Jacek z I edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykuje program: "ROBIĄ SHOW KOSZTEM LUDZI"

132 reakcje
132
Podziel się

Chyba nikt już ma wątpliwości co do intencji producentów programu...

Jacek z I edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykuje program: "ROBIĄ SHOW KOSZTEM LUDZI"

Choć Ślub od pierwszego wejrzenia wzbudza głównie kontrowersje, a po dwóch edycjach tylko jedna parawciąż jest ze sobą (?), TVN zdecydował się kontynuować program i obecnie możemy oglądać trzecią edycję dziwnego programu.

Wszystko wskazuje na to, że ogląda ją Jacek z pierwszej serii, który na bieżąco komentuje posty oficjalnego konta Ślubu na Instagramie.

W ostatnim odcinku poznaliśmy trzecią parę: Martynę i Przemka. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, żeby do siebie pasowali, ale eksperci uznali, że ta dwójka idealnie się uzupełni.

Największe emocje wśród widzów wzbudził fakt, że Przemek... wciąż mieszka w akademiku. Martyna zaś pragnie stabilizacji.

Wojciechowski również nie pozostawił tego bez komentarza.

Dziwne dopasowanie, ona chce się ustatkować, a spece jej gościa z akademika proponują - napisała jedna z internautek.

Dobre, co? - odpowiedział Jacek.

Na reakcje komentujących nie trzeba było długo czekać.

O ile dobrze pamiętam Jacku, to mieszkałeś z lokatorem na stancji, więc nie śmiej się z innych.Jestem zdumiona Jacku. Po programie wydawało się, że taki fajny facet z Ciebie, a to co wyprawiacie teraz z drugim kolegą z programu pod niemal każdym postem, to aż ręce opadają. Sam zostałeś oceniony po pozorach, a teraz co sam robisz w ten sposób komentując chłopaka? Smutne, naprawdę... - oburzała się jedna z fanek programu.

A co ja skomentowałem? Przytocz mi negatywny komentarz? Komentuję to z pozycji uczestnika i dziwią mnie dobory par jak w mojej edycji, tak i w innych mając już doświadczenie, że dalej tak robią, jeśli Ci ręce przez to opadają, to już nic nie poradzę. To nie jest prześmiewcze w stosunku do uczestników! Albo źle odebrałaś - tłumaczył się.

Nie wszystko pokazali i historia mojej nie znasz, takiej samej sytuacji nie miałem. A śmieszy mnie, że dobierają ludzi bez wyciągnięcia wniosków z innych edycji.

Może nie chodzi o dopasowanie, a zabawę uczestnikami poprzez dobór, to jest po prostu straszne! - brnął.

Idea programu super, wykonanie jest już gorsze zdecydowanie. Niektórym jest łatwiej znaleźć miłość, spotkać lub poznać drugą osobę. Niektórych ludzi dziwi logowanie się na portalach randkowych, innych randki w ciemno, kolejnych udział w programie. Gdyby było łatwiej, nie byłoby potrzeby tworzyć takich rzeczy ani portali ani innych różnych rzeczy. Eksperyment ma prawo się udać pod wieloma warunkami, jest w kim wybrać, każdy ma czyste intencje, a przede wszystkim osoby wybierające robią dopasowanie, a nie show kosztem ludzi - podsumował gorzko.

Przy okazji wyszło na jaw, że Martynie raczej nie ułoży się z Przemkiem. Przynajmniej tak możemy wywynioskować z komentarzy.

Przecież Jacek wie, że im nie wyjdzie, bo to jest przecież ta dziewczyna z tej waszej słynnej imprezy u Ani - zagaiła jedna z komentujących.

Ja nawet wiem, że dziś wieczorem będzie ciemno - odpowiedział Jacek.

Jacek z I edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykuje program: "ROBIĄ SHOW KOSZTEM LUDZI"
(źródło: Instagram)
Jacek z I edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykuje program: "ROBIĄ SHOW KOSZTEM LUDZI"

Przypominamy, że Ślub od pierwszego wejrzenia możecie śledzić w TVN. Kanał dostępny jest za darmo w aplikacji WP Pilot.

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(132)
Gość
rok temu
Najdziwniejsze jest to, że idą dobrowolnie do programu, podpisują papiery, znają formułę tych programów, a później narzekają.
gość
rok temu
To po co tam poszedłeś chłopie!?
Gość
rok temu
Naprawdę Chłopie myślałeś, ze żonę idealna Ci znajda? Powaznie🙈?
Gość
rok temu
On wygląda jak Oscar Pistorius :o
gość👀👀👀
rok temu
jak to po co ??? pieniądze nie leżą na ulicy A każdy z uczestników tego g... dostaje 50 tysięcy złotych !
Najnowsze komentarze (132)
gość
rok temu
lysy gruby i rudy z wlosami lonowymi na twarzy - aaaaaaa
Gość
rok temu
A ktoś wie co z innymi uczestnikami z 1i 2 edycji się dzieje?
Gość
rok temu
Ci eksperci naprawde nie potrafia dobrac pary i wcale sie Jackowi nie dziwie że tak krytykuje ten program bo sam jest spoko facetem a dobrali mu taka dziewczyne że sama nie wiedziala co chce wiec ma prawo na krytyke bo wie co tam sie dzieje i jak sa dobierane pary
Gość
rok temu
Na co liczył? Ci którzy decydują się na taki ślub,mają z głową coś nie tak.
Gość
rok temu
Wiadomo że to show i****o.. żonę tu szukałeś?????
Gość
rok temu
TVN tylko takie beznadzieje emituje!!!!
gość
rok temu
O q**a Sherlock, Ameryke odkrył!
gość
rok temu
znam jacka i zawsze byl jakiś troche inny niż wszyscy, cieszył sie ze wszystkiego !!!ale że poszedł w takie tvn g...o to się dziwie, ślub od pierwszego włożenia.....
Gość
rok temu
Uwielbiam ten program.
Gość
rok temu
Uwielbiam ten program.
Gość
rok temu
Uwielbiam ten program.
gość
rok temu
Jacek. Kobiety chcą stabilizacji. Dziewczyna była obrotna w życiu, a Ty co ? Mieszkanie z kolegami, zero perspektyw. Sorry, ale taka sytuacja jest dobra jak ma się 18 lat. W Twiom przypadku zabije nawet najsilniejsze zauroczenie. Brutalne ale prawdziwe
Milusia
rok temu
Się obudził...Bystrzak z niego, że ho, ho...
Gość Krzyszto...
rok temu
I jak teraz kobietom zaufać kiedy będziesz w pracy czy na jakimś wyjeździe z pracy a ja nie będzie miał kto podrapać pójdzie ci do takiego programu debilnego by pod nie obecność męża ją jakiś facet podrapał baby to ostatni cud świata i to one prowadzą do grzechu szukają i w telewizji najstarszego zawodu świata by łatwą kasę mieć
...
Następna strona