Piątek 05.10.2018 22:00

Fani kpią z Kurdej-Szatan: "G*WNO BY ZAREKLAMOWAŁA, aby tylko hajs się zgadzał"

Barbara Kurdej-Szatan

Fani kpią z Kurdej-Szatan: "G*WNO BY ZAREKLAMOWAŁA, aby tylko hajs się zgadzał"

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie zalicza same wpadki. Na początku wakacji Basia prawdopodobnie zapragnęła walczyć z wizerunkiem "słodkiej blondynki". Aby dodać swojej osobowości trochę seksapilu i pazura, udostępniła wątpliwej jakości odważne zdjęcie w bieliźnie, które fanom nie przypadło do gustu...

Zobacz: Kurdej-Szatan znowu kłóci się na Instagramie. "Zdjęcie JAK Z BURDELU"

Nie trzeba było długo czekać na kolejną wpadkę. Już miesiąc później Kurdej-Szatan wyzywała organizatorów koncertu z powodu... nieprzeczytania regulaminu. Basia bardzo chciała wybrać się na koncert Eda Sheerana i mimo ostrzeżeń wysyłanych przez organizatorów, zdecydowała się kupić bilety z nieautoryzowanej strony.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan "OSZUKANA" przed koncertem Eda Sheerana. "POCAŁUJCIE MNIE W DU*Ę!"

W zasadzie chyba można mówić już o cyklicznej kompromitacji, ponieważ Barbara niewiele ponad miesiąc od ostatniej afery, znów zirytowała swoich fanów. Tym razem poszło o reklamę nakładki wybielającej zęby:

Kochani, tak jak widzieliście na moim story od dwóch dni testuje produkty iWhite i przyznaję, że naprawdę działają! - napisała pod zdjęciem, na którym prezentuje efekt wybielania.

Niestety, fani nie zgadzają się z cudownym działaniem nakładek:

"Jak płacą to i g*wno by zareklamowała... aby tylko hajs się zgadzał", "Wypróbowałam, nie polecam, efekt wybielania zębów praktycznie niezauważalny", "Bardzo niezdrowe dla zębów! Odradzam!!" - pisali pod zdjęciem.

Basia nie zdecydowała się wejść w polemikę z fanami. Cierpi na brak argumentów czy szykuje kolejny kompromitujący post?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (331)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-331 z 331
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2018 09:36
Kurdej Szatan jest super sympatycznie wygląda a nie jakieś nadęte gwiazdeczki. Ma mega uśmiech, a takie produkty to nie jest zastępstwo dentysty [ jak ktoś myśli że to = zabiegu wybielania za 1000zł to brawo) tylko jest to pomoc w odbarwieniu. pasty i nakładki mają tak działać..i jak jeszcze można kupić na promocji to why not. Każdy sam zdecyduje czy kupi czy nie
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-331 z 331