Trwa ładowanie...
Przejdź na

W "Ameryka Express" omal nie doszło do zabójstwa. Na szczęście świnka morska przeżyła...

108
Podziel się:

Zygmunt, pogrążony w rozpaczy po nieumyślnym spowodowaniu śmierci kury, chciał się wycofać z wyścigu. Na szczęście kura okazała się świnką morską, na dodatek żywą, chociaż raczej na krótko, bo w Ekwadorze uchodzi za przysmak.

W "Ameryka Express" omal nie doszło do zabójstwa. Na szczęście świnka morska przeżyła...

W poprzednim odcinku programu Ameryka Express nikt nie odpadł, a Tomasz Karolak i Jakub Urbański, którzy jako pierwsi dotarli na metę, wygrali automatyczny awans do czwartego odcinka i dzień odpoczynku od wyścigu. Aleksandra i Dawid Domańscy, którzy zostali uznani przez pozostałych uczestników za najmniej sympatyczną parę, otrzymali czarną flagę, którą w najnowszym odcinku musieli komuś podrzucić. Para, która dotrze na metę z flagą, miała zostać ukarana spadkiem o jedno miejsce.

Przerażeni tą perspektywą Lara Gessler i Piotr Sałata byli gotowi schować się przed Domańskimi w toalecie w autokarze, za to Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz wybrali skrajnie inną strategię. Chcieli przechwycić flagę na samym początku, ale okazało się, że Ola wcale nie chce jej oddać.

Oddajcie tę flagę - zachęcał Mateusz Janusz. Nie no, daj nam flagę.

Nie oddajemy flagi - zdecydowała Domańska.

I co? Będziemy ją nieść do samej mety? - zdziwił się Dawid.

A może dotrzemy jako pierwsi i nie będzie problemu? - rozważała aktorka. Mi najbardziej zależy na tym, żeby być porządnym człowiekiem.

Tymczasem Zygmunt Chajzer, zajmując miejsce na pace furgonetki, która miała go z Filipem zawieźć do Ingapirca, niechcący nadepnął na worek. Powstało podejrzenie, że w worku było żywe zwierzę.

Ty, to kurczak był - przeraził się Filip. Żywy kurczak i on teraz nie żyje, zamordowałeś kurczaka. Sprawdź, może przeżył...

Ale co, mam jakieś animacje zrobić? - zastanowił się Zygmunt. No, nie rusza się.

Może ta kura nie żyła zanim na niej usiadłeś? - rozważał Filip. Ja tam nie zaglądam, nie będę patrzył na martwą kurę przez ojca dupsko.

Nie możemy biednych ludzi na straty narażać - zdecydował jego ojciec. Musimy im to jakoś zrekompensować. Ile kura kosztuje? Sześć dolarów?

W tym momencie wtrąciła się osoba z ekipy programu, tłumacząc, że uczestnikom nie wolno korzystać z prywatnej karty kredytowej podczas trwania wyścigu.

Jeśli mi nie pozwolicie zapłacić za kurę, to ja się w tym momencie wycofuję z wyścigu - zapowiedział stanowczo Zygmunt.

Ale poczekaj, ojciec - próbował łagodzić Filip. Sprawdźmy ten worek.

Po otwarciu worka okazało się, że zawiera on świnki morskie, uważane za przysmak w Ekwadorze.

Ojciec, to świnki są, wszystkie żywe. Tylko jak je trącałeś, to one się wystraszyły - ucieszył się Filip, po czym postanowił wyjaśnić żonie kierowcy furgonetki, co się właściwie stało. Una kura kaput, grande Chajseros kuros kaput. A teraz zawałos sercos.

Walka o amulet wart 10 tysięcy złotych rozegrała się między czasowo urlopowanymi Karolakiem i Urbańskim a Pamelą i Mateuszem, ale wzięli w niej udział wszyscy uczestnicy. Amuletowe pary wybrały sobie drużyny, które zmierzyły się w grze w dwa ognie. W pierwszej połowie "matkami" zespołów zostali Mateusz i Tomasz.

To z jaką siłą rzuca Tomasz Karolak to jest nieprawdopodobne - skomentował Filip.

Wszyscy się go bali - przyznała Magda Steczkowska. Jak mnie uderzył w ramię to do tej pory mnie boli. To była rzeźnia.

Samoocenę zwycięskiego Karolaka znacznie podkopała Pamela, która po objęciu funkcji "matki" zbiła go jako pierwszego i ostatecznie wyrównała wynik. Dogrywka także skończyła się wygraną Fit Loversów. Przy okazji uczestnicy dowiedzieli się, że premią za wygranie odcinka będzie wycieczka na Galapagos, co wywołało zrozumiałe poruszenie i całkowicie zmieniło podejście Domańskich do problemu flagi.

Musimy się rano zaczaić na Chajzerów i oddać im tę flagę - zdecydowali wieczorem, po znalezieniu noclegu. Musimy jechać na Galapagos.

Zasadzka powiodła się. Chajzerowie zostali dopadnięci jeszcze w domu, w którym znaleźli nocleg.

Co za tupet - zauważył Filip.

Na szczęście szybko przekazali flagę Larze i Piotrowi, którzy oczywiście zapragnęli się jej jak najszybciej pozbyć.

O, patrz, jadą - zauważyła Lara. To są "fici". "Fitom" trzeba tę flagę wcisnąć.

