Affleck przerywa milczenie po odwyku: "WALCZĘ O SIEBIE I RODZINĘ. Liczę, że kiedyś będę mógł być przykładem"

42
Podziel się

Aktor otwarcie przyznaje się do walki z chorobą alkoholową i dziękuje za wsparcie fanom oraz rodzinie. Pamięta o zdradzanej żonie?

Affleck przerywa milczenie po odwyku: "WALCZĘ O SIEBIE I RODZINĘ. Liczę, że kiedyś będę mógł być przykładem"

Ben Affleck u szczytu kariery znalazł się z początkiem lat dwutysięcznych, gdy na jego koncie był już Oscar za najlepszy scenariusz do filmu Buntownik z wyboru. Kilkanaście lat później aktor znów został wyróżniony za film Argo. Był wtedy mężem Jennifer Garner, która została matką trójki jego dzieci: Violet Anne, Seraphiny Rose Elizabeth i Samuela.

Pozornie zgodne małżeństwo, jak to zwykle bywa w Hollywood, psuło się już od dawna. Affleck to uzależniona osoba, zmagająca się z seksoholizmem i hazardem. Jak wiemy od niedawna, również z alkoholizmem:

Podczas gdy na aktorze zaczęto wieszać psy i oskarżać go o zniszczenie życia zakochanej w nim Garner, którą gwiazdor miał wielokrotnie zdradzać, ten popadał w jeszcze gorszy stan swojego uzależnienia. Ostatecznie Ben trafił na odwyk, którego pierwszy, 40-dniowy etap, właśnie zakończył. Aktor napisał list, w którym dziękuje wszystkim osobom go wspierającym:

Wsparcie, które otrzymałem od mojej rodziny, kolegów i fanów, znaczy dla mnie więcej niż potrafię wyrazić słowami. Dało mi siłę, by rozmawiać o mojej chorobie z innymi - pisze Affleck, dla którego to kolejna próba wyjścia z nałogu.

Walka z jakimkolwiek uzależnieniem jest trudnym zadaniem. Dlatego nikt nigdy nie jest tak naprawdę na lub poza leczeniem. To całodobowe zobowiązanie. Walczę dla siebie i dla mojej rodziny. Tyle osób odezwało się w social mediach, mówiąc o swoich własnych podróżach z uzależnieniem. Tym ludziom chcę powiedzieć: dziękuję. Wasza siła jest inspirująca i wspiera mnie w sposób, o jakim nie wiedziałem, że jest możliwy. Pomaga mi świadomość, że nie jestem sam - dodaje. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł służyć za przykład dla innych, którzy zmagają się z uzależnieniem.

Pamięta o Jennifer, która zawiozła go do kliniki?

KOMENTARZE
(42)
Gość
rok temu
Swoja droga to ciekawe ze tak cieplo piszecie o facecie, ktory zmaga sie z alkohlizmem, a dla kobiety - Kotulanki, czy Felicjanskiej, nie byliscie juz tacy wyrozumiali. To samo w artykułach o Szycu.... ☹️
Gość
rok temu
Wiecie co mnie przeraża ile młodych ludzi popada w nałogi teraz i zero pomocy.
Gość
rok temu
A trochę samokontroli to zabrakło? Teraz wraz z nim pokutuje jego rodzina. Nienawidze alkoholikow
Gość
rok temu
Jennifer zasluguje na lepszego.
Gość
rok temu
Pudel dyskryminuje kobiety.
Najnowsze komentarze (42)
gośćAnna
rok temu
Nienawidzę alkoholików !! Szmaty bez charakteru,zero uczuć,pustka wewnętrzna i dziury w mózgu.Rzadko wychodzą z nałogu na dłużej,bo nie mają siły woli i pasji życia.
gość
rok temu
szkoda dzieci
gość
rok temu
z woda nie ma zartow
Gość
rok temu
Gość jest śmieszny ma wszystko kasę l***i i jeszcze p******i jak to mu ciężko w życiu
gość
rok temu
Moze bys tak przede wszystkim podziękował Żonie , baranie...!
gość
rok temu
A taki fajny facet był!!!😏
gość
rok temu
Niestety zaczął wyglądać jak polski Janusz - alimenciarz :-(
gość
rok temu
sory, alkoholizm jest choroba, ale choroba wyboru! to nie tak!! zeby stac sie alkoholikiem potrzebne sa lata pracy - picia, zaniedbywania bliskich, pracy, obowiazkow - to nie tak, ze rano idziesz do lekarza i BUM - jestes wielce chory! kazdy alkoholik jest sam sobie winny i rozczulanie sie nad takimi ludzmi nie prowadzi do niczego debrego!
gość
rok temu
Kochamy Cię
Gość
rok temu
Za póżno spadaj
Gość
rok temu
Jakiej rodziny ?ty juz nie masz rodziny chłopie.
Gość
rok temu
Stary alkoholik i seksoholik. W dooopie mu się poprzewracało od tych pieniędzy i sławy. A teraz płacze że taki biedny i sobie nie radzi. Oj biedny...
gość
rok temu
Czasem myślę, że im ( czyt. "gwiazdom" ) wydaje się, że skoro się oficjalnie przyznali do alkoholizmu to mają wytłumaczenie przed samym sobą. " No co tak się dziwicie, przecież mówiłem, że lubię się naje*** w cztery du** "....
Gość
rok temu
Mozecie napisac ze wczoraj sie z nim rozwiodla. Wszedzie o tym pisza.