu
A w którym z konkursowych filmów zagrała ta "gwiazda" ?! Skompromitowaną celebrytka wpycha się na każdą ścinkę, a jej jedyne ostatnio osiągnięcie to rólka w M jak miłość, w którym już nikt nie chce grać.
gość
rok temu
moim zdaniem boska ta suknia, plecy do poprawy, ale wygląda cudnie
gość
rok temu
Wyglada tu ładnie ale mam wrażenie , może się myle ona ciągle ma jakby " pijane " oczy. Oczywscie nie dosłownie.
Gatt
rok temu
Lejecie na każdego tyle jadu, że nie chce mi się już tego przeglądać. Żałosny ten Pudelek, wstyd byłoby mi tam pracować.
Mela
rok temu
A gdzie ta aktorka ? bo ja tu widzę rasową prosty ......tkę !!!
Gość
rok temu
Ona porostu nie da się lubić i tyle...
gość
rok temu
Wygląda jak kobieta po 50-tce. Nigdy nie widziałam jej na żywo, ale na zdjęciach zawsze wygląda na na ponad 20 lat starszą...
gość
rok temu
Lubię ja jako aktorkę (tak, tak), ale tutaj wygląda fatalnie! czyżby jakieś licówki, czy co?? I ta suknia z babcinej zasłonki! Zasłona milczenia.
gość
rok temu
Wygląda jakby miała przynajmniej 50 lat !!!!
Gość
rok temu
Wygląda jak ta wasza 40 letnia szafiarka
gość
rok temu
tragiczna kobieta. Tyle dawać,,, siebie dla staruchów i innym i co,,,nic
Gość
rok temu
Złota gruba zasłona
...
Następna strona