Trwa ładowanie...
Przejdź na

Widzowie "Rolnika" krytykują Małgosię za ślub w ciąży: "Jeżeli ktoś uważa się za katolika, to powinien zachowywać się tak, jak GŁOSI WIARA KATOLICKA"

329
Podziel się

Śluby, ciąże i rozstania uczestników programu budzą nie lada emocje...

Widzowie "Rolnika" krytykują Małgosię za ślub w ciąży: "Jeżeli ktoś uważa się za katolika, to powinien zachowywać się tak, jak GŁOSI WIARA KATOLICKA"
bDAbeaSZ

Fenomen programu Rolnik szuka żony zadziwia chyba nawet samych jego twórców. Widzowie nie tylko żywo interesują się kolejnymi edycjami show, ale też są na bieżąco z wydarzeniami z ich życia po zakończeniu programu.

Zgłaszający się do Rolnika uczestnicy mogą więc być pewni, że jeśli uda im się trafić na antenę, mogą liczyć na chwilowe bycie celebrytą. Z pewnością pod tym kątem wybierani są też przez ekipę programu, biorąc pod uwagę chociażby gwiazdę ostatniej edycji, Jessikę:

bDAbeaTb

W piątek sakramentalne "tak" przed ołtarzem powiedzieli sobie Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz: Paweł i Małgosia z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! Zdjęciem z kościoła pochwaliła się Manowska (FOTO)

Jak się okazało, ślub wzbudził emocje z powodu... zaokrąglonego brzucha panny młodej:

Jeżeli ktoś uważa się za katolika i pragnie ślubować przed ołtarzem, to powinien zachowywać się tak, jak głosi wiara katolicka. Jeżeli dla kogoś jest to ciemnogród, to może się pobrać w urzędzie stanu cywilnego, a nie w kościele. Nie zmienia to jednak faktu, że dziecko zawsze jest błogosławieństwem, dlatego życzę im zdrowia i szczęścia i cieszę się, że mimo wszystko ten ślub wzięli - napisał jeden z internautów.

Nie tylko ciąża Małgosi stała się powodem, dla którego widzowie czują się "oburzeni". Przeszkadza im też to, że wybranka rolnika jest od niego starsza o trzy lata...

bDAbeaTh

Myślicie, że państwo Borysewiczowie mają już dosyć "sławy"?

Program możecie oglądać bezpłatnie na WP Pilot.

bDAbeaTi
bDAbeaTC
KOMENTARZE
(329)
Gość
2 lata temu
Dlaczego Polacy wszędzie widzą jakiś problem?
Gość
2 lata temu
Juz bez przesady nie ona pierwsza i nie ostatnia
Gość
2 lata temu
Co ich to obchodzi?
bDAbeaTD
Gość
2 lata temu
Hipokryci
Gość
2 lata temu
Ja jestem katolikiem śle wkurza mnie jak ktoś wypisuje takie głupoty? Po co sie mieszać? To ich życie, ich wybór. Jakby ksiądz im odmówił udzielenia ślubu bo w ciąży to bu zaraz było wielkie oburzenie ze jak to może odmówic
Najnowsze komentarze (329)
gość
2 lata temu
Zawsze widzą ,tacy święci faryzeusze.
Gość
2 lata temu
Tak możesz wysłać innych ale oni będą upubliczniani przez policję zaraz po wjeździe przez nasza granice
Gość
2 lata temu
Katolicy zachowują się dokładnie tak, jak wyznają. Proszą, żeby im dano chleba powszedniego, odpuszczono winy... Wierzą w ciała zmartwychwstanie ( ciała materialne są nieśmiertelne więc oprócz nich nikt w to nie wierzy) i modlą się, żeby Bóg Ojciec zamiast wodzie ich na pokuszenie zbawił ich ode złego. Ich wiara jest po prostu bardzo wygodna, w czym nie ma nic złego. Po co wierzyć w cokolwiek niewygodnego?
Gość
2 lata temu
Wreszcie uchylila mu szparki?!!
Gość
2 lata temu
Fauna chartzmatyczna para, podoba mi sie ich style ubierania :)
Gośćsalek
2 lata temu
Kogo to obchodzi...i co z tego ze bedac w ciazy biora slub...zawistni ludzie i panstwo koscielne ..oto cala Polska
gość 1
2 lata temu
a seks przed slubem ? niech każdy spojrzy na siebie lub swoje dzieci, rodziny doiero się wypowiada. Różne scenariusze zycie pisze. Najważniejsze, że są szczęśliwi. A ludzie tak głópio komentujący najwidoczniej nie mają swoje życie mają baaardzo nudne
gość
2 lata temu
Powodzenia. A poniżej odzywają się same dziewice i prawiczki, którzy zgodnie z wiarą "czyści "idą do ołtarza, a po roku się rozwodzą .
bDAbeaTv
Gość
2 lata temu
No co za naród polski! !!!wszędzie widzi problem !a na swoim tzw podwórku nic nie widzi ?Dramat jakiś 😨
gość
2 lata temu
Niektóre fanki to takie święte i w ogóle pewnie całe dnie rozmodlone
gość
2 lata temu
Co za chory kraj, masakra, co za zaściankowość, ludzie mamy 2018 rok czasu średniowiecza minęły niech każdy patrzy na siebie a nie wtyka nos w cudzy tyłek
Gość
2 lata temu
Pieprzenie despotow, niech idą do kościoła i tam dadzą księdzu na tace haha
Gość
2 lata temu
A jak ludzie wspolzyja przed ślubem i stosują antykoncepcję latami to niby jest dobrze.a potem niby tacy porządni bo przecież nie postarali się o dziecko przed ślubem.panna młoda z brzuchem do ślubu nie szła.malgosia jest otwarta na życie.mogla też zapobiegać ale tego nie zrobiła. Zaszła w ciążę i b.dobrze.zdrowego dzidziusia życzę.
gość
2 lata temu
a to jest jakiś spis reguł w którym pisze że do ślubu to tylko po kontroli że nieskalana ? :D a może ktoś przytoczy adnotację prawną z kodeksu kościelneogo, że nie można udzielać ślubu ciężarnej? ludzie, nie wciskajcie sobie kitu wzajemnie. filtrujcie informacje
...
Następna strona
bDAbeaTX