Trwa ładowanie...
Przejdź na

Publicysta "Radia Maryja" kpi z molestowania: "ŻADNE K***Y NA CAŁYM ŚWIECIE NIE SĄ TAK WYNAGRADZANE"

636
Podziel się:

Stanisław Michalkiewicz znany jest ze swojej nienawiści do różnych grup społecznych.

Publicysta "Radia Maryja" kpi z molestowania: "ŻADNE K***Y NA CAŁYM ŚWIECIE NIE SĄ TAK WYNAGRADZANE"

Dzięki akcji #metoo i wielu znanym osobom, które odważyły się mówić o molestowaniu seksualnym, problem ten w końcu ujrzał światło dzienne. Udało się także zakończyć kilka karier podszytych pogardą wobec innych - Harveya Weinsteina czy Kevina Spacey. I choć jedna z twarzy akcji okazała się jednocześnie katem, to "mleko już się rozlało" i przestępstwa seksualne zdają się być dziś temat zarówno głośnym, jak i ważnym.

Niestety nie dla wszystkich. Stanisław Michalkiewicz, publicysta Radia Maryja i TV Trwam zdaje się mieć zupełnie inne zdanie. Znany ze swoich antysemickich, rasistowskich, nienawistnych poglądów mężczyzna postanowił wyrazić je w niedawnym wideo felietonie. Przyczynkiem do rozmyślań Michalkiewicza jest niedawny wyrok polskiego sądu, który zdecydował, że ofierze molestowania seksualnego, jakiego dopuścił się katolicki duchowny, należy się milion złotych odszkodowania.

Ze względu na Wasze dobre samopoczucie postanowiliśmy mocno skrócić potok jego haniebnych słów.

Dostać milion złotych za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga - powiedział rozbawiony Michalkiewicz. Milion złotych to przez całe życia taka panienka jedna z drugą może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. Żadne k*rwy nie są tak wynagradzane na całym świecie, a co dopiero nasz biedny kraj – nie wiem, jak to wytrzyma - dodał.

Skutki społeczne tego wyroku będą bardzo daleko idące. Jestem pewien, że teraz panienki na wyścigi, jedna przez drugą będą sobie przypominać. Dotychczas tylko celebrytki sobie przypominały, jak były molestowane. Jak któraś nie była molestowana to oczywiście wiocha i obciach - twierdzi publicysta.

Niesamowite, że w momencie, gdy kina są oblegane przez Kler, papież Franciszek przeprasza ofiary molestowania i nawet część polskich księży zrozumiała, że przyszedł czas na słuszne zmiany, wciąż znajduje się ktoś, kto chce zaprzeczać rzeczywistości. A do tego pracuje w mediach mających na sztandarach szlachetne wartości moralne.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(636)
gość
4 lata temu
katolicka empatia i miłość do bliźniego w pełnej krasie
Gość
4 lata temu
To było gwałcone dziecko debilu, żadne pieniądze tego nie naprawią
Gość
4 lata temu
Kiedy Państwo przestanie opłacać tą czarną mafię za nasze pieniądze ! Niech idą do pracy !
Gość
4 lata temu
Co za skur***
gość
4 lata temu
Brak słów! No po prostu odebrało mi mowę!
Najnowsze komentarze (636)
Kefas
3 lata temu
Fajny pan Michalkiewicz jest i basta.
gość
3 lata temu
ciekawe co byś c****e zrobił, jakby jakiś stary facet molestował albo zgwałcił twoją córkę albo wnuczke.... wtedy może byś zrozumiał...
gość
3 lata temu
co za burak .......
Gość
3 lata temu
Typowy katolik i ta morda jak pedofil.
katoliczka m...
3 lata temu
O tym się nie zapomina ty pomyjo szowinistyczna.
Krystyna
4 lata temu
Macie rację odbiera mowę co za stary dziad wstydu nie ma bo oni to nie maja
gość
4 lata temu
jak taka morakna ku.... moze 'pracowac' na takim stanowisku !!!!!!!!!! k...mac...!
gość
4 lata temu
Obrzydliwy stary k**r.
gość
4 lata temu
Obleśny, chamski, stary kvtas
halina1951
4 lata temu
zwykły b****k,pod sąd takiego chama
gość
4 lata temu
Pan Michalkiewicz nawet gdyby z włosiennicą na karku na kolanach do Częstochowy pełzał to nie odkupi swoich słów. Plugawy język, plugawe myśli, p******a gęba. Radio Maryja i TV Trwam powinni się wstydzić że ktoś taki w ich szeregach jest "publicystą". Powinni go relegować prosto do piekła.
gość
4 lata temu
Przyjdzie czas, że dobiorą mu się do du...y !!!
wkl
4 lata temu
a mi jego poglądy i wiedza bardzo się podoba ,ale zeby to ocenić trzeba godzinami go słuchać i czytać a wam przeszkadza najbardziej ze udziela się w radiu maryja i trwam a jest to malutka cxząstka jego aktywności - gdyby nasi politycy mieli jego wiedzę i rozsądek Polska była by krainą mlekiem i miodem płynącą
gość
4 lata temu
To p***c stary glut
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie