Niedziela 07.10.2018 19:00

Fit Loversi tłumaczą się ze sceny w autobusie w "Ameryka Express": "Mateusz tego dnia miał totalny blackout"

Fit Lovers Pamela Stefanowicz Mateusz Janusz Ameryka Express

Fit Loversi tłumaczą się ze sceny w autobusie w "Ameryka Express": "Mateusz tego dnia miał totalny blackout"

Ostatni odcinek Ameryka Express wzbudził wiele emocji za sprawą scen, jakie rozegrały się pomiędzy Pamelą i Mateuszem z duetu Fit Lovers. W odcinku można było zobaczyć, jak youtuberzy podróżowali autobusem. Pamela ubrana była w krótką spódniczkę i zwracała uwagę miejscowych mężczyzn, co nie spodobało się Mateuszowi, który przyznał, że w przeszłości był o nią chorobliwie zazdrosny. W pewnym momencie Stefanowicz przysiadła narzeczonemu na kolanach, ale ten zaczął spychać ją nogą na sąsiednie siedzenia, po czym popchnął ją, krzycząc: "Pamela, nie świeć du*ą!". Kobieta straciła równowagę i chciała nawet opuścić program.

Internauci stwierdzili, że scena jest dowodem na toksyczność związku Fit Loversów, ocenili Mateusza jako "agresora", a nawet zaczęli podejrzewać, że z dala od kamer dopuszcza się przemocy wobec ukochanej. Poradzili jej, żeby "uciekała póki czas".

Zobacz: Internauci oburzeni zachowaniem Mateusza z Fit Lovers: "Agresor, świr! Jak nie ma kamer, to MOCNIEJ LEJESZ?"

Przed incydentem kariera Fit Loversów rozwijała się w najlepsze, a oni sami byli jedną z najbardziej lubianych par w Ameryka Express. Ich wizerunek znacznie ucierpiał na skutek tego, co pokazano w programie. Nic dziwnego, że próbują go teraz ratować. Na YouTube opublikowali prawie półgodzinny film, w którym tłumaczą, że to, co zobaczyli widzowie, nie jest tym, co w rzeczywistości się wydarzyło.

Tego dnia towarzyszyły nam skrajne emocje, które sięgnęły zenitu. Nie możecie wiedzieć o niektórych rzeczach, o całej otoczce, widzicie tylko wycięte sekundy. Pamiętajcie, że to jest program i że to wszystko jest zmontowane. To jest program rozrywkowy. Muszą być emocje, my to rozumiemy - mówią na nagraniu.

Stefanowicz zapewnia, że narzeczony nie stosuje wobec niej przemocy.

Ktoś napisał, że Mateusz mnie pobił w autobusie. Miałam sukienkę. Mateusz zawsze jak mam sukienkę mówi, żebym nie miała nóg szeroko, zawsze się obawia, że coś tam będzie mi widać. Jeszcze kamerzysta, który był z nami, miał kamerę nisko i Mateusz zobaczył, że ona nadal nagrywa, czego ja nie widziałam. Miałam pod spodem spodenki i tym się nie przejmowałam. Mateusz o tym nie wiedział. Byliśmy cały czas na mikrofonach i musieliśmy emocje stłumić albo w jakimś momencie krzyknąć je na głos, bo inaczej się nie dało. Mateusz tego dnia miał totalny blackout. Nie chcę żeby wyszło, że się tłumaczymy - dodaje vlogerka.

Przykro mi, że można pójść tak prostolinijnym myśleniem. (...) Sytuacja była taka, że chciałem zasłaniać Pamelę nogą i w tym momencie zatrząsł się autobus, plecaki spadły i my polecieliśmy - tłumaczy sytuację Mateusz.

Wierzycie mu?

Program Ameryka Express możecie oglądać w środy o 21:30 całkiem za darmo na WP Pilot. Wystarczy kliknąć tutaj.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (396)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 396
Odpowiedz
758 95
zgłoś
Gość 07.10.2018 19:01
Dlaczego ogladacie takie patologie??gdzie ciekawe kanaly tematyczne moich czasow? National geographic itd??
Odpowiedz
139 24
zgłoś
Gość 07.10.2018 19:02
Winny się tłumaczy
Odpowiedz
35 14
zgłoś
Gość 07.10.2018 19:02
Lalala
Odpowiedz
73 27
zgłoś
Gość 07.10.2018 19:02
Psychole
Odpowiedz
69 17
zgłoś
Gość 07.10.2018 19:02
Patologia
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 396