Ostatecznie Sałata dopadł "fitów" w samochodzie i chociaż bronili się ze wszystkich sił, musieli przyjąć flagę, którą natychmiast przekazali Chajzerom.

To było przykre - narzekała Pamela. Chciało nam się płakać. I jeszcze Zygmunt tak smutno patrzył. Jeśli przez nas odpadną, to idę się zabić.

Tymczasem Magda pocieszała zrozpaczoną Ekwadorkę.

Nie znam hiszpańskiego, ale jeśli chodzi o złamane serce, to kobieta kobietę zawsze zrozumie - wyjaśniła do kamery.

W ten sposób wspólna podróż przekształciła się w międzynarodowe narzekanie na podłych facetów. Chociaż, jak wyjaśniła Magda, Piotra to nie dotyczy, on jest w porządku.

Tymczasem Filip przekazał flagę Piotrowi Sałacie, a on Fit Loversom.

Uciekaliśmy tak dla zabawy - wyjaśnił Mateusz. Nie za szybko, żeby się Piotr nie zmęczył.

W Parque Historico Guayaquil uczestnicy mieli za zadanie odtworzyć miejsce i aranżacje przedstawione na zdjęciach i zrobić identyczne fotografie. Chajzerom w tym zadaniu pomógł Ekwadorczyk, który zgłosił się na ochotnika.

Aleksandra tym razem była zmotywowana jak nigdy.

Galapagos, widzę cię, jak grzeję dupę na piasku - podśpiewywała podczas wykonywania zadania. Tym razem bez płakania...

Fit Lovers, w przekonaniu, że przybyli na matę jako pierwsi, postanowili nie zapisywać się w zeszycie, tylko poczekać aż pojawi się inna para, której będą mogli przekazać flagę.

Przebiegła kalkulacja sprowadziła ich na manowce, bo kolejną parą okazali się Lara i Piotr, którym Pamela i Mateusz nie mogli oddać flagi, w myśl zasady, że nie wolno przekazać flagi parze, od której się ją otrzymało. Ostatecznie wcisnęli ją Magdzie i Piotrowi, którzy z tego powodu spadli na ostatnie miejsce. Tragedię pogłębił fakt, że jedno z nich musi zostać w programie i stworzyć nową parę z Katarzyną Meller lub Moniką Zagajską, które odpadły w drugim odcinku. Biorąc pod uwagę, że producenci wolą mieć w programie osoby o znanych nazwiskach, a nie ich partnerów, wydaje się pewne, że w kolejnym odcinku zobaczymy w parze Magdę i Kasię.

Pierwsze miejsce i wycieczkę na Galapagos zdobyli Aleksandra i Dawid Domańscy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(108)
Gość
4 lata temu
Fajnie ze Zygmunt sie tak przejął:) dobry czlowiek
gość
4 lata temu
No i bardzo fajnie ze chcial zapłacić tym ludziom
Gość
4 lata temu
Zygmunt i kury najlepsi :D
Gość
4 lata temu
Zygmunt chajzer szacun
Gość
4 lata temu
Lara Gessler bardzo fajna laska bez nadecia, w porownaniu z Domanska...
Najnowsze komentarze (108)
gość
4 lata temu
Jakież te Chajzery są tepi i przyglupy
gość
4 lata temu
nie do zniesienia mlody Chajzer - p*****k, mowi jak robot, sztuczne wyuczone teskty, przasne poczucie humoru, ciagle o seksie, mega boi sie gejow i rozmawia o ******iu a zone zostawil, DRAMAT
gość
4 lata temu
Zygmunt Chajzer super gość ! Ale Jego syn...próbuje być śmieszny w każdej sytuacji a denerwuje widzą Swoim pozerstwem. Masakra.
Gość
4 lata temu
A ja tam lubie fit loversow pozytywnie zakręceni
gość
4 lata temu
Czy tylko mnie denerwuje ta pseudo aktorka z bratem „Dawidkiem” co to za baba ?! Żaden facet z nią nie wytrzyma... non stop fochy
Gość
4 lata temu
My mamy nową grę podczas oglądania tego programu. Za każdym razem, gdy Pamela podnosi nogę to pijemy ;) inaczej się nie da
gość
4 lata temu
Ten Filip totalny b****n i i****a w przeciwieństwie do ojca.
Gość
4 lata temu
Czy ktos mi powir l co chodzi z ta naga Pameli??? Dxiewucha jest tak irytujaca z tym seoim Januszem!
gość
4 lata temu
Nie lubię tych Hajzerów, Gesslerów i innych gadów.
Gość
4 lata temu
Panie Zygmuncie! Idź na całość!!! Fajny facio...
Karolina
4 lata temu
Pan Zygmunt Chajzer jest naprawdę super!!!! Natomiast jego syn Filip.... Z całym szacunkiem ale on mnie i myślę że nie tylko mnie strasznie irytuje!!!! Niestety swojemu tacie nie dorasta do pięt medialnie i aparycją również.
Gość
4 lata temu
Fit lovers bardzo pozytywni ludzie
Gość
4 lata temu
Ziggy i Lara z***biści ludzie, ale Domańska maksymalnie irytująca. I nikt jej tam nie lubi, z tego co widać po domówkach. Brata tylko szkoda.
Gość
4 lata temu
Chajzery są świetni poprostu!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie