Niedziela 30.09.2018 11:30

Burza po wypowiedzi Roofiego w "World of Dance": "Sława Ukrainie!". Fani: "Brak szacunku, ucz się historii"

Roofi Rafał "Roofi" Kamiński World of Dance

Burza po wypowiedzi Roofiego w "World of Dance": "Sława Ukrainie!". Fani: "Brak szacunku, ucz się historii"

Kolejne programy typu talent show lansujące nowych wokalistów, tancerzy czy po prostu celebrytów, zaczynają chyba nudzić widzów spragnionych kontrowersji, których źródłem są głównie reality shows. Mimo to Polsat zdecydował się na swoją wersję amerykańskiego formatu World of Dance, w którego jury zasiedli irytujący Michał Malitowski, ociekająca seksem Edyta Herbuś i znany fanom You Can Dance Rafał "Roofi" Kamiński.

Ten ostatni dopiero po latach od udziału w hicie TVN-u znalazł miejsce w show biznesie, więc ochoczo przyjął propozycję Polsatu. Kamińskiemu zależało, by wypaść merytorycznie w programie, niestety zaliczył już pierwszą wpadkę.

W ostatnim odcinku World of Dance na scenie zaprezentowała się ukraińska formacja, ktorej występ podekscytował Roofiego. Ten na widok zespołu zakrzyknąć miał: "Sława Ukrainie!", co nie spodobało się widzom. Zwrot ten wykorzystywany był przez banderowców dokonujących ludobójstwa na Wołyniu. Do dziś pozostaje odezwą ukraińskich nacjonalistów.

To skandaliczny zwrot jaki usłyszały setki tysięcy Polaków wymordowanych na Wołyniu przez ukraińskich banderowców!

Wykazał się brakiem szacunku do historii.

Ogarnij się człowieku. Ty głupolu! Ucz się historii - piszą internauci.

Na profilu Rafała pojawił się wpis odnoszący się prawdopodobnie do zarzutów widzów programu:

W World of Dance chodzi o taniec na najwyższym poziomie technicznym i artystycznym oraz wspieranie i docenianie tancerzy. Nie doszukuj się tam teorii spiskowych ani żadnych politycznych aspektów lub dawnych wydarzeń historycznych - czytamy.

Wybrnął?

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (288)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 271-288 z 288
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.10.2018 13:55
Gość:
Gość: Oj tak nie powinno się tak mówić!
Pewnie nie wie co to dokładnie znaczy. Historia ie kłania.
na majdanie w 2013 kaczynski pozdrowil tlum okrzykiem "slawa ukrainie!", nie przeszkadzalo ci to ? kukiz jezdzil na majdan spiewac piesn, ktora napisal specjalnie na te okazje i tez wolal "slawa ukrainie" nie przeszkadzalo ci to ?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.10.2018 14:22
Niech idzie lasnowac sie ze swoimi celebrytami.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.10.2018 14:54
"To skandaliczny zwrot jaki usłyszały setki tysięcy Polaków wymordowanych na Wołyniu przez ukraińskich banderowców!" - HMM, chyba nie usłyszeli bo zostali wymordowani. Dziennikarz też powinien się trochę pouczyć!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.10.2018 14:55
gość: "To skandaliczny zwrot jaki usłyszały setki tysięcy Polaków wymordowanych na Wołyniu przez ukraińskich banderowców!" - HMM, chyba nie usłyszeli bo zostali wymordowani. Dziennikarz też powinien się trochę pouczyć!
Wiemy o co chodzi, ale głupio to zabrzmiało
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 01.10.2018 15:33
Może i wpadka jest, ale miał raczej na myśli sława Ukrainie w kontekście uzdolnionych tanecznie ludzi. Raczej na pewno nie miał świadomości że zostanie to tak skojarzone. Może bardzo niefortunne stwierdzenie ale 100 razy gorszy jest premier Polski, który wychodzi i kłamie!!!!
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 271-288 z 288