ZDJĘCIA TYGODNIA: Nowe włosy Beckhama, makijaż Smaszcz, kreacja Gwit...

Tym razem gwiazdy zaliczyły prawie same wpadki. Która była największa?

37 reakcji
37
Podziel się
1 z 17
Zdjęcia tygodnia
Zdjęcia tygodnia
0
0

W ostatnim tygodniu września show biznes rozkręcił się na dobre. Gwiazdy wyszły na ścianki i na wybiegi, korzystając z ostatnich chwil późnoletniego słońca. Niestety niektóre z nich, tak jak Edyta Górniak, pożałowały jeszcze wakacyjnych stylizacji: Edyta musiała poradzić sobie z wypadającym biustem...

Co prawda Dominika Gwit wybrała zupełnie inną, bardziej konserwatywną stylizację, ale jej ostatnie publiczne wyjście wzbudziło olbrzymie kontrowersje. Okazało się, że młoda aktorka znowu mocno przytyła. Artykułu na Pudelku nie będzie także miło wspominać Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która pokazała się w dziwnym makijażu upodabniającym ją do topielca.

KOMENTARZE
(37)
gość
rok temu
Do Gwinta trzeba wezwać doktora Nowzaradana z TLC
ags
rok temu
Ileż będziecie się tej Gwit czepiać. Tak, każdy wie że jest gruba. Sama o tym wie. Każdy wie, że to niezdrowe, źle wygląda ale ile będziecie się nad nią pastwic! Najbardziej niekorzystne zdjęcia w kółko. A ludzie złośliwie komentują, tylko nakręcacie ten hejt! Dlaczego? Nikomu nic złego nie zrobiła...
Wodecki
rok temu
Co dzień nas gna W nowe strony zadyszany czas. Sto dat, sto spraw Wciąga nas, gna nas. I moje dni Wszechobecny pośpiech, czasu znak Naznaczy mi, Może przez to tak lubię: Lubię wracać tam, gdzie byłem już Pod ten balkon pełen pnących róż, Na uliczki te znajome tak. Do znajomych drzwi Pukać myśląc, czy, Czy nie stanie w nich czasami Ta dziewczyna z warkoczami. Lubię wracać w strony, które znam, Po wspomnienia zostawione tam, By się przejrzeć w nich, odnaleźć w nich Choćby nikły cień, pierwszych serca drżeń, Kilka nut i kilka wierszy z czasów, Gdy kochałaś pierwszy raz. W samym środku zdyszanego dnia Oglądasz się tak jak ja, jak ja. Oglądasz się Tam, gdzie miłość zostawiłaś, swą Ty jedna mnie umiesz pojąć, bo lubisz: Lubisz wracać tam gdzie byłaś już Pod ten balkon pełen pnących róż, Na uliczki te znajome tak. Do znajomych drzwi Pukać myśląc, czy, Czy nie stanie w nich czasami Tamten chłopak ze skrzypcami. Lubisz wracać w strony, które znasz, Do mej twarzy zbliżyć twoją twarz, By się przejrzeć w niej, Odnaleźć w niej Choćby nikły cień, pierwszych serca drżeń Kilka nut i kilka wierszy z czasów, Gdy kochałaś pierwszy raz.
gość
rok temu
dziwi mnie jak długo w tajemnicy uda się utrzymać to jak pewna pani od pr mobbinguje swoich pracowników, którzy kończą u psychiatry.
gość
rok temu
Zbadajcie jak pewna pani powyżej mobbinguje swoich pracowników którzy odchodzą z firmy bo mają załamanie nerwowe albo są wywalani z wyzwiskami i duża telewizja z plusem w nazwie im placi żeby milczeli! specjalistka od PR, co widać na fotkach wyżej jak potrafi dbać tylko o swój wizerunek xDDDD
Najnowsze komentarze (37)
gość
rok temu
Kurde ta Gesslerowa to jest tak pretensjonalna i obleśna baba, że niedobrze się robi kiedy się na nią patrzy... Co ona chce pokazać tymi "fakami"? Że jest fajna? Jest żałosna i tyle... i ma fatalną stylówę :)
gość
rok temu
matko i córko, smaszcz-kurzajewska wygrała wszystko :D
Jerzy Michala...
rok temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Co sądzicie o dotychczasowych działaniach miasta związanych z rewitalizacją Nadodrza?
gość
rok temu
Gwit nie schudnie ma swoje 5 minut, nareszcie jest popularna zapraszana , bywa na ściankach nie dlatego że jest piękna , zgrabna, ma wspaniałe osiągnięcia ale dlatego że jest gruba , jak widać bardzo ją to cieszy i podkreśla nadwagę wielką za szeroką rzucającą się w oczy jaskrawo żółą kiecką
gość
rok temu
Dominika nie "pokazała się na ściance" ale zasłoniła ściankę!
Ziut
rok temu
Największa porażka to GWIT!! Ta baba już naprawdę nie wie, ile żreć. W krótkim czasie przybrała tonę.
gość
rok temu
Buzek strszaszydlo ....
Gość
rok temu
gdzie tam polazla przecież ja 2 rekiny zezarly są głodni sensscji
Gość
rok temu
Bekcham ma nowe zęby zbyt równe źeby wyglądały na swoje.
anna
rok temu
buzek ma wyjątkowa twarz
anna
rok temu
gwint na kazdy kolejnym zdjeciu jest grubsza
gość
rok temu
NAJWIĘKSZA wpadka? Odpowiedz nasuwa się chyba sama? :)
gość
rok temu
masakra
Gość
rok temu
Wiem,że przynudzam,ale czy ta Dominika nie ma rodziców którzy by ją mogli wyzwolić od tego chorego p************a? Sama nie jestem szczupły i wiem jak jest ciężko,ale ona to już totalna masakra:((( Domi !!!! Weź się w garść!!!!
9.

"Zwyczajna" Kate Middleton podróżuje pociągiem w stylizacji za 17 tysięcy (ZDJĘCIA)

Księżna wybrała się w ostatni piątek do Norfolk, gdzie spotkała się z rodzinami potrzebujących opieki medycznej malców. Piękny gest?
7.

Poważny Jacek Rozenek w sportowej stylizacji kupuje kawę na Placu Zbawiciela

Aktor, który ma za sobą rozległy udar, powoli wraca do formy.
5.

Gwiazdy brylują na otwarciu atelier Tomasz Ossolińskiego: Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Monika Olejnik z ulubionym łańcuchem i partnerem, Dominika Kulczyk... (ZDJĘCIA)

Impreza, na której projektant zaprezentował również swoją najnowszą kolekcję, przyciągnęła kilka znanych nazwisk. Kto tym razem zadał szyku?
4.

Poznajcie Filipa Stryjewskiego - przystojnego DJ-a, instruktora kitesurfingu i chłopaka (?) Wieniawy (ZDJĘCIA)

Julia i Felipe zostali przyłapani na wspólnym podgrzewaniu tytoniu w urządzeniu elektrycznym. Fajniejszy niż Baron?
3.

Tłum gwiazd na premierze filmu "Proceder": cekinowa Więdłocha z Pawlickim, szykowna Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska... (ZDJĘCIA)

Na uroczystej premierze filmu o tragicznie zmarłym raperze Tomaszu Chadzie pojawili się także m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka, Anna Popek oraz Popek. Zobaczcie zdjęcia.
1.

Wytworna Anna Lewandowska w kremowym kapeluszu i z markową torebką załatwia "sprawunki na mieście" (ZDJĘCIA)

Ciężarna celebrytka nie zwalnia tempa i wciąż ciężko pracuje na tytuł najbogatszej polskiej trenerki fitness.