Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kret na kolanach BŁAGAŁ Tadlę o przebaczenie: "Beata powiedziała, żeby przestał robić szopki"

176
Podziel się

Bardzo mu zależało, żeby przeczytała jego list. Jak myślicie, co w nim napisał?

Kret na kolanach BŁAGAŁ Tadlę o przebaczenie: "Beata powiedziała, żeby przestał robić szopki"
bDapkOol

Jarosław Kret i Beata Tadla przez pięć lat sprawiali wrażenie idealnej pary. Krążyły nawet plotki o ich domniemanych zaręczynach.

Bajka zakochanych trwała aż do maja tego roku, kiedy to niespodziewanie, tuż przed samym udziałem pary w Tańcu z gwiazdami wszystko runęło niczym domek z kart. Zaczęło się, gdy pogodynek w dziwny sposób wypowiedział się na temat ich związku:

bDapkOon

Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie.

Od tamtej pory zaczęła się prawdziwa karuzela przepychanek. W związku z tym, że ich związek rozpadał się na oczach mediów, Kretowi ciężko było otrząsnąć się po fali hejtu jaka na niego spadła. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki, o czym świadczy chociażby fakt, że Jarek pożegnał się z programem już w drugim odcinku. Jarosław swego czasu chciał nawet wyemigrować do Stanów Zjednoczonych i zacząć od nowa. Mimo pracy w tej samej stacji telewizyjnej, obecnie byłą parę nic już nie łączy. Beata zapewniała, że nawet listy miłosne przesyłane przez byłego partnera nie zmienią jej stosunku względem jego osoby:

Jarosław jednak wciąż nie daje za wygraną i walczy o byłą dziewczynę. Jak donosi Super Express, prezenter wymyślił kolejny sposób na odzyskanie ukochanej. Tym razem próbował przekonać Beatę do siebie na oczach całej redakcji. Osoba będąca świadkiem tego ujmującego zdarzenia donosi:

bDapkOot

Wszyscy byliśmy w szoku. Jarek nagle wszedł do newsroomu, klęknął przed Beatą, chwycił ją za ramię i błagalnym głosem poprosił, aby przeczytała list od niego. Beata się wściekła, powiedziała, żeby przestał robić szopki, bo to zaczyna być niesmaczne!

Mimo kolejnej próby, Beata pozostała niewzruszona i poproszona o komentarz, nie ukrywała swojego zażenowania: Nie będę komentować ani tego, ani innych zdarzeń z udziałem Jarosława Kreta - stanowczo skwitowała.

Sam Kret o zaistniałym zajściu w ogóle nie chciał rozmawiać.

Jak myślicie, co Jarek jeszcze wymyśli, żeby przypodobać się swojej byłej?

bDapkOou
bDapkOoO
KOMENTARZE
(176)
Gość
2 lata temu
I dobrze, ma g****k za swoje.
Gość
2 lata temu
Kobiety szanujcie sie !
Gość
2 lata temu
Beata zasługuje na kogoś lepszego a nie na klamce i bawidamka:)
bDapkOoP
Gość
2 lata temu
Może dobrze, że zdaje sobie sprawe,że zrobił źle. Gorzej jak facet krzywdzi, jest dupkiem i jeszcze robi z siebie ofiare.
Gość
2 lata temu
Ten człowiek naprawdę jest zdesperowany. Taki mały i samotny.
Najnowsze komentarze (176)
Gość
2 lata temu
Co za dzad p*****t, wyzyskuje kobiety. Listy sie pisze nie majac grosza i jak sie ma 12 lat. Ohydne skape dziadzisko.
gość
2 lata temu
Ona się totalnie ośmieszyła związkiem z tym idiotą. No czymś jednak musiał ją oczarować... więc bez komentarza... Widziały gały, co brały Beatko. A teraz cała Polska się z ciebie śmieje... A takiego fajnego męża Radka miałaś
gość
2 lata temu
i dobrze mu
ANITA
2 lata temu
W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Wszystko to jest możliwe dzięki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawiły mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwonić / WhatsApp mu na +234 810 410 2662 i być szczęśliwym na zawsze jak teraz ze swoim doświadczeniem.
gość
2 lata temu
BRAWO BEATKO
gość
2 lata temu
Szopka to była przed TzG, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej,wiadomo, że się zejdą
Adam.
2 lata temu
Pierdu pierdu
Gość
2 lata temu
Na kolanach chwycił ją za ramię???? Tadla jest karlem???
bDapkOoH
gość
2 lata temu
Juz to jest niesmaczne i obrzydliwe...wszyscy wyciagaja swe milosne i pryzwatne sprawy na forum...
gość
2 lata temu
Chłopie jak CI nie jestt wstyd?tak żebrać o uczucia?Było minęło....tym bardziej ,ze to juz w pana przypadku nie pierwszy raz....masakra.....
Gość
2 lata temu
Po co Beacie krecik?
gość
2 lata temu
P***c !
gość
2 lata temu
zalosny smutny krecik
Gość
2 lata temu
Gupi czy co.
...
Następna strona
bDapkOpj