Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jacek z I edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykuje program: "ROBIĄ SHOW KOSZTEM LUDZI"

132
Podziel się

Chyba nikt już ma wątpliwości co do intencji producentów programu...

Jacek z I edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykuje program: "ROBIĄ SHOW KOSZTEM LUDZI"
bDmDWPDp

Choć Ślub od pierwszego wejrzenia wzbudza głównie kontrowersje, a po dwóch edycjach tylko jedna parawciąż jest ze sobą (?), TVN zdecydował się kontynuować program i obecnie możemy oglądać trzecią edycję dziwnego programu.

Wszystko wskazuje na to, że ogląda ją Jacek z pierwszej serii, który na bieżąco komentuje posty oficjalnego konta Ślubu na Instagramie.

W ostatnim odcinku poznaliśmy trzecią parę: Martynę i Przemka. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, żeby do siebie pasowali, ale eksperci uznali, że ta dwójka idealnie się uzupełni.

bDmDWPDr

Największe emocje wśród widzów wzbudził fakt, że Przemek... wciąż mieszka w akademiku. Martyna zaś pragnie stabilizacji.

Wojciechowski również nie pozostawił tego bez komentarza.

Dziwne dopasowanie, ona chce się ustatkować, a spece jej gościa z akademika proponują - napisała jedna z internautek.

Dobre, co? - odpowiedział Jacek.

bDmDWPDx

Na reakcje komentujących nie trzeba było długo czekać.

O ile dobrze pamiętam Jacku, to mieszkałeś z lokatorem na stancji, więc nie śmiej się z innych.Jestem zdumiona Jacku. Po programie wydawało się, że taki fajny facet z Ciebie, a to co wyprawiacie teraz z drugim kolegą z programu pod niemal każdym postem, to aż ręce opadają. Sam zostałeś oceniony po pozorach, a teraz co sam robisz w ten sposób komentując chłopaka? Smutne, naprawdę... - oburzała się jedna z fanek programu.

A co ja skomentowałem? Przytocz mi negatywny komentarz? Komentuję to z pozycji uczestnika i dziwią mnie dobory par jak w mojej edycji, tak i w innych mając już doświadczenie, że dalej tak robią, jeśli Ci ręce przez to opadają, to już nic nie poradzę. To nie jest prześmiewcze w stosunku do uczestników! Albo źle odebrałaś - tłumaczył się.

Nie wszystko pokazali i historia mojej nie znasz, takiej samej sytuacji nie miałem. A śmieszy mnie, że dobierają ludzi bez wyciągnięcia wniosków z innych edycji.

bDmDWPDy

Może nie chodzi o dopasowanie, a zabawę uczestnikami poprzez dobór, to jest po prostu straszne! - brnął.

Idea programu super, wykonanie jest już gorsze zdecydowanie. Niektórym jest łatwiej znaleźć miłość, spotkać lub poznać drugą osobę. Niektórych ludzi dziwi logowanie się na portalach randkowych, innych randki w ciemno, kolejnych udział w programie. Gdyby było łatwiej, nie byłoby potrzeby tworzyć takich rzeczy ani portali ani innych różnych rzeczy. Eksperyment ma prawo się udać pod wieloma warunkami, jest w kim wybrać, każdy ma czyste intencje, a przede wszystkim osoby wybierające robią dopasowanie, a nie show kosztem ludzi - podsumował gorzko.

Przy okazji wyszło na jaw, że Martynie raczej nie ułoży się z Przemkiem. Przynajmniej tak możemy wywynioskować z komentarzy.

Przecież Jacek wie, że im nie wyjdzie, bo to jest przecież ta dziewczyna z tej waszej słynnej imprezy u Ani - zagaiła jedna z komentujących.

bDmDWPDz

Ja nawet wiem, że dziś wieczorem będzie ciemno - odpowiedział Jacek.

Przypominamy, że Ślub od pierwszego wejrzenia możecie śledzić w TVN. Kanał dostępny jest za darmo w aplikacji WP Pilot.

bDmDWPDA
bDmDWPDS
KOMENTARZE
(132)
Gość
2 lata temu
Najdziwniejsze jest to, że idą dobrowolnie do programu, podpisują papiery, znają formułę tych programów, a później narzekają.
gość
2 lata temu
To po co tam poszedłeś chłopie!?
Gość
2 lata temu
Naprawdę Chłopie myślałeś, ze żonę idealna Ci znajda? Powaznie🙈?
bDmDWPDT
Gość
2 lata temu
On wygląda jak Oscar Pistorius :o
gość👀👀👀
2 lata temu
jak to po co ??? pieniądze nie leżą na ulicy A każdy z uczestników tego g... dostaje 50 tysięcy złotych !
Najnowsze komentarze (132)
gość
2 lata temu
lysy gruby i rudy z wlosami lonowymi na twarzy - aaaaaaa
Gość
2 lata temu
A ktoś wie co z innymi uczestnikami z 1i 2 edycji się dzieje?
Gość
2 lata temu
Ci eksperci naprawde nie potrafia dobrac pary i wcale sie Jackowi nie dziwie że tak krytykuje ten program bo sam jest spoko facetem a dobrali mu taka dziewczyne że sama nie wiedziala co chce wiec ma prawo na krytyke bo wie co tam sie dzieje i jak sa dobierane pary
Gość
2 lata temu
Na co liczył? Ci którzy decydują się na taki ślub,mają z głową coś nie tak.
Gość
2 lata temu
Wiadomo że to show i****o.. żonę tu szukałeś?????
Gość
2 lata temu
TVN tylko takie beznadzieje emituje!!!!
gość
2 lata temu
O q**a Sherlock, Ameryke odkrył!
gość
2 lata temu
znam jacka i zawsze byl jakiś troche inny niż wszyscy, cieszył sie ze wszystkiego !!!ale że poszedł w takie tvn g...o to się dziwie, ślub od pierwszego włożenia.....
bDmDWPDL
Gość
2 lata temu
Uwielbiam ten program.
Gość
2 lata temu
Uwielbiam ten program.
Gość
2 lata temu
Uwielbiam ten program.
gość
2 lata temu
Jacek. Kobiety chcą stabilizacji. Dziewczyna była obrotna w życiu, a Ty co ? Mieszkanie z kolegami, zero perspektyw. Sorry, ale taka sytuacja jest dobra jak ma się 18 lat. W Twiom przypadku zabije nawet najsilniejsze zauroczenie. Brutalne ale prawdziwe
Milusia
2 lata temu
Się obudził...Bystrzak z niego, że ho, ho...
Gość Krzyszto...
2 lata temu
I jak teraz kobietom zaufać kiedy będziesz w pracy czy na jakimś wyjeździe z pracy a ja nie będzie miał kto podrapać pójdzie ci do takiego programu debilnego by pod nie obecność męża ją jakiś facet podrapał baby to ostatni cud świata i to one prowadzą do grzechu szukają i w telewizji najstarszego zawodu świata by łatwą kasę mieć
...
Następna strona
bDmDWPEn