Książę Harry też ma problem z przestrzeganiem protokołu. Jego "gest" wzbudził zachwyt mediów (WIDEO)

91
Podziel się

Tym razem to mąż Meghan Markle naraził się kólowej spoufalając się za bardzo z poddanymi.

Książę Harry też ma problem z przestrzeganiem protokołu. Jego "gest" wzbudził zachwyt mediów (WIDEO)

Meghan Markle i książę Harry po ślubie dostali od królowej tytuły księżnej i księcia Sussex. Jak się okazuje, jest to jednak związane z jakimiś obowiązkami. Małżonkowie wybrali się na małe turne po hrabstwie i spotkali z poddanymi. Ci okazali parze spore oddanie, a Meghan wyszła po uroczystym powitaniu z bukietem kwiatów.

Jak się okazuje, i Harry spotkał się tego dnia ze sporym uwielbieniem. Brytyjskie media mocno rozemocjonowały się nagraniem, na którym Harry całuje dłoń mieszkanki Sussex. Szczęśliwa Brytyjka najpierw przedstawiła się Meghan i skomplementowała jej wygląd. Księżna podziękowała i spytała, skąd pochodzi jej rozmówczyni. Wtedy do akcji wkroczył Harry, którego nowej znajomej przedstawiła żona. Książę w szarmanckim geście ucałował dłoń poddanej.

Oczywiście wedle królewskiego protokołu, takie gesty członkom monarchii nie przystoją. Co prawda w oficjalnym "dworskim regulaminie" nie ma dokładnie sprecyzowanych zasad co do kontaktu fizycznego z poddanymi, ale przyjęło się, że do uścisku dłoni może dojść tylko wtedy, kiedy zostanie on zainicjowany przez członka rodziny królewskiej.

Starsza pani była bardzo podekscytowana i czuła się bardzo szczęśliwa z faktu, że książę Harry pocałował jej dłoń - donoszą świadkowie zdarzenia.

Zazdrościcie?

KOMENTARZE
(91)
gość
rok temu
Protokoły są po to, by czasme je łamać. To urocze. Meghan zamykająca za sobą drzwi, czy on całujący rękę poddanej;). To świadczy o ich świeżym, ludzkim podejściu. Może właśnie osiągają złoty środek - nie robia tak na codzień, ale też nie są sztywni jak dwa kije od szczotki. Ładne to
Gość
rok temu
Ale się ich czepiacie oni są bardzo lubiana para
Gość
rok temu
Fajna ta Meghan wykształcona, śliczna, ubrana a nie przebrana.
Gość
rok temu
Normalni ludzie... Po prostu liczą się dla niego uczucia i emocje a nie protokoły i inne sztywne reguły.
gość
rok temu
Biedni...piernąć nie mogą bez fleszy>>>
Najnowsze komentarze (91)
Gość
rok temu
bardzo fajna para
gość
rok temu
taaaak strasznie się Elce naraził. Normalnie go wychłosta za to....co wy piszecie za pierdoły
szok
rok temu
ależ ona ma te nóżki, jak dwie zapałki w g...no włożone, okropnie wygląda w takich sukienkach, już lepiej zakryć to spodniami, albo długimi sukienkami
gość
rok temu
Pudelkowi "znawcy" królewskiego protokołu, koń by się uśmiał.
gość
rok temu
a oddychac im wolno???
gość
rok temu
a oddychac im wolno???
gość
rok temu
Oni są super :-)
gość
rok temu
Oni oboje są super nie poprawni. Wizyty te taktują na luzie bez spiec i żadnego protokołu
gość
rok temu
Mile to bylo, ale niefajnie, ze Ci ludzie siedzacy na kanapie nie wstali do przywitania. Ja tak robie ze znajomymi a tu kurde ksiazeca para
Gość
rok temu
Są normalni i dlatego ludzie będą ich szanować i traktować z uśmiechem;-) tak powinno się zachowywać
gość
rok temu
upadek monarchii...protokol odroznia rodzine krolewska od plebsu( przeciez nie pieniadze) ale prostacka masa tego nigdy nie zrozumie
Gość
rok temu
To co robią z ludźmi media i kreowanie jakiejś rzeczywistości..pocałował w rękę Wow przecież to facet jak każdy tylko tyle że urodził się w rodzinie, Która wiekami wykorzystywała ludzi traktując jak niewolnikow żyjąc z ich pracy..Ale niee..to rodzina królewską ludzie szaleją Wow...protokół srokół ludzie hello powinna być równość każdego wobec każdego..Tak zostaliśmy stworzeni A nie jakieś podziały i protokoły? Które ludzie ludziom narzucili..
gość
rok temu
Może była Polką?
Gość
rok temu
Elka to niech się nie skicha z tymi protokołami. Niech już robi wyjazd z tego tronu i niech królem zostanie William być może wtedy będzie normalnie.
...
Następna strona