Wtorek 11.11.2008

Górniak boi się zaśpiewać z Villas!

Edyta Górniak Violetta Villas

Górniak boi się zaśpiewać z Villas!Agencja My Photo

Współpraca Górniak i Villas wydaje się być nieunikniona. Edyta niemal płakała zwracając się do schorowanej gwiazdy podczas sobotniego Jak ONI śpiewają. Ale nie wierzcie w to, co widzicie w telewizji. Po raz kolejny okazuje się, że łzy Górniak nie znaczą wiele. Jej mąż, Dariusz Krupa, robi wszystko, by do współpracy nie doszło.

On i Edyta boją się podobno, że pokazywanie się na scenie razem z osobą wzbudzającą już głównie współczucie może im tylko zaszkodzić. Bardzo chcą też uniknąć jakichkolwiek kontaktów z Wiśniewskim, a te byłby nieuniknione. To właśnie Michał jest odpowiedzialny za powrót Villas.

Darek uważa, że wspólne występy z groteskową i schorowaną Villas zaszkodziłyby wizerunkowi Edyty - mówi jego znajomy z branży Imperium TV. Nie podoba mu się, że nową płytę Violetty przygotowuje Michał Wiśniewski.

Dlatego przedstawił starszej pani warunki, których ta ma nadzieję nie przyjmie. Jego warunkiem jest, że to on napisze muzykę do utworu, a Edyta - tekst. Dobrze wie, że dla ledwo wiążącej koniec z końcem Violetty to bardzo trudne do przyjęcia. Liczy właśnie na pieniądze z praw autorkich do piosenki. Edyta wzruszająca się przed kamerami nad biedną starszą panią nie da jej tej możliwości.

Agencja My Photo

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (431)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 421-431 z 431
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gosia18 16.11.2008 16:19
jeśli to wszystko prawda co tu jest napisane to ja uważam że mąż pani Edyty ma słuszna racje obawiać sie zaszkodzenia tym występem swojej żonie. Oczywiście nie ma wątpliwości że pani Villas jest wspaniała piosenkarką ale ja po obejrzeniu programu jak oni śpiewaja z jej występem nie wiem czy byłaby w stanie zaśpiewać piosenkę przeciez wszyscy słyszeliśmy jak śpiewała. A pani Edyta niech robi to co do tej pory bo jest w tym najlepsza.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.11.2008 10:34
Wiillas to wielka gwiazda, która przygasła ze względu na wiek i chorobę (co też nas nie ominie).
Natomiast Edyta przy niej to piosenkarka niewiekiego formatu, a jej zachowanie - godne pożałowania. Darek kogo ty sobie wziąłeś...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.11.2008 19:20
Czas Villas sie juz skonczył niestety już sie odrodzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.11.2008 19:23
Czas Vilas już sie nie odrodzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2008 02:32
Violetta Villas była wielką artystką, którą zniszczyli krajanie (czytaj: komuna), niestety... Tak pięknym głosem może się poszczycić niewiele gwiazd światowej sławy.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 421-431 z 431